Jídlo a vaření

Vyberte si z 233 článků

Hurá, jde se grilovat!

Na grilovací sezónu se těší malí i velcí, ženy i muži, vegetariáni i vyznavači masových lahůdek. Jste připraveni odstartovat venkovní kuchyň a potrápit chuťové pohárky širokého okolí vůní, o jaké si ostatní mohou nechat jenom zdát?
Číst dále »
1 komentář

COOP Premium pro dny všední i sváteční

Každý den našeho života je originální, výjimečný a neopakovatelný. Tak proč si nedopřát něco výjimečného, co však neudělá citelný zásah do našeho rodinného rozpočtu? Dobrou volbou mohou být výrobky naší řady COOP Premium.
Číst dále »
0 komentářů

Zadělávání masa a zeleniny

V aktuálním díle našeho kulinářského seriálu budeme zadělávat. Ale nebude to těsto, jak by asi většinu čtenářů mohlo napadnout. Podíváme se na to, jak to vypadá, když zaděláváme maso nebo zeleninu.
Číst dále »
0 komentářů

Vaječné hody aneb Co s vejci po Velikonocích?

Také si marně lámete hlavu s tím, jak naložit po velikonoční koledě se záplavou vajíček? Nabízíme spoustu tipů, jak si pochutnat. A nezůstane pouze u klasické české chuti.
Číst dále »
0 komentářů

Apríl v kuchyni

Jistě každý z nás alespoň jednou zažil nějaký ten aprílový žertík. Pokud rovnou nebyl jeho původcem. Vždyť přece dobré srandy není nikdy dost, a nejde-li o hloupou, ponižující či nebezpečnou zábavu, jsme pro všemi deseti!
Číst dále »
0 komentářů

Velikonoční menu pro kuchařské začátečníky

Pokud kulinářské umění není vaše parketa, pojďte spolu s námi objevit jednoduché velikonoční recepty. Drobné chybičky se v něm ztratí. A vy si i tak si zaručeně pochutnáte.
Číst dále »
0 komentářů

Co se jedlo na Velikonoce?

Velikonoce se slaví již od pohanských dob jako svátek rovnodennosti. Při těchto slavnostních příležitostech se vždy podávala jídla, která lidem dávala příroda. Přinášíme vám recepty na tradiční velikonoční pokrmy jako je například zelená polévka z jarních bylinek, a to dle více než sto let staré kuchařské knihy.
Číst dále »
0 komentářů

Jak využít divoké jarní bylinky v kuchyni

Je moc dobře, že bylinky čím dál víc nacházejí místo v pokrmech, které připravujeme. Kopřiva, medvědí česnek, pampeliška, popenec – to jsou přece přímo čarodějné přísady do jídla. Jsou plné zdravých vitamínů a minerálů, krásně voní a dodají jídlu nezaměnitelnou chuť.
Číst dále »
0 komentářů

Vaříme narůžovo

Ať už je jakýkoliv den, můžete si ho užít se vším všudy a klidně i narůžovo! Vyzkoušejte naše růžové menu, které vás naladí na tu správnou (romantickou) náladu.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky