Tvůrčí dílna

Vyberte si z 42 článků

Tvoříme z korkových zátek

Milovníci vína si už jistě mnohokrát říkali, že vyhazovat použité korkové zátky je tak trochu hřích. My jsme pro vás našli hned několik způsobů, jak jim vdechnout nový život… A možná se vám naše tipy budou hodit i jako dárek ke Dni matek!
Číst dále »
0 komentářů

Vyrábíme velikonoční věnec

Nejen o Vánocích si můžete sváteční stůl či vstupní dveře ozdobit honosným věncem. Přineste si domů jaro a vytvořte si originální, barvami hrající dekoraci, která může vaše obydlí zdobit ještě dlouho po Velikonocích.
Číst dále »
0 komentářů

Vyrábíme terárium ze staré žárovky

Vyhazujete staré žárovky? Chyba! Zkrášlete si domov těmito roztomilými malými terárii pro rostliny, která vytvoříte během chvilky a budou originálním doplňkem vašeho interiéru.
Číst dále »
0 komentářů

Tipy na vánoční dárky na poslední chvíli

Jsou mezi námi tací, kteří nakupují a připravují vánoční dárky po celý rok. V době adventu, kdy jsou obchody plné, už mají klid a mohou se v klidu těšit na Ježíška. Jsou ale jiní, a je nás hodně, kteří tak dlouho nákup odsouvají, až najednou Vánoce klepou, ba buší na dveře a oni začnou šílet, co komu darovat. Není však třeba propadat zoufalství, řešení existují.
Číst dále »
0 komentářů

Jak krásně zabalit dárky?

Vybírání dárků pod stromeček je pěkná fuška. A co teprve, když přijde řeč na jejich balení. Zkuste to tentokrát jinak a ušetřete rodinný rozpočet i přírodu.
Číst dále »
0 komentářů

Jak vyrobit domácí svíčku

Nejlepší dárky jsou ty dělané s láskou, a darované od srdce. Zkuste letos vyrobit svíčku a uvidíte, jaký bude mít úspěch.
Číst dále »
0 komentářů

Jak darovat květinu v květináči

Najít pod stromečkem pokojovou rostlinu potěší milovníky zeleně. Když k tomu vyrobíme originálního květináče, udělá dárek dvojnásobnou radost.
Číst dále »
0 komentářů

Vánoční tvoření (nejen) s dětmi

V obchodě najdeme bezpočet vánočních dekorací, ale ruku na srdce, nejvíc nás těší věci, na jejichž výrobě jsme se sami podíleli. Zapojte děti nebo vnoučata a užijte si předvánoční těšení v kreativním stylu stejně jako my!
Číst dále »
0 komentářů

Vyrábíme vánoční ozdoby

V dnešní době je k dostání nepřeberné množství vánoční ozdob nejrůznějších barev i tvarů. Nicméně pakliže jste přeci jenom nenašli tu úplně dokonalou nebo pokud zkrátka rádi tvoříte, vyrobte si dekorace sami. Zabavit tak můžete nejen sebe, ale i děti, které budou mít z vlastnoručních ozdob visících na stromečku největší radost.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky