Krása a kosmetika

Vyberte si z 88 článků

Jak pečovat v létě o vlasy?

Stejně jako naše pokožka, tak i vlasy potřebují zvláštní ochranu a péči před slunečním zářením. Vlasy jsou velmi citlivé a pokud je dostatečně neochráníme, ztratí svůj lesk a budou vysušené. Ani koupání v chlorované a slané vodě vlasům neprospívá.
Číst dále »
0 komentářů

Vnější krása vychází zevnitř

Tajemství dokonalého vzhledu nespočívá jen ve vnější kráse. Důležité je také mít sama sebe ráda a znát svou hodnotu. Cítíte se špatně, máte ze sebe špatný pocit? Změňte to! Dlouhým spánkem, zdravým jídlem a hlavně nekonečným úsměvem!
Číst dále »
0 komentářů

Vyrábíme přírodní pleťové masky

Pojďme si připravit pleťovou masku z přírodních surovin. Jde to velmi jednoduše – stačí nám k tomu jen pár kousků ovoce či zeleniny!
Číst dále »
0 komentářů

Rychlá letní pedikúra

Pedikúra není jenom estetickou, ale také zdravotní záležitostí. Nechcete-li chodit k profesionálům, připravili jsme pár tipů, jak vykouzlit nožky jako z alabastru z domácích zdrojů.
Číst dále »
0 komentářů

Levandulové recepty

Marná sláva, mezi bylinkami je levandule královnou. Ta její něžná barva všech odstínů fialové! A ta vůně! Sympatické na ní navíc je, že prý nevoní komárům a molům. K tomu má léčivé a terapeutické účinky. Nemusíme za ní až do Provence, kde jsou vyhlášená levandulová pole, vypěstovat ji můžeme velmi snadno i u nás.
Číst dále »
0 komentářů

Plavkový jídelníček

Léto a slunečné dni už na sebe nenechají dlouho čekat. Brzy budeme moci své tváře a těla vystavit pořádné náloži vitamínu D. S dobou odhazování teplých a zakrývajících kusů oděvů však také přichází obavy, zdali jsou naše těla po dlouhé zimě v dostatečné formě a připravena na pohledy okolí. Odpověď zní – ano a vždy!
Číst dále »
0 komentářů

Domácí čokoládovo-kávový tělový peeling

Pojďme si vyrobit domácí peeling z kávy, kakaa a kokosového oleje. Díky tomuto domácímu tělovému peelingu šetrně odstraníte odumřelé buňky, pokožku jemně promasírujete a navrátíte jí svěží vzhled.
Číst dále »
0 komentářů

Pampeliška je výborná pro tělo, pleť i zahradu

Pampeliška je známá a uznávaná léčivka, což napovídá i její botanický název – smetánka lékařská. Pampeliška je úžasná nejen při použití do salátu, do medu, čaje či pampeliškového vína, ale své uplatnění najde i v péči o naši pleť nebo jako přírodní zahradní hnojivo.
Číst dále »
0 komentářů

Domácí zimní balzám na rty

Zima našim rtům moc neprospívá a je proto dobré se o ně v zimním období pečlivě starat. Pojďte si zkusit vyrobit domácí balzám, který budou vaše rty milovat!
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky