Tipy a rady

Vyberte si z 981 článků

V čem nám doma sůl pomáhá

Je sůl nad zlato, nebo nám naopak škodí? Odpověď záleží hlavně na tom, jakou sůl a kolik jí používáme. Kde je ale sůl jenom ku prospěchu? V naší domácnosti! Přinášíme vám pár rad, v čem nám sůl doma dokáže pomoci.
Číst dále »
0 komentářů

K čemu se dá použít ocet, zubní pasta, mouka či rýže?

Nezdá se vám, že té chemie kolem nás je někdy až příliš? Určitě nechceme chemické čisticí prostředky zatracovat, ale zkuste si alespoň občas sáhnout po alternativním způsobu čištění. Budete překvapeni, co dokáží takové obyčejné věci jako ocet, zubní pasta, mouka nebo rýže.
Číst dále »
0 komentářů

Co když přesolíme?

Známe to všichni a stalo se to každému z nás. Občas ujede ruka i té nejlepší kuchařce. Než začnete panikařit a vařit nové jídlo, zkuste některý z našich triků.
Číst dále »
0 komentářů

Vnější krása vychází zevnitř

Tajemství dokonalého vzhledu nespočívá jen ve vnější kráse. Důležité je také mít sama sebe ráda a znát svou hodnotu. Cítíte se špatně, máte ze sebe špatný pocit? Změňte to! Dlouhým spánkem, zdravým jídlem a hlavně nekonečným úsměvem!
Číst dále »
0 komentářů

Jak předejít jojo efektu

Mnozí se hned po Novém roce s vervou pustí do diety a cvičení, zhubnou několik kilogramů, ale pak usnou na vavřínech a kila se vrátí. Říkáme tomu jojo efekt a možná s ním máte také zkušenosti. Co to přesně je a jak mu předejít?
Číst dále »
1 komentář

Jak vybrat výživového poradce

Někdo se do hubnutí pustí sám, jiní využívají služeb výživového poradce. Přemýšlíte o té druhé možnosti? Proč ne, důležitý je však správný výběr.
Číst dále »
0 komentářů

K čemu se dá použít sůl?

Prokázala to už známá pohádka – bez soli se v kuchyni neobejdeme. Sůl je však všestrannou a přitom levnou kouzelnicí. Víte, k čemu všemu ji ale můžeme použít?
Číst dále »
0 komentářů
Prosinec 30., 2021

Silvestrovské koktejly

Když se řeknou silvestrovské oslavy, většině z nás se vybaví vychlazený sekt, případně rovnou šampaňské. Co takhle zkusit letošní rok ozvláštnit barevným koktejlem?
Číst dále »
0 komentářů

PF 2022 vám přeje COOP Club

Mnoho štěstí, lásky, fyzického i duševního zdraví do dalšího roku přejeme vám všem! Mimochodem – věděli jste, že zkratka PF je odvozena z francouzského “Pour féliciter” a znamená tedy “Pro štěstí”? A kdy myslíte, že byla u nás poslána první novoročenka?
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky