Udělej si sám

Vyberte si z 22 článků

Domácí čokoládovo-kávový tělový peeling

Pojďme si vyrobit domácí peeling z kávy, kakaa a kokosového oleje. Díky tomuto domácímu tělovému peelingu šetrně odstraníte odumřelé buňky, pokožku jemně promasírujete a navrátíte jí svěží vzhled.
Číst dále »
0 komentářů

Jak vyrobit domácí masti

Léto je fajn, ale má i různé záludnosti. Spálíme se na sluníčku nebo při táboráku, poraní nás ostružiník při hledání hub, poštípají komáři nebo úspěšně zaútočí vosa. Je dobré být na takové nemilé příhody připravený. A nemusíme vykoupit apatyku, řadu přípravků si totiž můžeme vyrobit sami. Navíc máme jistotu, že v nich zaručeně není žádná chemie.
Číst dále »
0 komentářů

Vyrábíme domácí aviváž

Nechce se vám kupovat aviváže, které jsou až na výjimky plné vody a prádlo ovoní jen málo? Máme pro vás mnohem lepší řešení – vyrobte si vlastní aviváž, a to navíc s vůní, jakou máte rádi.
Číst dále »
0 komentářů

Vyrábíme sádrové vaječné skořápky

K velikonočním svátkům neodmyslitelně patří vejce. Ať už ta malovaná pro koledníky nebo kraslice, které pozvednou jarní dekor vašeho domova. Pakliže ale holdujete přirozenějším a modernějším výzdobám, máme pro vás tip na vytvoření ozdobné skořápky, do které můžete posléze posadit třeba květinu.
Číst dále »
0 komentářů

Domácí peeling z medu a cukru

Kromě používání kvalitního hydratačního tělového krému je dobré jednou za čas obrousit starou a suchou kůži peelingem. A je velmi snadné si ho doma připravit, pouze pomocí dvou ingrediencí! Máte tak jistotu, že jde o čistě přírodní peeling, který vaší pleti jenom prospěje.
Číst dále »
0 komentářů

Jak udělat efekt leptaného skla zubní pastou

V následujícím návodu se dozvíte, jak si vytvořit jakoukoliv skleněnou dekoraci s efektem leptaného skla. A budete k tomu potřebovat pouze jedinou věc, kterou jistě najdou doma úplně všichni – zubní pastu.
Číst dále »
0 komentářů

Vůně domova

Domov je místo, kde by nám mělo být dobře. Kam se můžeme utéct, když nás okolní svět netěší. Otevřeme dveře – a když nás ještě ovane příjemná vůně, je ten pocit oázy klidu dokonalý. Vyvolá vzpomínku na bezpečí u babičky. Nemusíme kupovat drahé přípravky, které náš domov provoní. Stačí využít bylinky.
Číst dále »
0 komentářů

Vánoční dárky na poslední chvíli

Říkáte si, že letos začnete s pořizováním vánočních dárků s předstihem? Nejlépe už při letní dovolené, kdy brouzdáte po obchodech se suvenýry. Ale ouha! Do Vánoc zbývá pár dnů a nadílka pro blízké je stále v říši fantazie. Nepanikařte! Nabízíme několik tipů, jak dárky vyřídit opravdu na poslední chvíli.
Číst dále »
0 komentářů

Vyrábíme domácí purpuru

Purpura odpradávna patří k času Vánoc a právě teď je čas na její výrobu, aby mohla dostatečně “uzrát. Její nezaměnitelná vůně nám pak navoní tu pravou vánoční atmosféru.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky