Tvůrčí dílna

Vyberte si z 36 článků

Vyrábíme terárium ze staré žárovky

Staré žárovky rovnou nosíte do sběru nebo vyhazujete? Chyba! Zkrášlete si domov těmito roztomilými malými terárii pro rostliny, která vytvoříte během chvilky a budou velice originálním doplňkem vašeho interiéru.
Číst dále »
0 komentářů

Vyrábíme velikonoční vajíčka z provázků

Baví vás naše neotřelé nápady na výzdobu vašeho bytu či domu? V tom případě si s námi můžete vyrobit tato velikonoční vajíčka z provázků!
Číst dále »
0 komentářů

Minizahrádka ve skořápce

Nemáte čas ani náladu zdržovat se složitější velikonoční výzdobou svého bytu či domu, ale přesto byste rádi oživili své obydlí něčím originálním a nápaditým? Pak je tento jednoduchý návod přesně pro vás!
Číst dále »
0 komentářů

Vyrábíme velikonoční věnec

Nejen o Vánocích si můžete sváteční stůl či vstupní dveře ozdobit honosným věncem. Přineste si domů jaro a vytvořte si originální, barvami hrající dekoraci, která může vaše obydlí zdobit ještě dlouho po Velikonocích.
Číst dále »
0 komentářů

Paletový nábytek – design za pár korun

Nábytek z palet je rok od roku větším hitem. Je dostupný, levný a nabízí originální řešení do interiéru nebo exteriéru. Že ještě doma žádný nemáte? Nechte se inspirovat!
Číst dále »
0 komentářů

Vánoční tvoření (nejen) s dětmi

V obchodě najdeme bezpočet vánočních dekorací, ale ruku na srdce, nejvíc nás těší věci, na jejichž výrobě jsme se sami podíleli. Zapojte děti nebo vnoučata a užijte si předvánoční těšení v kreativním stylu stejně jako my!
Číst dále »
0 komentářů
Prosinec 15., 2020
Tvůrčí dílna

Zabal to

Ať už se nám to líbí či ne, vánoční čas se zase přiblížil. Někteří již od září vymýšlejí originální dárky pro své nejbližší, jiní to tradičně ponechají na rychlovku pár týdnů či dní předem. Tak jako tak ale většina bojuje s balením vybraných prezentů. Existují tací šikulové, jejichž balíčky vypadají vždy krásně a slavnostně. Pokud ale tímto talentem zrovna neoplýváte, mohly by se vám hodit následující rady a triky, které snadno zvládne téměř každý. Pod letošním stromečkem se vaše balíčky budou skutečně vyjímat.
Číst dále »
0 komentářů

Vyrábíme vánoční ozdoby

V dnešní době je k dostání nepřeberné množství vánoční ozdob nejrůznějších barev i tvarů. Nicméně pakliže jste přeci jenom nenašli tu úplně dokonalou nebo pokud zkrátka rádi tvoříte, vyrobte si dekorace sami. Zabavit tak můžete nejen sebe, ale i děti, které budou mít z vlastnoručních ozdob visících na stromečku největší radost.
Číst dále »
0 komentářů

Vánoční věnec z ozdob

Chcete si ozdobit dveře či stůl krásným věncem, ale vadí vám věčně odpadávající jehličí? Pak je jasnou volbou věnec vytvořený z vánočních ozdob. Na první pohled luxusně a draze vypadající, ovšem jeho výroba je skutečně bleskovou záležitostí.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky