Krása a kosmetika

Vyberte si z 71 článků

Jarní průvan ve skříni

Máme pro vás velmi inspirativní návod, jak si v rámci koronavirové karantény udělat očistný proces v šatníku. Díky němu během jednoho odpoledne přehledně uspořádáte a vytřídite svoje oblečení, kabelky i doplňky.
Číst dále »
0 komentářů

Domácí desinfekční gel na ruce

Obáváte se šíření nového typu koronaviru a desinfekční gel je všude kolem vás vyprodaný? Tak si jej vyrobte podle našeho návodu doma! Stačí vám na to pouhé dvě suroviny a pár minut času.
Číst dále »
0 komentářů

Citronem ke krásnější pleti

Citron umí nejen detoxikovat naše tělo, ale dokáže nám pomoci i s naší pletí. Máte mastnou pleť se sklonem k akné, stařecké či pigmentové skrny? Tak vyzkoušejte naši domácí citronovou masku!
Číst dále »
0 komentářů

Citronová detoxikační kúra

Cítíte se unaveni po dlouhodobém a náročném přejídání? Probuďme své tělo pomocí snadného citronového detoxu.
Číst dále »
0 komentářů

Chystáte se na ples?

Plesy jsou považované za vrcholnou společenskou událost. Jde o nejvyšší formu společenského setkání, jež dovoluje zdobnost, ovšem vždy ruku v ruce s vkusem a s ohledem na místo konání. Co vám totiž obstojí v místním kulturáku, v Opeře prostě neprojde.
Číst dále »
0 komentářů

Vnější krása vychází zevnitř

Tajemství dokonalého vzhledu nespočívá jen ve vnější kráse. Důležité je také mít sama sebe ráda a znát svou hodnotu. Cítíte se špatně, máte ze sebe špatný pocit? Změňte to! Dlouhým spánkem, zdravým jídlem a hlavně nekonečným úsměvem!
Číst dále »
0 komentářů

Domácí čokoládovo-kávový tělový peeling

Pojďme si vyrobit domácí peeling z kávy, kakaa a kokosového oleje. Díky tomuto domácímu tělovému peelingu šetrně odstraníte odumřelé buňky, pokožku jemně promasírujete a navrátíte jí svěží vzhled.
Číst dále »
0 komentářů
Listopad 1., 2019
Krása a kosmetika

Vyrábíme pleťovou vodu pro mastnou pleť

Trápí vás mastná pleť? Máme pro vás jednoduchý recept na domácí pleťovou masku z jablečného octa a zeleného čaje, ze které budete nadšeni!
Číst dále »
0 komentářů

Trocha špíny dětem nevadí

Péče o tělo, kondici a zdraví vůbec má několik pravidel, která se vyplatí dodržovat. Zdraví začíná od zdravé pokožky, o kterou je potřeba pečovat už odmala. Nic se však nemá přehánět. Takže chytají-li vás záchvaty uklízení jen proto, aby vaše dítě žilo v téměř sterilně čistém prostředí, pak smeták a hadr klidně zahoďte. Pediatři tvrdí, že dětem trocha špíny nevadí. Naopak!
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky