Tipy a rady

Vyberte si z 1110 článků

Kam umístit pokojové rostliny?

Pokojové rostliny se do našich domovů dostaly před mnoha lety z nejrůznějších koutů světa a z nejrůznějších přírodních prostředí. Aby se jim u nás dobře dařilo, musíme je umístit na co nejvhodnější stanoviště. Jedny potřebují slunce, druhé se spokojí se stínem, dokonce ho vyžadují. Do úvahy proto musíme brát světové strany oken, která květiny zdobí nebo jsou v jejich blízkosti.
Číst dále »
0 komentářů

Jak na gratinování

Pokud vás baví zkoušet nové recepty, určitě nesmíte minout gratinování. To totiž povýší i ty nejobyčejnější suroviny na nebeskou lahůdku.
Číst dále »
0 komentářů

Malý atlas sýrů Ranko

Milovníci sýrů mají jistě v malíčku sýry naši privátní značky Ranko. Co však o jednotlivých druzích víme? Jaký je jejich původ, historie, kuchyňské využití? Podívali jsme se sýrům Ranko na zoubek či do rodného listu a sestavili jsme pro vás následující malý sýrový lexikon.
Číst dále »
0 komentářů

Co je skialpinismus?

Pokud jsou vám lyžařská střediska malá a máte raději nedotčené bílé pláně a divokou horskou přírodu, bude pro vás skialpinismus to pravé.
Číst dále »
0 komentářů
21 února., 2024
Děti, Tipy a rady,

Učíme děti lyžovat

Máte malého potomka, kterého byste rádi naučili lyžovat? Kdy je ta správná doba? A jak k výuce přistupovat, abyste lyžování dětem neznechutili?
Číst dále »
0 komentářů

Jak se chovat na sjezdovce

Ačkoliv je lyžování čím dál oblíbenějším sportem, spousta lidí si stále neuvědomuje, že i v něm platí zásady, které není radno ignorovat. Za prvé si musíme za všech okolností uvědomovat, že sjezdovka není zrovna bezpečné místo a že na ní zpravidla nebudeme sami. To znamená, že své chování musíme neustále přizpůsobovat daným okolnostem.
Číst dále »
0 komentářů

Vaříme a pečeme z mléčných výrobků Ranko

Ať už preferujte mléko jako takové, dáváte přednost jogurtům a ochuceným mléčným dezertům, nebo raději sáhnete po kousku sýra, značka Ranko vám ve své pestré nabídce vše dopřeje.
Číst dále »
0 komentářů
13 února., 2024
Tipy a rady, Tradice,

14. února = Svátek zamilovaných

Svátek sv. Valentýna je dnem, kdy si zamilované páry po celém světě dávají najevo lásku romantickým dárkem či zamilovaným přáníčkem. Doma si pak připravují lákavá jídla plná afrodiziakálních ingrediencí a zdobí byt či dům květinami a svíčkami. Víte ale, jak tato tradice vůbec vznikla?
Číst dále »
0 komentářů

Co připravit na Valentýna?

Ať už vás tento svátek nechává chladnými nebo jej naopak prožíváte naplno, čas od času není na škodu udělat pro sebe vzájemně něco milého. Na Valentýna nebo kdykoliv jindy.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky