Tipy a rady

Vyberte si z 844 článků

Co jíme o Velikonocích?

Nejkrásnější a nejkouzelnější svátky v roce, tedy ty vánoční, jsou již dávno za námi, ale za dveřmi už netrpělivě vyčkávají svátky křesťansky nejvýznamnější – Velikonoce. Víte, co jíme který den?
Číst dále »
0 komentářů

Vyrábíme velikonoční vajíčka z provázků

Baví vás naše neotřelé nápady na výzdobu vašeho bytu či domu? V tom případě si s námi můžete vyrobit tato velikonoční vajíčka z provázků!
Číst dále »
0 komentářů

Vyrábíme velikonoční věnec

Nejen o Vánocích si můžete sváteční stůl či vstupní dveře ozdobit honosným věncem. Přineste si domů jaro a vytvořte si originální, barvami hrající dekoraci, která může vaše obydlí zdobit ještě dlouho po Velikonocích.
Číst dále »
0 komentářů

Děláme jarní saláty

Salát – to je pestrá škála chutí, která nikdy neomrzí! Jarní salát bude díky kvalitním surovinám vždy chutnat perfektně. Pusťte se spolu s námi do přípravy několika netradičních variant jarních salátů, které potěší vaše chuťové pohárky i zrakový vjem.
Číst dále »
0 komentářů

Zásady při nakupování

Děkujeme, že se chováte zodpovědně a dodržujete zásady bezpečnosti, hygieny a prevence při nákupech. Ukazujete tím, že vám nezáleží pouze na vás samotných.
Číst dále »
0 komentářů

Děkujeme Vám všem! ❤️

Poslední dny nám obrátily život doslova naruby. Nouzový stav ale na druhou stranu dokázal semknout i přes karanténu mnoho lidí. Stačí se jen podívat na to, jak si lidé pomáhají šitím roušek či nakupují a donáší jídlo domů seniorům .
Číst dále »
0 komentářů

Klíčky a domácí nakličování

Naklíčená semínka byla už ve starověku používána jako účinný lék proti různým nemocem. Nakličováním lze získat zdravé klíčky s vysokým obsahem vitamínů, které jsou pro naše tělo potřeba. Pojďte s námi tedy také nakličování vyzkoušet!
Číst dále »
0 komentářů
Březen 19., 2020
Děti, Tipy a rady,

Co dělat doma s dětmi, když nesmí do školy či do školky?

Když mají děti koronavirové prázdniny, a tedy zavřenou školu a školku, nejraději by strávily celý den u počítače či u telefonu. Ale to se nám dospělým rozhodně nezamlouvá. Jak tedy naše dítka zabavit, aby to vyhovovalo všem?
Číst dále »
0 komentářů

Jak vydesinfikovat mobilní telefon

Věděli jste, že podle odborných studií se denně 550 krát dotkneme svého obličeje a až 2 600 krát svého mobilního telefonu!? Ruce si teď myjeme a desinfikujeme neustále, ale čistit náš mobilní telefon zpravidla zapomínáme.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky