Děti

Vyberte si z 74 článků

Březen 19., 2020
Děti, Tipy a rady,

Co dělat doma s dětmi, když nesmí do školy či do školky?

Když mají děti koronavirové prázdniny, a tedy zavřenou školu a školku, nejraději by strávily celý den u počítače či u telefonu. Ale to se nám dospělým rozhodně nezamlouvá. Jak tedy naše dítka zabavit, aby to vyhovovalo všem?
Číst dále »
0 komentářů

Pečeme s dětmi na Vánoce

Co je hlavním kouzlem Vánoc? A) Mít pod stromečkem zaplněný každičký centimetr dárky, B) stůl prohýbající se dobrotami, nebo C) sejít se s lidmi, na nichž nám nejvíce záleží a udělat jim radost? Většina čtenářů odpoví, že C) je správně. Ale ruku na srdce – skutečně to tak v předvánočním shonu u vás doma vypadá?
Číst dále »
0 komentářů
Prosinec 11., 2019
Děti, Tipy a rady,

Jakou hračku koupit pod stromeček?

Vrcholem Štědrého večera jsou ve většině rodin dárky. Někdo je nakupuje již v létě, někdo na poslední chvíli, stále více z nás využívá k nákupu dárků internet. Chceme druhým udělat radost a z jejich radosti se radujeme my sami. Ačkoliv i dárky podléhají módním trendům, najdou se mezi nimi i stálice. Co tedy bude hitem letošních Vánoc?
Číst dále »
0 komentářů

Přesnídávka COOP Babyland bodovala v Amsterdamu 

Stejně jako v předchozích letech, tak i letos se společnost COOP zúčastnila výstavy PLMA (Svět privátních značek) v Amsterdamu. Součástí této prestižní události byla produktová soutěž, ve níž se naše přesnídávka COOP Babyland s broskvemi a banánem v kapsičce umístila na skvělém čtvrtém místě! Od pomyslného bronzu ji dělil pouze jeden bod. 
Číst dále »
0 komentářů
Říjen 10., 2019
Děti, Tipy a rady,

Pobyt venku s miminkem

Přinesli jste si domů z porodnice miminko a chystáte se s ním poprvé ven? Na co musíme myslet, aby mu čerstvý vzduch prospíval? Jak dlouho by mělo být každý den venku? A můžeme s ním vůbec cestovat?
Číst dále »
0 komentářů
Říjen 10., 2019
Děti, Tipy a rady,

Hlavně aby bylo miminko zdravé

Všichni rodiče si samozřejmě přejí, aby jejich miminko bylo zdravé. Imunitní systém malého dítěte ještě dozrává, proto jsou nemoci v tomto raném věku poměrně časté. Může jít o „obyčejnou“ virózu, ale i závažnější onemocnění. Co tedy dělat, když je naše miminko nemocné?
Číst dále »
0 komentářů
Říjen 9., 2019
Děti, Tipy a rady,

Jak a čím nakrmit miminko?

Přiletěla vrána a nebo čáp a celá domácnost je naruby – zvlášt, když jde o první miminko. Jaká je správná výživa takového mrněte? Máme začít s ovocem či zeleninou? A stačí mu dávat mléko nebo potřebuje i vodu? Přečtěte si náš článek a všechno o tomto tématu se v něm dozvíte.
Číst dále »
0 komentářů

Trocha špíny dětem nevadí

Péče o tělo, kondici a zdraví vůbec má několik pravidel, která se vyplatí dodržovat. Zdraví začíná od zdravé pokožky, o kterou je potřeba pečovat už odmala. Nic se však nemá přehánět. Takže chytají-li vás záchvaty uklízení jen proto, aby vaše dítě žilo v téměř sterilně čistém prostředí, pak smeták a hadr klidně zahoďte. Pediatři tvrdí, že dětem trocha špíny nevadí. Naopak!
Číst dále »
0 komentářů
Říjen 8., 2019
Děti, Tipy a rady,

Papírové, nebo látkové plenky?

Bavlněné pleny se dnes opět vracejí na scénu, ačkoliv většina maminek stále zůstává u jednorázových papírových plenek. Oba druhy mají svá pro i proti a rozhodnutí, které si pořídit, je na každém z nás.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky