COOP informuje

Vyberte si z 63 článků

Děkujeme Vám všem! ❤️

Poslední dny nám obrátily život doslova naruby. Nouzový stav ale na druhou stranu dokázal semknout i přes karanténu mnoho lidí. Stačí se jen podívat na to, jak si lidé pomáhají šitím roušek či nakupují a donáší jídlo domů seniorům .
Číst dále »
0 komentářů

Úspěšná družstevní škola v Žatci

Svaz českých a moravských spotřebních družstev (SČMSD) nemá pod svými ochrannými křídly jen spotřební družstva, ale je také zřizovatelem několika škol. Že jste to netušili? Právě proto jsme se rozhodli, že vám postupně jednotlivé školy představíme.
Číst dále »
0 komentářů

Moderní interiéry prodejen COOP

Narazili jste při svých toulkách po Vysočině či moravských krajích na prodejnu COOP s moderním interiérem, nad kterým se doslova tajil dech? Tak to jste asi zavítali do některých z nově rekonstruovaných prodejen COOP družstva Havlíčkův Brod.
Číst dále »
0 komentářů
Únor 26., 2020
COOP informuje

COOP v bílé stopě

Kdo ve dnech 18. a 19. ledna zavítal do Nového Města na Moravě, setkával se s logem COOP na každém kroku. Aby také ne, vždyť Svaz českých a moravských spotřebních družstev (Skupina COOP) se v roce 2020 stal partnerem Zlaté lyže v Novém Městě na Moravě, která je součástí světového poháru v běžeckém lyžování.
Číst dále »
0 komentářů

PF 2020 vám přeje COOP Club

Mnoho štěstí, lásky, fyzického i duševního zdraví do dalšího roku přejeme vám všem! Mimochodem – věděli jste, že zkratka PF je odvozena z francouzského “Pour féliciter” a znamená tedy “Pro štěstí”? A kdy myslíte, že byla u nás poslána první novoročenka?
Číst dále »
1 komentář

Veselé Vánoce vám všem!

Přejeme vám krásné Vánoce s našimi recepty a články plnými tipů a rad. Ať vánoční svátky strávíte se svými nejbližšími, v klidu a v pohodě. Ať vám zdraví slouží a ve zdraví si užijete každý den ve svém životě.
Číst dále »
0 komentářů
Prosinec 11., 2019
COOP informuje

COOP Ranko spojuje moderní obaly a českou kvalitu

Výrobky Ranko netřeba dlouze představovat. Sýry, jogurty, máslo a dalším mléčné výrobky z této řady totiž jistě dobře znáte z našich prodejen COOP.
Číst dále »
0 komentářů
Listopad 29., 2019
COOP informuje

Stažení výrobku z prodeje

Informace o stažení výrobku z prodeje.
Číst dále »
0 komentářů

Pro vánoční dárky do prodejen COOP

Pořizování vánočních dárků už letos nebude noční můrou. Sortiment v prodejnách COOP potěší i ty nejnáročnější zákazníky. Pohrajte si s fantazií a vytvořte dárkové balíčky na míru vašim nejbližším. Nezruinujete rodinnou pokladnu, a přitom rozzáříte oči každého z rodiny.
Číst dále »
1 komentář

Vyhledávání článků

Rubriky