Zahrada

Vyberte si z 61 článků

Buďte s námi eco-friendly

Jak můžeme žít v souladu s přírodou? Co jsou největší dary, které musíme chránit a jak to udělat prakticky? Kromě dobrého pocitu ušetříme spoustu peněz a tento krok se logicky podepíše i na našem zdraví.
Číst dále »
0 komentářů
Prosinec 28., 2020
Tipy a rady, Zahrada,

Truhlíky krásné i v zimě

V létě hodně balkónů, okenních parapetů a teras doslova přetéká rozkvetlými květinami. Kdo říká, že v zimních měsících musí být prázdné a smutné?
Číst dále »
0 komentářů
Prosinec 10., 2020
Tipy a rady, Zahrada,

Zahrada v zimě

Zatímco se zahrada uložila k zimnímu spánku, zahrádkář „padla“ vyhlásit nemůže. Jen když své zahradě připraví co nejpříznivější podmínky pro znovuprobuzení, dočká se na jaře opravdové radosti.
Číst dále »
0 komentářů
Listopad 30., 2020
Tipy a rady, Zahrada,

Vánoční hvězda a vánoční kaktus

Třebaže zimní čas je dobou vegetačního klidu pro naprostou většinu rostlinných druhů, přece jen si konec roku můžeme přikrášlit nádherou květů, které vysloveně patří k Vánocům – vánoční hvězdou či vánočním kaktusem. Víte, jak s těmito dvěma rostlinami zacházet?
Číst dále »
0 komentářů

Pořiďte si na zahradu pergolu

Máte na zahradě pergolu, nebo se ji teprve chystáte pořídit? Lidé mají tato stavení čím dál víc v oblibě. Přináší jim totiž prostor, který využívají k relaxování na čerstvém vzduchu s rodinou či s přáteli. A jak jste na tom vy? Vyroste letos pergola i na vaší zahradě?
Číst dále »
1 komentář

Vybíráme gril

Buřtíky voní celou zahrádkářskou kolonií, od domečků se vznáší voňavá oblaka kouře a ani balkóny panelákových bytů nezůstávají ušetřeny. Ano, uhodli jste – bude se grilovat! Tak oprašte potřebné náčiní nebo s námi rovnou pojďte na nákup nového grilu!
Číst dále »
0 komentářů

Zahradní vodní klouzačka

Léto a teplé počasí přímo svádějí k vodním radovánkám. A pokud nemáte vlastní bazén nebo neradi navštěvujete přeplněná koupaliště, udělejte si tuto snadnou vodní skluzavku, na které se jistě vyřádí celá rodina.
Číst dále »
0 komentářů
Červenec 28., 2020
Tipy a rady, Zahrada,

Jak pečovat o vodu v bazénu

Spousta lidí mající zahradu vlastní dnes bazén. V létě jim umožňuje příjemné osvěžení. Ovšem aby bylo skutečně příjemné, je důležité o bazénovou vodu pečovat. Víte, jak na to?
Číst dále »
0 komentářů
Červenec 17., 2020
Tipy a rady, Zahrada,

Zahradníkův rok – červenec a srpen

Z července nám zbývá méně než polovina a srpen tu bude dříve, než bychom si možná v době letních prázdnin a dovolených přáli. Připomeňme si tedy, co bychom měli v této době udělat se stromy nebo keři a květinovou či zeleninovou zahradou.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky