Tvůrčí dílna

Vyberte si z 42 článků

Vyrábíme terárium ze staré žárovky

Vyhazujete staré žárovky? Chyba! Zkrášlete si domov těmito roztomilými malými terárii pro rostliny, která vytvoříte během chvilky a budou originálním doplňkem vašeho interiéru.
Číst dále »
0 komentářů

Tipy na vánoční dárky na poslední chvíli

Jsou mezi námi tací, kteří nakupují a připravují vánoční dárky po celý rok. V době adventu, kdy jsou obchody plné, už mají klid a mohou se v klidu těšit na Ježíška. Jsou ale jiní, a je nás hodně, kteří tak dlouho nákup odsouvají, až najednou Vánoce klepou, ba buší na dveře a oni začnou šílet, co komu darovat. Není však třeba propadat zoufalství, řešení existují.
Číst dále »
0 komentářů

Jak krásně zabalit dárky?

Vybírání dárků pod stromeček je pěkná fuška. A co teprve, když přijde řeč na jejich balení. Zkuste to tentokrát jinak a ušetřete rodinný rozpočet i přírodu.
Číst dále »
0 komentářů

Jak vyrobit domácí svíčku

Nejlepší dárky jsou ty dělané s láskou, a darované od srdce. Zkuste letos vyrobit svíčku a uvidíte, jaký bude mít úspěch.
Číst dále »
0 komentářů

Jak darovat květinu v květináči

Najít pod stromečkem pokojovou rostlinu potěší milovníky zeleně. Když k tomu vyrobíme originálního květináče, udělá dárek dvojnásobnou radost.
Číst dále »
0 komentářů

Vánoční tvoření (nejen) s dětmi

V obchodě najdeme bezpočet vánočních dekorací, ale ruku na srdce, nejvíc nás těší věci, na jejichž výrobě jsme se sami podíleli. Zapojte děti nebo vnoučata a užijte si předvánoční těšení v kreativním stylu stejně jako my!
Číst dále »
0 komentářů

Vyrábíme vánoční ozdoby

V dnešní době je k dostání nepřeberné množství vánoční ozdob nejrůznějších barev i tvarů. Nicméně pakliže jste přeci jenom nenašli tu úplně dokonalou nebo pokud zkrátka rádi tvoříte, vyrobte si dekorace sami. Zabavit tak můžete nejen sebe, ale i děti, které budou mít z vlastnoručních ozdob visících na stromečku největší radost.
Číst dále »
0 komentářů

Tipy na vánoční vyzdobení bytu

Vánoce se blíží závratnou rychlostí. Máte před sebou pečení cukroví, úklid, nákupy dárků, zdobení bytu, sehnání stromečku,…Pokud nejste zrovna dekorační umělec a vyzdobováním nechcete trávit celé dny, ale přesto byste vašemu interiéru rádi dodali tu pravou vánoční atmosféru, nezoufejte! Máme pro vás několik tipů, jak za chvilku jednoduše vykouzlíte spoustu vánočních dekorací.
Číst dále »
0 komentářů

Vyrábíme vánoční svíčky a svícny ze skořice

K předvánočnímu času patří pochopitelně voňavé koření. Ale nemusíme ho použít jen do jídla a nápojů, můžeme si z něj udělat i voňavé svíčky! Vyzkoušejte skořici – její svitky voní božsky a navíc vypadají opravdu nádherně.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky