Domácnost

Vyberte si z 113 článků

Kouzlo plamenů z kamen

Také se vám zdá, že teplo z kamen je příjemnější a hřejivější než to, kterým nás zásobují jiné druhy topení? Pokud máte dojem, že se pohledu do plápolajících plamenů nic nevyrovná, pojďte spolu s námi přiložit do kamen.
Číst dále »
0 komentářů
21 prosince., 2023
Domácnost, Tipy a rady,

Podléhají Vánoce módním vlnám?

K českým Vánocům patří spousty zvyků a tradic. Sice jich v řadě rodin ubývá, ale v jiných naštěstí zůstávají a předávají se z generace na generaci a obohacují Štědrý večer i celé Vánoce. A některé se přizpůsobují současnosti.
Číst dále »
0 komentářů

Jak si užít předvánoční čas?

Stejně tak jako každý rok se na nás snáší předvánoční shony, stresy a honičky. Celý ten bláznivý kolotoč vymýšlení dárků, lítání po krámech, zběsilého uklízení. Měli bychom si ale nejprve uvědomit, že (před)vánoční doba by pro nás skutečně měla znamenat především klid a pohodu.
Číst dále »
0 komentářů
28 listopadu., 2023
Domácnost, Tipy a rady,

Kam vyhodit staré baterie?

Baterie potřebujeme dnes a denně. V prodejnách COOP nabízíme různé druhy baterií – od 1,5 V až po 9 V. Stačí si vybrat z řady Power Magic nebo COOP Premium. Ale co s nimi, když doslouží?
Číst dále »
0 komentářů

LED žárovky šetří energie

Hledáte doma všelijaké způsoby, jak ušetřit? Poradíme vám jednu z cest, a to jak ušetřit díky LED žárovkám.
Číst dále »
0 komentářů

Nespěchejte a užijte si vaření ve vakuu

Pokud v kuchyni rádi experimentujete, tato jedinečná metoda přípravy pokrmů by vám neměla uniknout. Sous-vide neboli vaření ve vakuu vrací do gastronomie důležitý prvek, a to čas.
Číst dále »
0 komentářů
13 listopadu., 2023
Domácnost, Tipy a rady,

Baterie a zajímavosti o nich

Elektrické baterie potřebujeme a používáme každodenně. Dali jsme dohromady šest zajímavostí, které jste o nich ale pravděpodobně nevěděli.
Číst dále »
0 komentářů

Kupujeme kuchyňského robota

Doba, kdy jsme si v kuchyni vystačili se škrabkou, nožem a struhadlem, je nenávratně pryč. Díky kuchyňským robotům se zkracuje doba, kterou musíme strávit přípravou pokrmů, zvyšuje se jejich nutriční hodnota i chuťové vlastnosti. Na jakého pomocníka nedáte dopustit vy? Nebo se chystáte pořídit novou hračku pro kuchtíky?
Číst dále »
0 komentářů

Máte doma pánev wok?

“Vaření je umění i řemeslo, s pánví wok je to hračka.” Toto rčení se táhne celou historií čínského národa. Možná právě proto Číňané před tisíci lety vytvořili první pánev wok. Fakt, že se z ní stane celosvětově používané kuchyňské náčiní, nejspíš netušili.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky