Cestování letem světem

Vyberte si z 93 článků

Dovolená v Čechách je dovolená

Nad letošní letní dovolenou bohužel stále visí velký otazník. Koronavirus a jeho mutace nám ještě mohou pořádně zamíchat s možnostmi. Dobře dělají ti, kteří s tím počítají a plánují tak, aby je nějaká omezení příliš nezaskočila. Dovolená v tuzemsku skýtá přecejen nejvíc možností. A čím dál více Čechů najednou zjišťuje, že je u nás krásně!
Číst dále »
0 komentářů

Cesta na dovolenou aneb Už tam budem?

Sezóna dovolených je tu. I když nás pandemie koronaviru zbrzdila v našem rozletu, stále je co objevovat a kam cestovat. Třeba za kouzly tuzemské přírody. Bez plechového miláčka se však většinou neobejdete. Myslete na své psychické a fyzické zdraví a buďte letos připraveni absolvovat cestu v pohodě. Vždyť sama cesta může být cíl.
Číst dále »
0 komentářů

Jakou svačinu přibalit na cesty?

Chystáte na výlet? Nezapomeňte si s sebou přibalit svačinu. Co by to mělo být? Přinášíme vám pár tipů na skvělé svačinky na cestu.
Číst dále »
0 komentářů

Oblíbené kempy v ČR

Dovolenou, na kterou budete dlouho vzpomínat, si užijete nejen u moře či v exotických zemích. Pokud tedy letos musíte (či chcete) zůstat v České republice, vydejte se do kempu. A do kterého? Vyberte si.
Číst dále »
0 komentářů

Nechte se zlákat Šumavou

Přemýšlíte, kam si udělat jednodenní výlet nebo kde strávit několik příjemných dní? Vydejte se na Šumavu.
Číst dále »
0 komentářů

Stezka korunami stromů

Teď máme ideální období na pořádání výletů. Zatímco v zimě raději trávíme čas na horách a v horkém létě zase u vody, současné počasí přímo vybízí k různým vycházkám a vyjížďkám. Také byste se někam vydali, ale nevíte kam? Už jste slyšeli o Stezce korunami stromů?
Číst dále »
0 komentářů

Vybíráme správný batoh

Chystáte-li se zařadit mezi pěší turisty, neobejdete se bez kvalitního batohu. Jelikož bude vaším důležitým společníkem, neměli byste jeho výběr nikterak podcenit. Přečtěte si proto, jakou vybrat velikost a čeho všeho si všímat při jeho nákupu.
Číst dále »
0 komentářů

Zkuste Vánoce jinak a jinde

Nepřipadá vám to vánoční období už malinko monotónní? A přemýšleli jste někdy, že byste nejkrásnější svátky v roce mohli strávit mimo domov? Sbalit si ty nejpotřebnější věci a prožít svátky třeba v některém z krásných českých hotelů anebo kousek dál někde v teple.
Číst dále »
0 komentářů

Vybíráme rodinný stan

Léto se dá prožít různě. Trávíte rádi se svou rodinou letní dny pod stanem, či se na to chystáte? Základem je pořídit si kvalitní rodinný stan.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky