Sport a cvičení

Vyberte si z 52 článků

Vybíráme (elektro)kolo

Určitě si pamatujete, na jakém kole jste se učili jezdit. Kolo je totiž v životě člověka velká věc! A tak si jeho pořízení žádá speciální pozornost.
Číst dále »
0 komentářů

Jak zhubnout? Pohybem!

Pronásledují vás myšlenky na hubnutí? Jste zahlceni množstvím různých diet, které nefungují? Po pravdě – asi vám moc nepomůžeme. Pohledů na zdravý životní styl může být celá řada, ale my se budeme snažit být co nejobjektivnější.
Číst dále »
0 komentářů

Sportovní aktivity seniorů

Je několik typů lidí ve vyšším věku. Jedni si „zaslouženě užívají důchod“ tím, že kromě toho nejnutnějšího nedělají nic a bědují, že je nic nebaví, všechno je bolí a stáří nestojí za nic. Není divu, že se na nich léta podepisují a oni chátrají. Ti na opačném konci seniorského spektra jdou z aktivity do aktivity.
Číst dále »
0 komentářů

Do sedel!

Jaro se letos ozvalo s předstihem, a tak i milovníci cyklistiky mohli oprášit své mazlíčky dříve než v uplynulých letech. Na co při odzimování kol dát pozor a jak připravit na sezónu bicykl i sebe? To zjistíte v následujících řádcích.
Číst dále »
0 komentářů

Nordic walking pro každého

Nordic walking je moderní pohybová aktivita, která pochází z Finska, ale už mnoho let má spoustu příznivců i u nás. Je vhodná téměř pro každého, kdo se chce hýbat. Stane se i vaší oblíbenou aktivitou?
Číst dále »
0 komentářů

Co je skialpinismus?

Pokud jsou vám lyžařská střediska malá a máte raději nedotčené bílé pláně a divokou horskou přírodu, bude pro vás skialpinismus to pravé.
Číst dále »
0 komentářů

Jak se chovat na sjezdovce

Ačkoliv je lyžování čím dál oblíbenějším sportem, spousta lidí si stále neuvědomuje, že i v něm platí zásady, které není radno ignorovat. Za prvé si musíme za všech okolností uvědomovat, že sjezdovka není zrovna bezpečné místo a že na ní zpravidla nebudeme sami. To znamená, že své chování musíme neustále přizpůsobovat daným okolnostem.
Číst dále »
0 komentářů

Vzhůru do hor. Do českých!

Kvalita lyžařských středisek v České republice rok od roku narůstá. Spolu s tím se rozšiřuje také obliba lyžařského sportu. V přepočtu na obyvatele máme stejné množství aktivních lyžařů jako např. Norové, Rakušané či Švýcaři. Patříte také mezi ně?
Číst dále »
0 komentářů

Termoprádlo nejen pro sportovce

Obléknout se vhodně při některých rozmarech počasí může být občas náročné. Abychom nemuseli vršit svetr na svetr a měli jsme šanci pohybovat se trochu volněji, je dobré vybrat si správné termoprádlo.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky