Cestování letem světem

Vyberte si z 91 článků

Zkuste Vánoce jinak a jinde

Nepřipadá vám to vánoční období už malinko monotónní? A přemýšleli jste někdy, že byste nejkrásnější svátky v roce mohli strávit mimo domov? Sbalit si ty nejpotřebnější věci a prožít svátky třeba v některém z krásných českých hotelů anebo kousek dál někde v teple.
Číst dále »
0 komentářů

Vybíráme rodinný stan

Léto se dá prožít různě. Trávíte rádi se svou rodinou letní dny pod stanem, či se na to chystáte? Základem je pořídit si kvalitní rodinný stan.
Číst dále »
0 komentářů

Mýty o národech

Kde se jen vzaly ony mýty o národech a místech? Mají snad opravdu všichni Češi zlaté ručičky, Londýn je pořád zahalený mlhou a všechny Francouzky jsou štíhlé a šik?
Číst dále »
0 komentářů

Tipy na exotickou dovolenou

Chcete se v zimě ohřát a přitom poznat co nejvíce zajímavých věcí – kulturu, přírodu, jídlo či cokoliv jiného? Vydejte se na exotickou dovolenou. Dáme vám tipy, kam se vypravit.
Číst dále »
0 komentářů

Jakou svačinu přibalit na cesty?

Chystáte na výlet? Nezapomeňte si s sebou přibalit svačinu. Co by to mělo být? Přinášíme vám pár tipů na skvělé svačinky na cestu.
Číst dále »
0 komentářů

Jak reklamovat zájezd?

Vždy je lepší problémům předcházet, než je následně řešit. Co tedy můžete udělat pro to, abyste předešli případným komplikacím během dovolené či při reklamaci po jejím skončení? Základní rada je pečlivě si přečíst všeobecné obchodní podmínky, jež jsou součástí smlouvy.
Číst dále »
0 komentářů

Cestujeme s malými dětmi

Ne všichni rodiče mají čas pravidelně se věnovat svým potomkům v záplavě každodenních povinností. A tak se snaží vše vynahradit na společné rodinné dovolené. Na tu je ovšem třeba pečlivá příprava a zejména pevné nervy. Poradíme vám, jak se na takové cestování s dítětem připravit.
Číst dále »
0 komentářů

Když se dětem dělá špatně v autě

Je mnoho dětí, kterým dělá jízda autem – zvláště na delší vzdálenosti – potíže. Trpí i vaše dítko cestovní nevolnosti? Co to přesně znamená a jak se proti tomu dá bojovat?
Číst dále »
0 komentářů

Kam letos na dovolenou?

Jestliže jste se stále ještě nerozhoupali k tomu, kde letos budete trávit dovolenou, čtěte pozorně. Porovnali jsme pro vás totiž nejčastější dovolenkové cíle. Díky tomu se nebudete muset v rodině handrkovat, který že způsob odpočinku pro vás bude ten nejvhodnější.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky