Tipy a rady

Vyberte si z 889 článků

Vnější krása vychází zevnitř

Tajemství dokonalého vzhledu nespočívá jen ve vnější kráse. Důležité je také mít sama sebe ráda a znát svou hodnotu. Cítíte se špatně, máte ze sebe špatný pocit? Změňte to! Dlouhým spánkem, zdravým jídlem a hlavně nekonečným úsměvem!
Číst dále »
0 komentářů

Pilates: Protáhněte se a odbourejte stres

Každý sport působí pozitivně na psychiku. Jsou však cvičení, která vás přímo vedou k tomu, abyste se zklidnili a dokázali lépe odbourávat stres. Jedním z nich je i pilates.
Číst dále »
0 komentářů

Jak nakupovat u obslužného pultu

Nakupování uzenin, lahůdek a zákusků se může u neprověřených prodejců stát i rizikovou záležitostí. Na co se soustředit v obchodě, abyste domů nepřinesli zkaženého zajíce v pytli?
Číst dále »
0 komentářů

Holínky jsou teď celoročně in

Poslední dobou se zima nenese ve znamení hromad sněhu, ale ve znamení proměnlivého počasí. Chvíli sluníčko, vítr, za pár okamžiků déšť, někdy překvapivě dokonce sníh. Kaluže vody a sněhová břečka jsou neklamnou známkou toho, že máme z botníků vytáhnout gumáky. Že se gumovky nosí jen na pole? To už dávno neplatí! Tmavě šedým či černým gumákům je konec! Současné holínky jsou jiné!
Číst dále »
0 komentářů

Jak odstranit (nejen) dětské zlozvyky

Zvyky a zlozvyky ovládají náš život, ať chceme nebo nechceme. Některé nám život ulehčují, jiné nám škodí. Naše každodenní jednání ovlivňují od třiceti do padesáti procent. Pokud jsou v souladu s našimi cíli, jsou pro nás užitečné a mnohdy i životně důležité. Když ale nejsou, pak nás ruší, obírají o čas a energii a mnohdy škodí našemu zdraví. Mozek totiž nerozeznává mezi špatnými a dobrými zvyky.
Číst dále »
0 komentářů

Zimní polévky

Poctivá hutná polévka se stává hitem moderního jídelníčku. Není složitá na přípravu, nezatíží peněženku, snědená je v cukuletu a hlavně v zimních měsících dokáže pořádně zahřát. Navíc nabízí bezpočet variant, takže se hned tak neojí. Schválně, jaká je vaše oblíbená?
Číst dále »
0 komentářů

Jak se chovat na sjezdovce

Ačkoliv je lyžování čím dál oblíbenějším sportem, spousta lidí si stále neuvědomuje, že i v něm platí zásady, které není radno ignorovat. Za prvé si musíme za všech okolností uvědomovat, že sjezdovka není zrovna bezpečné místo a že na ní zpravidla nebudeme sami. To znamená, že své chování musíme neustále přizpůsobovat daným okolnostem.
Číst dále »
0 komentářů

Jak předejít jojo efektu

Mnozí se hned po Novém roce s vervou pustí do diety a cvičení, zhubnou několik kilogramů, ale pak usnou na vavřínech a kila se vrátí. Říkáme tomu jojo efekt a možná s ním máte také zkušenosti. Co to přesně je a jak mu předejít?
Číst dále »
0 komentářů

Jak vybrat výživového poradce

Někdo se do hubnutí pustí sám, jiní využívají služeb výživového poradce. Přemýšlíte o té druhé možnosti? Proč ne, důležitý je však správný výběr.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky