Finanční rádce

Vyberte si z 37 článků

Učíme děti hospodařit s penězi

Děti by se měly učit hospodařit s penězi už odmala. Proto do velké míry záleží na vás, jak jednou bude váš potomek s penězi zacházet. Jak rozvíjet jeho finanční gramotnost?
Číst dále »
0 komentářů

Aby nás Vánoce nezruinovaly

Když píšeme vánoční přání, často se tam objevují slova jako „přejeme Vánoce šťastné, veselé a bohatého Ježíška“. Tím je myšlena nejen spousta dárků, ale i přemíra jídla a pohádkově vyzdobené obydlí.
Číst dále »
0 komentářů

LED žárovky šetří energie

Hledáte doma všelijaké způsoby, jak ušetřit? Poradíme vám jednu z cest, a to jak ušetřit díky LED žárovkám.
Číst dále »
0 komentářů

Jak ušetřit na sportu a kultuře?

V dnešní době, kdy zdražilo všechno, kam se podíváš, nejdřív ze získaných peněz zaplatíme bydlení, jídlo, energie. Volnočasové aktivity se dostávají až na úplný konec.  Ale i v této kategorii lze najít způsoby, jak se vejít alespoň čas od času do rozpočtu.
Číst dále »
0 komentářů

Na čem mohou ušetřit rodiny s dětmi?

„Na dětech by se šetřit nemělo“, bude možná první reakce starostlivých rodičů, kteří chtějí svým potomkům dopřát vždy to nejlepší. Ano, jsou věci, na kterých by se skutečně šetřit nemělo, ale na různých položkách se dá ušetřit, aniž by to mělo na dítko negativní dopad.
Číst dále »
0 komentářů

Jak ušetřit při nakupování?

Znáte to – jdete koupit chleba a rohlíky a vrátíte se se dvěma taškami potravin, bez kterých byste se vlastně obešli. Zvlášť když už je v lednici máte. Pak na ně vůbec nemáte chuť, zapomenete na ně a ty nejstarší bohužel podlehnou zkáze a skončí v odpadkovém koši.
Číst dále »
0 komentářů

Jak ušetřit na provozu domácnosti?

Bylo by úžasné, kdyby ta finanční a energetická krize byla jen ošklivý sen, my se ráno probudili a všechno bylo jako před pár lety, viďte? Jenže není a vypadá to, že bohužel dlouho nebude.
Číst dále »
0 komentářů

Jak vybírat LED žárovky?

O tom, že LED žárovky jsou výhodnější a ušetříme s nimi velké peníze, není třeba pochybovat, protože čísla hovoří jasně. Přestože je investice do pořízení LED žárovek vyšší, jejich nákup se vyplatí již po několika měsících a úspora na elektřině je v řádu tisíců Kč ročně. Jak ale vybírat mezi samotnými LED žárovkami? Poradíme vám to.
Číst dále »
0 komentářů

Co přinese rok 2023?

Nenabízíme výhled do hvězd ani tarotů. Nač se můžete v roce 2023 těšit, je tentokrát dílem našich zákonodárců.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky