Tipy a rady

Vyberte si z 1047 článků

Domácí čokoládovo-kávový tělový peeling

Pojďme si vyrobit domácí peeling z kávy, kakaa a kokosového oleje. Díky tomuto domácímu tělovému peelingu šetrně odstraníte odumřelé buňky, pokožku jemně promasírujete a navrátíte jí svěží vzhled.
Číst dále »
0 komentářů

COOP Premium pro dny všední i sváteční

Každý den našeho života je originální, výjimečný a neopakovatelný. Tak proč si nedopřát něco výjimečného, co však neudělá citelný zásah do našeho rodinného rozpočtu? Dobrou volbou mohou být výrobky naší řady COOP Premium.
Číst dále »
0 komentářů

Tulipány jsou vlastně turbany

Používají se na skalky, venkovní záhony, trávník i k řezu. Řeč je o tulipánech, jejichž všechny barvy a tvary snad ani není možné vyjmenovat. Když totiž zasadíme bílou dužnatou cibuli tulipánu do půdy, její květ vyroste velmi brzy, ale ačkoliv z obalu tušíme jeho tvar a barvu, slutečnost nás téměř vždy příjemně překvapí.
Číst dále »
0 komentářů

Nechte se unést opojnou vůní šeříku

Všude kolem nás začínají právě kvést šeříky. Jistě také znáte ty drobné kvítky různých barev – od bílé přes růžovou až po tmavě fialovou. Také milujete tu jeho krásnou vůni?
Číst dále »
0 komentářů

Zadělávání masa a zeleniny

V aktuálním díle našeho kulinářského seriálu budeme zadělávat. Ale nebude to těsto, jak by asi většinu čtenářů mohlo napadnout. Podíváme se na to, jak to vypadá, když zaděláváme maso nebo zeleninu.
Číst dále »
0 komentářů

Pampeliška je výborná pro tělo, pleť i zahradu

Pampeliška je známá a uznávaná léčivka, což napovídá i její botanický název – smetánka lékařská. Pampeliška je úžasná nejen při použití do salátu, do medu, čaje či pampeliškového vína, ale své uplatnění najde i v péči o naši pleť nebo jako přírodní zahradní hnojivo.
Číst dále »
0 komentářů

Domácí mazlíčci a jaro

Jaro je úžasné období, kdy všechno o překot bují, roste, kvete, jako kdyby příroda chtěla dohnat to, že v zimě odpočívala. A také se rodí ptáčata, koloušci, liščata, zajíčci, králíčci. V tůních se začínají líhnout ryby, žáby. A co naši domácí chlupatí kamarádi?
Číst dále »
0 komentářů

Čím nakrmit naše čtyřnohé miláčky?

Ty tam jsou doby, kdy se pejskům a kočičkám do misek dávalo to, co zbylo od oběda. Naštěstí. Strava od nejútlejšího věku zvířat (stejně jako u lidí) podmiňuje jejich dobrý zdravotní stav v době dospělosti. Proto se zamyslete nad tím, co svému zvířecímu mazlíčkovi dáváte dobrého.
Číst dále »
0 komentářů

Vaječné hody aneb Co s vejci po Velikonocích?

Také si marně lámete hlavu s tím, jak naložit po velikonoční koledě se záplavou vajíček? Nabízíme spoustu tipů, jak si pochutnat. A nezůstane pouze u klasické české chuti.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky