Domácnost

Vyberte si z 93 článků

Buďte s námi eco-friendly

Jak můžeme žít v souladu s přírodou? Co jsou největší dary, které musíme chránit a jak to udělat prakticky? Kromě dobrého pocitu ušetříme spoustu peněz a tento krok se logicky podepíše i na našem zdraví.
Číst dále »
0 komentářů

Eco-friendly domácnost

Každý den můžeme udělat něco málo pro planetu Zemi. Rutinní návyky, o kterých většinou ani nepřemýšlíme, roztáčí velký kolotoč. Záleží na tom, co a v jakém množství nakupujeme a konzumujeme, zda třídíme odpad i jaké prostředky každý den používáme pro úklid i naši osobní hygienu.
Číst dále »
1 komentář

Jarní průvan ve skříni

Máme pro vás velmi inspirativní návod, jak si v rámci koronavirové karantény udělat očistný proces v šatníku. Díky němu během jednoho odpoledne přehledně uspořádáte a vytřídite svoje oblečení, kabelky i doplňky.
Číst dále »
0 komentářů

Hit jménem pomalý hrnec

Nenechte se zmást názvem. Ačkoliv je doba uspěchaná a cokoliv pomalého nám tak úplně nezapadá do představ o přípravě chutných rodinných pokrmů, pomalý hrnec naopak šetří spoustu času. Navíc jídlo v něm vzniklé je kvalitní a poctivé, takže potěší i každou tradiční hospodyňku, která své nejbližší rozhodně nehodlá v ničem ošidit a chce servírovat vždy jen to nejlepší.

Číst dále »
0 komentářů
Prosinec 28., 2020
Domácnost, Tipy a rady,

Auto v zimě? Štěstí přeje připraveným

Zimní sezóna přinutí mnoho řidičů a řidiček odstavit plechového miláčka do tepla garáže. Na letošní námrazu se ale můžete připravit s předstihem, aby vás žádná předpověď počasí nezastrašila.
Číst dále »
0 komentářů

Jak se nenechat napálit před Vánocemi

V předvánočním čase přichází kromě radostí i řada starostí – proč například někdy čokoláda není čokoláda, ale jen kakaová cukrovinka? Jak mám koupit dobrého kapra? Mám nárok na reklamaci při nákupu použitých lyží? A jak vybrat bezpečnou hračku pro děti?
Číst dále »
0 komentářů

Se svícny (a svíčkami) buďte opatrní!

Představte si večerní romantickou idylku. Za okny tma, v místnosti se komíhají paprsky malého světýlka, které se šíří ze svátečního svícnu. A tady idyla končí a začíná netušené nebezpečí… Přečtěte si náš článek Dtestu o tom, na co si dát pozor při koupi svíček a hlavně pak při jejich hoření.
Číst dále »
0 komentářů

K čemu se dá použít mléko?

Věděli jste, že mléko není jen pouhý nápoj, ale může sloužit například i pro čištění skvrn? Dali jsme dohromady rady a tipy, co všechno takové mléko dokáže.
Číst dále »
0 komentářů

Vybíráme gril

Buřtíky voní celou zahrádkářskou kolonií, od domečků se vznáší voňavá oblaka kouře a ani balkóny panelákových bytů nezůstávají ušetřeny. Ano, uhodli jste – bude se grilovat! Tak oprašte potřebné náčiní nebo s námi rovnou pojďte na nákup nového grilu!
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky