Sport a cvičení

Vyberte si z 49 článků

Sport na léto? Zkuste aqua aerobic!

V létě se můžeme věnovat různým sportům, ale pokud je venku horko, moc se nám nechce a při opravdu vysokých teplotách jde i o velkou zátěž pro organismus. A co takhle sporty ve vodě? Nemusí jít jen o plavání, vyzkoušet můžete třeba aqua aerobic.
Číst dále »
0 komentářů

Kde se nejraději koupete?

Koupání ve volné přírodě patří bezesporu k tomu nejlepšímu, co nám léto nabízí. Plavání je blahodárné pro naše zdraví. Zlepšuje tělesnou kondici, pomáhá zhubnout a zpevnit záda. Kloubní zátěž je minimální, a proto si pohyb ve vodě mohou užívat i ti, které trápí artritida.
Číst dále »
0 komentářů

Cyklistické přešlapy

Patříte mezi vzorné cyklisty nebo se čas od času dopustíte nějakého nešvaru? A víte, na co si dát pozor při svých výletech? S námi už nešlápnete vedle!
Číst dále »
0 komentářů

Nordic walking pro každého

Nordic walking je moderní pohybová aktivita, která pochází z Finska, ale už mnoho let má spoustu příznivců i u nás. Je vhodná téměř pro každého, kdo se chce hýbat. Stane se i vaší oblíbenou aktivitou?
Číst dále »
0 komentářů

Jaké kolo vybrat?

Nemáte letos peníze na zahraniční dovolenou pro celou rodinu? Nezoufejte, vždyť i za humny může být krásně. A jak jinak objevovat tuzemské poklady historie i přírody než na dvou kolech. Vyberte si ale to správné.
Číst dále »
0 komentářů

Termoprádlo nejen pro sportovce

Obléknout se vhodně při některých rozmarech počasí může být občas náročné. Někdy je nám horko, jindy zase zima. Takže postupně odkládáme těžké zimní svršky a namísto nich oblékáme zajímavě vrstvené kousky oblečení z lehčích materiálů. Abychom nemuseli vršit svetr na svetr a měli jsme šanci pohybovat se trochu volněji, je dobré vybrat si správné termoprádlo.
Číst dále »
0 komentářů

Vícedenní trasa na kole

Patříte mezi turisty, kteří se rádi toulají po světě na dvou kolech nebo chcete jejich okruh rozšířit? Pak byste měli mít před svou první výpravou speciální výbavu. Díky ní vás na cestě nezaskočí žádná překážka.
Číst dále »
0 komentářů

Jaké zvolit cyklooblečení?

Šaty dělají člověka a v případě sportovců také pohodu z výletu. Správné oblečení vám může zpříjemnit výšlap za jakéhokoliv počasí. Zjistěte, co by vám rozhodně nemělo chybět v šatníku!
Číst dále »
1 komentář

Jak se chovat v létě u vody

Naše země je bohatá na vodní toky, rybníky, přehradní nádrže. Na mnoha zahradách je bazén. Letní měsíce jsou předurčené k tomu, abychom si vychutnávali vodní radovánky. Musíme však dodržovat určitá pravidla, abychom si je užili bez nepříjemných a někdy i fatálních následků, ale také dopřáli klidný pobyt u vody (ve vodě) ostatním.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky