Jídlo a vaření

Vyberte si z 204 článků

Letní osvěžení se značkou Marshall

Blížící se letní dny přímo vybízejí k tomu, abychom do mrazáku připravili dostatečnou zásobu ledu, doplnili zásoby do baru, oprášili drinkové sklenice. Vždyť přece správně umíchaný drink nás dokáže osvěžit i správně povzbudit. A že je tam pár kapek alkoholu? To přece k létu také patří.
Číst dále »
0 komentářů

Grilované specialitky a něco na zapití

Patříte k těm, kteří se pomalu, ale jistě alespoň v myšlenkách uchylují k posezení na zahrádce nebo na terase s přáteli, v ruce vychlazený drink a všude kolem vůně linoucí se ze šťavnatého masa, křupavé zeleniny, čerstvých ryb a famózních sýrů? Není radno zahálet! Rozpalte grily a blýskněte se unikátními recepty a specialitami, díky kterým se stanete králi grilovací sezóny.
Číst dále »
0 komentářů

Když slaví tátové

Jak mohou děti poděkovat svým tatínkům za jejich velký vzor v životě? Klidně hned tuto neděli na Den otců. Možností mají přitom spoustu – od vyrobení malého přáníčka až po uvaření nějakého tátova oblíbeného jídla.
Číst dále »
0 komentářů

Jak vybrat maso na grilování

Také si rádi pochutnáváte na grilovaném masu? A umíte vybrat to správné, nebo zkrátka sáhnete po tom, které vás zaujme na první pohled?
Číst dále »
0 komentářů

Grilování bez chybiček

Kdo by se potil u sporáku, když se dá jídlo pohodlně připravovat na čerstvém vzduchu! Podlehnout kouzlu grilování je snadné. Tentokrát se ovšem podíváme na nejčastější nešvary, kterých se při grilování dopouštíme.
Číst dále »
0 komentářů

Ke grilům!

Vůně masa se v posledních dnech již line okolím a ani vy nechcete zůstávat pozadu? Pořádná krkovička, křupavé kuřátko, zelenina rozplývající se na jazyku nebo třeba i sladké ovoce? Nebojte se experimentů a vrhněte se klidně i do neznámého. Z grilu chutná dobře prostě cokoliv.
Číst dále »
0 komentářů

Grilovaný hermelín třikrát jinak

I když jistě vůně a chuť šťavnatého masa při grilování nemá konkurenci, svou oblibu si čím dál tím více získává také grilovaná zelenina nebo sýry. A v následujícím článku se dozvíte, jak upravit ten nejoblíbenější sýr na grilování do několika netradičních podob, díky kterým se tato pochoutka bude jistě dostávat pravidelně na váš talíř.
Číst dále »
0 komentářů

Děti do kuchyně patří!

Pojďme si posvítit na ty nejmenší kulináře, jimž kuchařská čepice padá do očí a kteří sotva dohlédnou na desku pracovního stolu. Ano, hádáte správně. Budeme kuchtit s dětmi. Ony totiž vaření milují!
Číst dále »
0 komentářů

Děláme domácí pizzu

Kdo by ji neznal. Voňavá, křupavá a chuťovým buňkám lahodící pizza. Sice se v českých kuchyních nezrodila, ale můžeme říci, že tady velmi rychle zdomácněla. Určitě každý má proto svůj oblíbený domácí recept, který je pro něj ten nej! A jaký je ten váš?
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky