Móda a šperky

Vyberte si z 11 článků

Jak nosit klobouky

Česká republika by v nošení dámských klobouků rozhodně nezískala světové prvenství. Je to škoda. Správně vybraný klobouk totiž může podtrhnout celkový vzhled outfitu a dodat dámám šmrnc. Najděte odvahu na pořádnou krempu.
Číst dále »
0 komentářů

Jak nosit šátky?

Šátky a šály nás ochrání před chladnými poryvy větru na jaře, na podzim a v zimě, anebo sníží riziko zablokované krční páteře z klimatizace v létě. V neposlední řadě mají tu moc doladit náš outfit k dokonalosti. Kolik kousků máte ve skříni vy?
Číst dále »
0 komentářů

Prstové boty – výstřelek nebo trend pro zdraví?

Vzbuzují smích, podiv, pozornost a zvědavost. Prstové boty už chodí po světě téměř dvacet let. Ještě jste je nezkusili?
Číst dále »
0 komentářů

Výrazné šperky nejsou jen pro odvážné

Když je třeba skrývat zářivý úsměv pod rouškou, nezbývá než upoutat pozornost jinak. Vyjádřete v roce 2021 svou osobitou krásu provětráním šatníku. Nekochejte se šperky pouze ve šperkovnici, naučte se je nosit s noblesou na svém těle!
Číst dále »
0 komentářů

Holínky jsou teď celoročně in

Poslední dobou se zima nenese ve znamení hromad sněhu, ale ve znamení proměnlivého počasí. Chvíli sluníčko, vítr, za pár okamžiků déšť, někdy překvapivě dokonce sníh. Kaluže vody a sněhová břečka jsou neklamnou známkou toho, že máme z botníků vytáhnout gumáky. Že se gumovky nosí jen na pole? To už dávno neplatí! Tmavě šedým či černým gumákům je konec! Současné holínky jsou jiné!
Číst dále »
0 komentářů

Paní Móda roku 1918 a 1993

Významnou součástí naší historie je i způsob, jak se u nás lidé v určité době oblékali. Zastavme se u dvou mezníků našich dějin, roku 1918, kdy se na mapě světa objevilo Československo, a roku 1993, kdy z mapy zmizelo a narodila se Česká republika.
Číst dále »
0 komentářů

Jak najít ty správné boty?

Kdy jste naposled reklamovali boty? Že vám to za rozčilování nestojí? Nebo naposledy zrovna minulý týden, protože se vám po dvou měsících odlepila podrážka? Bez ohledu na to, jaké máte zkušenosti osobně, vězte, že stížnosti na obuv patří k nejčastějším, ale také k nejproblematičtějším.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhoď, co se dá

Generální úklid domácnosti přinese úlevu interiéru, ale zároveň působí jako skvělý prostředek duševní hygieny. A komu by se nechtělo svobodněji dýchat! Pojďte spolu s námi zatočit s haraburdím, jež ubírá vaši energii!
Číst dále »
0 komentářů

Vyrábíme šperky pomocí tavné pistole

Sladit pokaždé své oblečení s jiným šperkem je někdy obtížné a finančně náročné. Tak proč si občas nevyrobit šperk podle svých představ za pár korun a během pár minut? A postačí k tomu pouze tavná pistole a pár drobností podle vlastního vkusu.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky