COOP informuje

Vyberte si z 87 článků

26 června., 2023
COOP informuje

Prodejna COOP ve Strakonicích slaví další úspěchy

V květnu 2022 zvítězila automatická prodejna COOP ve Strakonicích v soutěži Visa Czech Top Shop. Letos si pak odnesla druhé místo v hlasování veřejnosti byznysového webu newstream.cz a speciální cenu za digitální inovace v obchodě.
Číst dále »
0 komentářů
20 června., 2023
COOP informuje

COOP Ranko spojuje tradici, poctivost a českou kvalitu

Výrobky Ranko netřeba dlouze představovat. Sýry, jogurty, máslo a další skvělé mléčné výrobky z této řady totiž jistě dobře znáte z našich prodejen COOP.
Číst dále »
2 komentáře

Automatické obchody COOP vstupují i na vesnice

Po otevírání obchodů v menších městech bude nyní COOP testovat, jak uspěje nový způsob nakupování i na venkově. Svůj v pořadí již šestý automatický obchod otevřel COOP na konci března v obci Bujanov, která má jen 600 obyvatel. Na chod obchodu přispěje i obec.
Číst dále »
0 komentářů

Proti gustu žádný dišputát

Alespoň tak praví letitá moudrost. Co se týče řady našich výrobků Dle Gusta, tak ta opravdu nepřipouští žádné disputace. Vždyť do ní pečlivě vybíráme výrobky, aby lahodily vašim chutím, byly inspirací pro kulinářské skvosty a nabízely širokou škálu možností, co s jejich pomocí vyčarovat na talíři.
Číst dále »
0 komentářů

Poděkujme maminkám!

V neděli slavíme Den matek. To znamená, že bychom měli (nejlépe právě v tento den) svým maminkám poděkovat za to, co pro nás udělaly, a říct jim, jak moc je máme rádi/ rády.
Číst dále »
0 komentářů

Upozornění pro zákazníky prodejen COOP

Upozornění pro spotřebitele – Chocolate Cookies COOP Premium, sušenky s kousky čokolády. Tento výrobek můžete vrátit na prodejně COOP.
Číst dále »
0 komentářů

Newsletter zašleme rádi i Vám!

Oblíbili jste si naše stránky www.coopclub.cz a chcete být informováni o novinkách, které se zde stanou? Není nic jednoduššího než se stát odběratelem našeho newsletteru.
Číst dále »
11 komentářů

Máme cenu Inovace roku 2022!

Slavíme, protože náš projekt automatické prodejny COOP vyhrál cenu Inovace roku 2022 v soutěži Mastercard obchodník roku!
Číst dále »
0 komentářů

Když nám doma pomáhá DOMA

S novým rokem si mnozí z nás snaží udělat pořádek ve svých životech, v duších i myslích. Bývá to jedno z častých novoročních předsevzetí. COOP zatím nemá žádnou privátní řadu výrobků, které by zvládly vyčistit skvrny v životech a kaňky na duši, ale zato oplývá celou řadou produktů, které vám pomohou zajistit pořádek ve vašich domácnostech. Privátní značka DOMA sdružuje osvědčené pomocníky, kteří vnesou do vašich domovů čistotu a řád.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky