Děti

Vyberte si z 74 článků

Děti do kuchyně patří!

Pojďme si posvítit na ty nejmenší kulináře, jimž kuchařská čepice padá do očí a kteří sotva dohlédnou na desku pracovního stolu. Ano, hádáte správně. Budeme kuchtit s dětmi. Ony totiž vaření milují!
Číst dále »
0 komentářů

Pozor na nebezpečí při vaření s dětmi

Strach o zdraví a bezpečí je nejčastějším argumentem, proč mnoho rodičů vaří bez asistence svých ratolestí. Přestože jsme zastánci vaření s dětmi, v tomto dílu seriálu se podíváme pod pokličku nebezpečí, které na ně v kuchyni číhá. Odstraňte strašáky a užijte si společně strávený čas na maximum.
Číst dále »
0 komentářů

Nůž dětem do ruky (ne)patří

Dovolujete dětem zapojovat se do vaření? A svěříte jim použití reálných nástrojů v čele s ostrým nožem? Nebo je raději vykážete do bezpečí jejich dětské kuchyňky? Objevte s námi odvahu pozvat je ke společnému vaření a připravte bezpečné prostředí pro jejich kulinářské objevy.
Číst dále »
0 komentářů

Vyrábíme cukrové krystaly

Překvapte děti na jejich oslavě, podávejte originální sladidlo na rodinné party nebo potěšte své blízké těmito originálními a roztomilými krystaly. Vyrostou vám přes noc a postačí vám k tomu pouze několik nezbytností.
Číst dále »
0 komentářů
Březen 19., 2020
Děti, Tipy a rady,

Co dělat doma s dětmi, když nesmí do školy či do školky?

Když mají děti koronavirové prázdniny, a tedy zavřenou školu a školku, nejraději by strávily celý den u počítače či u telefonu. Ale to se nám dospělým rozhodně nezamlouvá. Jak tedy naše dítka zabavit, aby to vyhovovalo všem?
Číst dále »
0 komentářů

Pečeme s dětmi na Vánoce

Co je hlavním kouzlem Vánoc? A) Mít pod stromečkem zaplněný každičký centimetr dárky, B) stůl prohýbající se dobrotami, nebo C) sejít se s lidmi, na nichž nám nejvíce záleží a udělat jim radost? Většina čtenářů odpoví, že C) je správně. Ale ruku na srdce – skutečně to tak v předvánočním shonu u vás doma vypadá?
Číst dále »
0 komentářů
Prosinec 11., 2019
Děti, Tipy a rady,

Jakou hračku koupit pod stromeček?

Vrcholem Štědrého večera jsou ve většině rodin dárky. Někdo je nakupuje již v létě, někdo na poslední chvíli, stále více z nás využívá k nákupu dárků internet. Chceme druhým udělat radost a z jejich radosti se radujeme my sami. Ačkoliv i dárky podléhají módním trendům, najdou se mezi nimi i stálice. Co tedy bude hitem letošních Vánoc?
Číst dále »
0 komentářů

Přesnídávka COOP Babyland bodovala v Amsterdamu 

Stejně jako v předchozích letech, tak i letos se společnost COOP zúčastnila výstavy PLMA (Svět privátních značek) v Amsterdamu. Součástí této prestižní události byla produktová soutěž, ve níž se naše přesnídávka COOP Babyland s broskvemi a banánem v kapsičce umístila na skvělém čtvrtém místě! Od pomyslného bronzu ji dělil pouze jeden bod. 
Číst dále »
0 komentářů
Říjen 10., 2019
Děti, Tipy a rady,

Pobyt venku s miminkem

Přinesli jste si domů z porodnice miminko a chystáte se s ním poprvé ven? Na co musíme myslet, aby mu čerstvý vzduch prospíval? Jak dlouho by mělo být každý den venku? A můžeme s ním vůbec cestovat?
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky