Móda a šperky

Vyberte si z 7 článků

Holínky jsou teď celoročně in

Poslední dobou se zima nenese ve znamení hromad sněhu, ale ve znamení proměnlivého počasí. Chvíli sluníčko, vítr, za pár okamžiků déšť, někdy překvapivě dokonce sníh. Kaluže vody a sněhová břečka jsou neklamnou známkou toho, že máme z botníků vytáhnout gumáky. Že se gumovky nosí jen na pole? To už dávno neplatí! Tmavě šedým či černým gumákům je konec! Současné holínky jsou jiné!
Číst dále »
0 komentářů

Paní Móda roku 1918 a 1993

Významnou součástí naší historie je i způsob, jak se u nás lidé v určité době oblékali. Zastavme se u dvou mezníků našich dějin, roku 1918, kdy se na mapě světa objevilo Československo, a roku 1993, kdy z mapy zmizelo a narodila se Česká republika.
Číst dále »
0 komentářů

Jak najít ty správné boty?

Kdy jste naposled reklamovali boty? Že vám to za rozčilování nestojí? Nebo naposledy zrovna minulý týden, protože se vám po dvou měsících odlepila podrážka? Bez ohledu na to, jaké máte zkušenosti osobně, vězte, že stížnosti na obuv patří k nejčastějším, ale také k nejproblematičtějším.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhoď, co se dá

Generální úklid domácnosti přinese úlevu interiéru, ale zároveň působí jako skvělý prostředek duševní hygieny. A komu by se nechtělo svobodněji dýchat! Pojďte spolu s námi zatočit s haraburdím, jež ubírá vaši energii!
Číst dále »
0 komentářů

Vyrábíme šperky pomocí tavné pistole

Sladit pokaždé své oblečení s jiným šperkem je někdy obtížné a finančně náročné. Tak proč si občas nevyrobit šperk podle svých představ za pár korun a během pár minut? A postačí k tomu pouze tavná pistole a pár drobností podle vlastního vkusu.
Číst dále »
0 komentářů

Vybíráme kabelku do práce

Najít tu správnou kabelku je někdy pořádný oříšek a každá žena to jistě zná. A co teprve potom kabelku pracovní, která by měla krom velkých dokumentů pojmout třeba ještě oběd, líčení, parfém, notebook, a přesto stále vypadat elegantně a reprezentativně.
Číst dále »
0 komentářů

Jak vyčistit stříbrné šperky?

Téměř každá žena (a také mnoho mužů) má doma nějaký stříbrný šperk, jehož zářivost si chce stále udržet. A je zbytečné každou chvíli nechávat šperk ve zlatnictví vyčistit, když to zvládnete hravě doma během chvilky. A stačí k tomu jen pár maličkostí, které jistě naleznete v každé domácnosti. 
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky