COOP informuje

Vyberte si z 69 článků

Privátní značky COOP. Ještě lepší a v novém kabátě.

Všechny privátní značky COOP již řadu měsíců prochází důkladným prověřováním, obměnou i převlékáním do nových obalů. Cíl je jasný. Nabídnout zákazníkům opravdu jen to nejkvalitnější. To, co odpovídá aktuální poptávce, co respektuje zdravý životní styl i životní prostředí, co krásně vypadá, skvěle chutná a neruinuje peněženku.
Číst dále »
0 komentářů

PF 2021 vám přeje COOP Club

Mnoho štěstí, lásky, fyzického i duševního zdraví do dalšího roku přejeme vám všem! Mimochodem – věděli jste, že zkratka PF je odvozena z francouzského “Pour féliciter” a znamená tedy “Pro štěstí”? A kdy myslíte, že byla u nás poslána první novoročenka?
Číst dále »
1 komentář

Veselé Vánoce vám všem!

Přejeme vám krásné Vánoce s našimi recepty a články plnými tipů a rad. Ať vánoční svátky strávíte se svými nejbližšími, v klidu a v pohodě. Ať vám zdraví slouží a ve zdraví si užijete každý den ve svém životě.
Číst dále »
0 komentářů

A je to v boxu!

Statistici již několik let hovoří o tom, že roste obliba nakupování na e-shopech. Nemusíme nikam chodit, zboží vybereme z pohodlí domova v jakoukoliv denní dobu. Buď si jej vyzvedneme v kamenném obchodě, nebo si připlatíme nějakou tu zlatku, aby nám bylo doručeno až domů. Stejně tak statistici hovoří o tom, že roste obliba samoobslužných výdejních boxů, ve kterých si zboží můžeme vyzvednout 24 hodin denně. Jak s těmito statistickými údaji pracuje řetězec COOP?
Číst dále »
2 komentáře

Projekty, které nás učí jíst zdravěji

Je důležité starat se o to, jaké stravovací návyky a jaký životní styl máme. Pomáhá nám s tím Česká technologická platforma pro potraviny. Ta totiž sleduje dopady našich stravovacích návyků na veřejné zdraví a snaží se zlepšit celkovou kvalitu našeho života – především pak „aktivní stárnutí“.
Číst dále »
0 komentářů

Nový e-shop COOPu odstartoval

V reakci na šíření pandemii koronaviru spouští COOP on-line prodej potravin. Moderní a bezpečné nakupování se tak rozšíří i do regionů.
Číst dále »
0 komentářů

Newsletter zašleme každý pátek i Vám!

Oblíbili jste si naše stránky www.coopclub.cz a chcete být informováni o novinkách, které se zde stanou? Není nic jednoduššího než se stát odběratelem našeho newsletteru.
Číst dále »
4 komentáře
Srpen 28., 2020
COOP informuje

COOP Ranko spojuje tradici, poctivost a českou kvalitu

Výrobky Ranko netřeba dlouze představovat. Sýry, jogurty, máslo a další skvělé mléčné výrobky z této řady totiž jistě dobře znáte z našich prodejen COOP.
Číst dále »
0 komentářů

Slunná Itálie s logem COOP

Jistě nemusíme připomínat, že řetězec COOP je zastáncem a velkým propagátorem českých a regionálních potravin. Jeho zástupci si však velice dobře uvědomují, že zákazníci COOPu milují také mezinárodní kuchyni, zvláště tu italskou. A kdo je v Itálii největším prodejcem potravin? No přece COOP!
Číst dále »
2 komentáře

Vyhledávání článků

Rubriky