Pracovní rádce

Vyberte si z 7 článků

Jak mít eco-friendly kancelář?

Snaha ochránit životní prostředí by neměla končit pouze za dveřmi našeho bytu. Měla by nás provázet na každém kroku, pracoviště nevyjímaje. Chováte se v zaměstnání ekologicky, nebo je co vylepšovat?
Číst dále »
0 komentářů

Jak napsat dobrý životopis?

Pro většinu uchazečů o zaměstnání je životopis prvním kontaktem s potenciálním zaměstnavatelem. Jak udělat ten nejlepší dojem, aby curriculum vitae (neboli životopis) nezapadlo mezi konkurenční nabídkou?
Číst dále »
1 komentář

Hledáte práci?

Ať už jsou vaše důvody pro hledání nového zaměstnání jakékoliv, nenechte se aktuální nezaměstnaností přeprat. Hledejte práci tam, kde potenciální nadřízení hledají vás!
Číst dále »
0 komentářů
7 září., 2016
Pracovní rádce

Práce na dohodu, hlavní nebo vedlejší pracovní poměr?

Práce šlechtí a ruku na srdce, bez ní to na světě není jednoduché. Víte ale, jaký je rozdíl mezi hlavním a vedlejším pracovním poměrem či mezi dohodou o provedení práce a pracovní činnosti? A hlavně, na co si dát pozor, abyste si nezavdali se státní správou?
Číst dále »
2 komentáře

Jak se obléknout na pohovor?

Šaty dělají člověka a na prvním dojmu záleží. Proto se nesnažte při pracovním pohovoru vsadit na rozšířenou fámu, že důležité jsou výhradně vaše zkušenosti a na oblečení že nezáleží! Opak je totiž pravdou.
Číst dále »
1 komentář

Fakta o pracovním poměru

Není poměr jako poměr… Nebojte se, nebudeme se zabývat problematikou partnerských vztahů. Na zoubek se podíváme poměru ryze pracovnímu. Vyznáte se v klikatých paragrafech?
Číst dále »
0 komentářů

Vysoká škola – ano nebo ne?

Studenty čtvrtého ročníku střední školy čeká nelehký rok a možná i dilema – jít na vysokou školu nebo raději do práce? Obě možnosti mají své výhody i nevýhody.
Číst dále »
2 komentáře

Vyhledávání článků

Rubriky