Tvůrčí dílna

Vyberte si z 32 článků

Valentýnské menu s vlastnoruční výzdobou

Potěšte a překvapte svou drahou polovičku originální tabulí na svátek všech zamilovaných. Nač si lámat hlavu nad originálními dárky, když skvělé jídlo a dobré pití potěší snad vždy a každého? A pokud si patřičně vyhrajete také s výzdobou a prostíráním, máte romantiku valentýnského večera v kapse.
Číst dále »
0 komentářů

Malujeme na porcelán a keramiku

Blíží se svátek zamilovaných a pokud jste letos bez nápadu, čím překvapit svou drahou polovičku, zkuste s námi něco vytvořit! Ale nemusíte se omezovat pouze na Valentýna. Milý hrneček nebo třeba miska s originálním obrázkem či vzorem jistě udělá radost kdykoliv. 
Číst dále »
0 komentářů

Originální dárkové balení neoriginálních dárků

Také vám někdy dojdou nápady a tak se uchýlíte ke staré dobré klasice – lahvi oblíbeného alkoholu, čokoládě nebo třeba vtipným ponožkám? Zkuste si letos alespoň vyhrát s netradičním zabalením, které i jednoduchý dárek pozvedne na úplně jinou úroveň.
Číst dále »
0 komentářů

Tipy na vánoční vyzdobení bytu

Vánoce se blíží závratnou rychlostí. Máte před sebou pečení cukroví, úklid, nákupy dárků, zdobení bytu, sehnání stromečku,…Pokud nejste zrovna dekorační umělec a vyzdobováním nechcete trávit celé dny, ale přesto byste vašemu interiéru rádi dodali tu pravou vánoční atmosféru, nezoufejte! Máme pro vás několik tipů, jak za chvilku jednoduše vykouzlíte spoustu vánočních dekorací.
Číst dále »
0 komentářů

Vyrábíme adventní věnec

Adventní věnec slouží k symbolickému odpočítávání čtyř týdnů adventu – každou adventní neděli se na něm zapaluje jedna svíčka. A protože nás čeká první adventní neděle, pojďme si říct, jak si takový originální věnec vyrobit doma vlastníma rukama.
Číst dále »
0 komentářů

Vyrábíme adventní kalendář

Už vás omrzely klasické kupované adventní kalendáře? Co takhle si adventní kalendář vyrobit a naplnit vším, co máte vy nebo vaše děti nejraději? Je to velmi snadné a způsobů je spousta! Stačí pouze zapojit fantazii.
Číst dále »
0 komentářů

Vyrábíme podzimní dekoraci – růže z listů

Máme tu krásný podzim, listí je barevné a všude je ho plno. Zkuste ho využít na výrobu jednoduché podzimní dekorace a vyrobte si nádhernou kytici růží z barevných listů, která vám vytvoří doma tu správnou podzimní atmosféru.
Číst dále »
0 komentářů

Vyrábíme abstraktní obraz z voskovek

Nejste zrovna výtvarně nadaní, ale přesto byste si rádi byt vyzdobili něčím originálním? Něčím, co vytvoříte vlastní rukou? Pak není nic lehčího než zkusit návod na tento snadný a přesto tak zajímavý obraz vytvořený z voskovek, který barevně přizpůsobíte přesně svým požadavkům a jeho vytvoření vám příliš času nezabere, zato nadchne nejednoho pozorovatele.
Číst dále »
0 komentářů

Vyrobte si svůj lapač snů

Říká se, že lapač snů zavěšený nad postelí chytá zlé sny a předává vám jen ty dobré. Pojďme si jeden takový sami vyrobit a vyzkoušet to na vlastní kůži.
Číst dále »
1 komentář

Vyhledávání článků

Rubriky