Počítačový rádce

Vyberte si z 6 článků

Jak vydesinfikovat mobilní telefon

Věděli jste, že podle odborných studií se denně 550 krát dotkneme svého obličeje a až 2 600 krát svého mobilního telefonu!? Ruce si teď myjeme a desinfikujeme neustále, ale čistit náš mobilní telefon zpravidla zapomínáme.
Číst dále »
0 komentářů

Jak zkrotit chytrý telefon

Chytré telefony nahrazují v dnešní době nejenom fotoaparát, budík či stopky. Tyto nenápadné krabičky se stávají čtyřiadvacetihodinovým pomocníkem ve všedním životě. Schválně, k jakým činnostem využíváte svůj mobilní telefon vy sami?
Číst dále »
0 komentářů

Umíte sdílet fotografie?

Zlaté doby vyvolávání fotografií a pyšného prohlížení pečlivě vyskládaných fotoalb jsou minulostí. Fotografií sice přibývá, ale většinou se ukazují pouze v kyberprostoru. Abyste se podělili o obrázky z dovolené, svatby či porodnice, stačí „pověsit“ je na internet.
Číst dále »
0 komentářů

Žijeme na sociálních sítích

Svět sociálních sítí vytváří svou vlastní realitu. Je plná krásných fotek, dojemných příběhů a motivačních citátů. Máte-li chuť zařadit se na seznam virtuálních existencí a získat i mnohá pozitiva, která tento specifický vesmír nabízí, přikládáme návod!
Číst dále »
0 komentářů

Jak ovládat internet a e-mail

Počítač a internetové připojení se stalo téměř nezbytným vybavením každé domácnosti. Může být skvělým pomocníkem, který šetří čas i finance. Na připojení do světa internetu není nikdy pozdě. Můžete začít třeba s námi!
Číst dále »
0 komentářů

Máte doma závisláka?

Když se řekne závislost, většina lidí si představí zneužívání návykových látek, jako jsou drogy nebo cigarety. V dnešní uspěchané době však mohou mít zničující vliv na život dítěte i jiné závislosti.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky