Domácnost

Vyberte si z 107 článků

Jak ušetřit na provozu domácnosti?

Bylo by úžasné, kdyby ta finanční a energetická krize byla jen ošklivý sen, my se ráno probudili a všechno bylo jako před pár lety, viďte? Jenže není a vypadá to, že bohužel dlouho nebude.
Číst dále »
0 komentářů

Jak využít lógr od kávy

Dáte si po obědě oblíbeného “turka” a zbylý lógr automaticky vylijete do dřezu… Víte ale, že byste jej mohli dále a smysluplně využít? Poradíme vám, jak.
Číst dále »
0 komentářů

Co dokáže pečicí papír?

Pečicí papír se vyrábí z celulózy a slouží jako nepřilnavý povrch, který se vyznačuje odolností až do teploty 220° Celsia. Hodí se ale nejen při pečení, proto vám prozradíme některé jeho další vychytávky.
Číst dále »
0 komentářů

Když nám doma pomáhá DOMA

S novým rokem si mnozí z nás snaží udělat pořádek ve svých životech, v duších i myslích. Bývá to jedno z častých novoročních předsevzetí. COOP zatím nemá žádnou privátní řadu výrobků, které by zvládly vyčistit skvrny v životech a kaňky na duši, ale zato oplývá celou řadou produktů, které vám pomohou zajistit pořádek ve vašich domácnostech. Privátní značka DOMA sdružuje osvědčené pomocníky, kteří vnesou do vašich domovů čistotu a řád.
Číst dále »
0 komentářů

S utěrkou (nejen) na velký úklid

Ať už vás čeká velký úklid nebo jen potřebujete udržet každodenní pořádek a čistotu kolem sebe, s holýma rukama byste si jistě mnoho nepomohli. Tím prvním a hlavním pomocníkem na úklid jsou utěrky. Pomůžeme vám proto vyznat se v materiálech, ze kterých se utěrky nejčastěji vyrábí.
Číst dále »
0 komentářů

Domácí osvěžovač vzduchu

Máme pro vás jednoduchý a levný návod, jak si snadno vyrobit domácí osvěžovač vzduchu, který přizpůsobíte přesně vašim smyslům a provoníte příjemně svůj domov.
Číst dále »
0 komentářů

Alobal je multifunkční pomocník

Alobal – to není pouze nablýskané pozlátko, které by se k ničemu nehodilo. Naopak jde o pomocníka, bez něhož se žádná správná hospodyňka neobejde.
Číst dále »
0 komentářů

Jak vybírat LED žárovky?

O tom, že LED žárovky jsou výhodnější a ušetříme s nimi velké peníze, není třeba pochybovat, protože čísla hovoří jasně. Přestože je investice do pořízení LED žárovek vyšší, jejich nákup se vyplatí již po několika měsících a úspora na elektřině je v řádu tisíců Kč ročně. Jak ale vybírat mezi samotnými LED žárovkami? Poradíme vám to.
Číst dále »
0 komentářů

Baterie a zajímavosti o nich

Elektrické baterie potřebujeme a používáme každodenně. Dali jsme dohromady šest zajímavostí, které jste o nich ale pravděpodobně nevěděli.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky