Tipy a rady

Vyberte si z 1006 článků

24 června., 2022
Děti, Tipy a rady,

Kam poslat děti o prázdninách?

Pokládáte si každoročně nerudovskou otázku „Kam s ním?“ Nemluvíme přitom samozřejmě o slamníku, ale o našich ratolestech a letních prázdninách. Nabízíme několik tipů, jak můžete děti během dvou měsíců zabavit.
Číst dále »
0 komentářů
23 června., 2022
Děti, Tipy a rady,

Mají se děti učit o prázdninách?

Prázdniny jsou téměř tady a vašeho potomka čekají dva měsíce volna. Měl by celou tuto dobu využívat k odpočinku, nebo by si měl zopakovat také nějaké učivo?
Číst dále »
0 komentářů
23 června., 2022
Děti, Tipy a rady,

Vysvědčení je tu

Víte, jaké vysvědčení přinese příští týden váš potomek, nebo se obáváte možného překvapení? A jak na vysvědčení reagovat? I když vás dítko nepotěší, na křik a výčitky raději zapomeňte.
Číst dále »
0 komentářů

Co dělat proti velkému pocení

Není mnoho savců, kteří se potí. Kromě nás jsou to například opice a koně. Potit se je tedy pro člověka normální. Vylučují se při tom odpadní látky a reguluje se tělesná teplota. Potíme se při jakékoliv teplotě, intenzita vylučovaného potu se ale zvyšuje stresem, fyzickou aktivitou a samozřejmě s okolním teplem. Pot obsahuje močovinu a to bývá problém. Když se nedržíme určitých pravidel, můžeme kolem sebe šířit charakteristický štiplavý odér. Jak proti němu bojovat?
Číst dále »
0 komentářů

Letní osvěžení se značkou Marshall

Blížící se letní dny přímo vybízejí k tomu, abychom do mrazáku připravili dostatečnou zásobu ledu, doplnili zásoby do baru, oprášili drinkové sklenice. Vždyť přece správně umíchaný drink nás dokáže osvěžit i správně povzbudit. A že je tam pár kapek alkoholu? To přece k létu také patří.
Číst dále »
0 komentářů

Grilované specialitky a něco na zapití

Patříte k těm, kteří se pomalu, ale jistě alespoň v myšlenkách uchylují k posezení na zahrádce nebo na terase s přáteli, v ruce vychlazený drink a všude kolem vůně linoucí se ze šťavnatého masa, křupavé zeleniny, čerstvých ryb a famózních sýrů? Není radno zahálet! Rozpalte grily a blýskněte se unikátními recepty a specialitami, díky kterým se stanete králi grilovací sezóny.
Číst dále »
0 komentářů

Když slaví tátové

Jak mohou děti poděkovat svým tatínkům za jejich velký vzor v životě? Klidně hned tuto neděli na Den otců. Možností mají přitom spoustu – od vyrobení malého přáníčka až po uvaření nějakého tátova oblíbeného jídla.
Číst dále »
0 komentářů

Jak vybrat maso na grilování

Také si rádi pochutnáváte na grilovaném masu? A umíte vybrat to správné, nebo zkrátka sáhnete po tom, které vás zaujme na první pohled?
Číst dále »
0 komentářů

Kočičí kapsička AXI bodovala na mezinárodní soutěži

I letos se společnost COOP zúčastnila výstavy PLMA (Svět privátních značek) v Amsterdamu. Součástí této prestižní události byla produktová soutěž, ve níž se naše kapsička pro kočky AXI umístila na úžasném druhém místě!
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky