Tipy a rady

Vyberte si z 1048 článků

Jak přežít život před monitorem?

Poslední roky mnoho z nás přesedlalo na tzv. home office, kde bez vymožeností moderní techniky není možné fungovat. Bohužel i naše nejmenší generace tráví stále více času v on-line prostoru. Pojďme se tedy podívat, jak minimalizovat rizika s tím související.
Číst dále »
0 komentářů

Vybíráme (elektro)kolo

Určitě si pamatujete, na jakém kole jste se učili jezdit. Kolo je totiž v životě člověka velká věc! A tak si jeho pořízení žádá speciální pozornost.
Číst dále »
0 komentářů

Jak nosit klobouky

Česká republika by v nošení dámských klobouků rozhodně nezískala světové prvenství. Je to škoda. Správně vybraný klobouk totiž může podtrhnout celkový vzhled outfitu a dodat dámám šmrnc. Najděte odvahu na pořádnou krempu.
Číst dále »
0 komentářů
9 května., 2024
Tipy a rady, Tradice,

Den matek

Den matek se slaví v různé dny na celém světě. Jeho původ nalezneme ve starověkém Řecku či Římě, kde se konaly obřady, jimiž se uctívaly ženy jakožto dárkyně života. U nás tento svátek připadá na druhou květnovou neděli, proto nezapomeňte tuto neděli na své maminky!
Číst dále »
0 komentářů

Poděkujme maminkám!

V neděli slavíme Den matek. To znamená, že bychom měli (nejlépe právě v tento den) svým maminkám poděkovat za to, co pro nás udělaly, a říct jim, jak moc je máme rádi/ rády.
Číst dále »
0 komentářů
6 května., 2024
Děti, Tipy a rady,

Dětský tábor vybírejte pečlivě

Dětský tábor může mít různou podobu. Při jeho výběru je důležité nesoustředit se pouze na oblíbené aktivity potomka. Co bychom si tedy měli „pohlídat“, abychom měli jistotu, že o naše dítě bude dobře postaráno?
Číst dále »
0 komentářů

Rozkvetlé balkony

Poslední desetiletí přinesla do pěstování balkónových květin mnoho nového. Nejen že se každým rokem rozšiřuje sortiment o nové druhy a odrůdy, ale také jsou na trhu nové substráty, hnojiva, nabízí se jednoduché způsoby zavlažování.
Číst dále »
0 komentářů

Máje a polibek pod rozkvetlou třešní

První květnový den byl dříve spojen s povinnou účastí na prvomájovém průvodu s mávátky. Dnes se naštěstí v tento den navracíme k tradici stavění májek a políbení pod rozkvetlým stromem. Na toto tradiční políbení opravdu nezapomeňte – díky němu bude políbená žena či dívka příští rok krásná a přitažlivá.
Číst dále »
0 komentářů

Pálení čarodějnic

Mnoho lidí se těší na poslední dubnový večer, kdy se sejdou u ohně, opečou buřty, něčím dobrým je zapijí a poté upálí látkovou postavu čarodějnic. Málokdo ale ví, jaké mají oslavy čarodějnic vlastně historické kořeny a jaké pověry a tradice se k tomuto datu původně vztahovaly.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky