Tipy a rady

Vyberte si z 969 článků

Máme cenu Inovace roku 2022!

Slavíme, protože náš projekt automatické prodejny COOP vyhrál cenu Inovace roku 2022 v soutěži Mastercard obchodník roku!
Číst dále »
0 komentářů

Domácí peeling z medu a cukru

Kromě používání kvalitního hydratačního tělového krému je dobré jednou za čas obrousit starou a suchou kůži peelingem. A je velmi snadné si ho doma připravit, pouze pomocí dvou ingrediencí! Máte tak jistotu, že jde o čistě přírodní peeling, který vaší pleti jenom prospěje.
Číst dále »
0 komentářů
28 března., 2023
Děti, Tipy a rady,

Vyrábíme sladké sněhuláčky a sobíky

Máte doma malou pomocnici či pomocníka, kteří se neustále motají v kuchyni a hrozně rádi tvoří společně s vámi? Podpořte jejich kreativitu a nechte je vytvořit tyto nádherné sněhuláčky a sobíky, které zvládnou i ti nejmenší a při přípravě si zaručeně vyhrají.
Číst dále »
0 komentářů

Vyrábíme domácí oříšková másla

Oříšková másla jsou skvělou náhradou za sladké pomazánky plné zbytečných cukrů a tuků. Jsou rychlým zdrojem energie a vlákniny. Výborné jsou jak na lívance, čerstvý chléb nebo jen tak na mlsaní lžičkou přímo ze sklenice. Vyzkoušejte hned několik druhů a vyberte si svůj oblíbený.
Číst dále »
0 komentářů
24 března., 2023
Tipy a rady, Zahrada,

Vyséváme zeleninu

Přichází doba výsevu většiny druhů rostlin okrasných i užitkových. Která zeleninová semínka a kdy předpěstovat ve skleníku či fóliovníku a která dát rovnou na záhon? S námi se to dozvíte.
Číst dále »
0 komentářů

Jaké známe druhy rýže?

Proč u všech všudy existuje tolik druhů rýže? Vždyť je snad úplně jedno, kterou z nich použiju do rizota! Chyba lávky! Také u rýže byste měli hledět na to, jaký pokrm chcete připravit, a podle toho zvolit ten správný typ.
Číst dále »
0 komentářů

Jaké kolo vybrat?

Nemáte letos peníze na zahraniční dovolenou pro celou rodinu? Nezoufejte, vždyť i za humny může být krásně. A jak jinak objevovat tuzemské poklady historie i přírody než na dvou kolech. Vyberte si ale to správné.
Číst dále »
0 komentářů
17 března., 2023
Tipy a rady, Zahrada,

Pěstujeme doma orchideje

Pěstování orchidejí je většinou brané za složitou vědu. My vám ale dokážeme, že to žádná věda není. Stačí jen dodržet několik základních zásad při jejich pěstování a vaše orchidej vás může těšit svými úžasnými květy téměř po celý rok.
Číst dále »
0 komentářů
17 března., 2023
Tipy a rady, Zahrada,

Bylinky napříč naší domácností

Není nad to nasekat si do tvarohu čerstvou pažitku a namazat na chleba, dát na rajčata čerstvou bazalku, do polévky rozsekat zelenou petrželku. Bylinky v květináči zakoupené v obchodě bohužel brzy uvadnou. Co takhle vypěstovat si vlastní bylinky?
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky