COOP informuje

Vyberte si z 59 článků

PF 2020 vám přeje COOP Club

Mnoho štěstí, lásky, fyzického i duševního zdraví do dalšího roku přejeme vám všem! Mimochodem – věděli jste, že zkratka PF je odvozena z francouzského “Pour féliciter” a znamená tedy “Pro štěstí”? A kdy myslíte, že byla u nás poslána první novoročenka?
Číst dále »
1 komentář

Veselé Vánoce vám všem!

Přejeme vám krásné Vánoce s našimi recepty a články plnými tipů a rad. Ať vánoční svátky strávíte se svými nejbližšími, v klidu a v pohodě. Ať vám zdraví slouží a ve zdraví si užijete každý den ve svém životě.
Číst dále »
0 komentářů
Prosinec 11., 2019
COOP informuje

COOP Ranko spojuje moderní obaly a českou kvalitu

Výrobky Ranko netřeba dlouze představovat. Sýry, jogurty, máslo a dalším mléčné výrobky z této řady totiž jistě dobře znáte z našich prodejen COOP.
Číst dále »
0 komentářů
Listopad 29., 2019
COOP informuje

Stažení výrobku z prodeje

Informace o stažení výrobku z prodeje.
Číst dále »
0 komentářů

Pro vánoční dárky do prodejen COOP

Pořizování vánočních dárků už letos nebude noční můrou. Sortiment v prodejnách COOP potěší i ty nejnáročnější zákazníky. Pohrajte si s fantazií a vytvořte dárkové balíčky na míru vašim nejbližším. Nezruinujete rodinnou pokladnu, a přitom rozzáříte oči každého z rodiny.
Číst dále »
1 komentář

Když paprika, pak jedině Dle gusta

Další významné ocenění pro privátní značky COOP přišlo ze strany spotřebitelské organizace dTest. V testu jejich sladkých paprik si totiž vítězných 77% odnesl právě náš výrobek z řady Dle Gusta!
Číst dále »
0 komentářů

Přesnídávka COOP Babyland bodovala v Amsterdamu 

Stejně jako v předchozích letech, tak i letos se společnost COOP zúčastnila výstavy PLMA (Svět privátních značek) v Amsterdamu. Součástí této prestižní události byla produktová soutěž, ve níž se naše přesnídávka COOP Babyland s broskvemi a banánem v kapsičce umístila na skvělém čtvrtém místě! Od pomyslného bronzu ji dělil pouze jeden bod. 
Číst dále »
0 komentářů
Listopad 1., 2019
COOP informuje

Stažení výrobku z prodeje

Banán chips Dle Gusta, 100 g, EAN 8594001218196
Číst dále »
0 komentářů

Dětská řada Babyland v nových obalech

COOP myslí i na naše nejmenší, a proto má pro ně speciální dětskou řadu s názvem Babyland. Všechny výrobky Babyland navíc v letošním roce “oblékly nový kabátek” – jsou tedy nejen té nejlepší kvality a skvělé ceny, ale i krásného designu.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky