COOP informuje

Vyberte si z 82 článků

Máme cenu Inovace roku 2022!

Slavíme, protože náš projekt automatické prodejny COOP vyhrál cenu Inovace roku 2022 v soutěži Mastercard obchodník roku!
Číst dále »
0 komentářů

Když nám doma pomáhá DOMA

S novým rokem si mnozí z nás snaží udělat pořádek ve svých životech, v duších i myslích. Bývá to jedno z častých novoročních předsevzetí. COOP zatím nemá žádnou privátní řadu výrobků, které by zvládly vyčistit skvrny v životech a kaňky na duši, ale zato oplývá celou řadou produktů, které vám pomohou zajistit pořádek ve vašich domácnostech. Privátní značka DOMA sdružuje osvědčené pomocníky, kteří vnesou do vašich domovů čistotu a řád.
Číst dále »
0 komentářů

Newsletter zašleme rádi i Vám!

Oblíbili jste si naše stránky www.coopclub.cz a chcete být informováni o novinkách, které se zde stanou? Není nic jednoduššího než se stát odběratelem našeho newsletteru.
Číst dále »
11 komentářů

Upozornění pro zákazníky prodejen COOP

Upozornění pro spotřebitele – Dle Gusta Sardelová očka ve slunečnicovém oleji s kapary. Tento výrobek můžete vrátit na prodejně COOP.
Číst dále »
0 komentářů

Veselé Vánoce vám všem!

Přejeme vám krásné Vánoce s našimi recepty a články plnými tipů a rad. Ať vánoční svátky strávíte se svými nejbližšími, v klidu a v pohodě. Ať vám zdraví slouží a ve zdraví si užijete každý den ve svém životě.
Číst dále »
0 komentářů
11 července., 2022
COOP informuje

COOP Ranko spojuje tradici, poctivost a českou kvalitu

Výrobky Ranko netřeba dlouze představovat. Sýry, jogurty, máslo a další skvělé mléčné výrobky z této řady totiž jistě dobře znáte z našich prodejen COOP.
Číst dále »
2 komentáře

Kočičí kapsička AXI bodovala na mezinárodní soutěži

I letos se společnost COOP zúčastnila výstavy PLMA (Svět privátních značek) v Amsterdamu. Součástí této prestižní události byla produktová soutěž, ve níž se naše kapsička pro kočky AXI umístila na úžasném druhém místě!
Číst dále »
0 komentářů

COOP boxy zvítězily v soutěži Obchodník roku!

O vítězi v kategorii „Mastercard Inovace roku – nová realita obchodu“ rozhodli svým hlasováním účastníci konference Retail Summit. COOP svými výdejními chladicími boxy ukazuje jedno z možných řešení, jak zachovat a zlepšovat obchodní obslužnost venkovských oblastí.
Číst dále »
0 komentářů

PF 2022 vám přeje COOP Club

Mnoho štěstí, lásky, fyzického i duševního zdraví do dalšího roku přejeme vám všem! Mimochodem – věděli jste, že zkratka PF je odvozena z francouzského “Pour féliciter” a znamená tedy “Pro štěstí”? A kdy myslíte, že byla u nás poslána první novoročenka?
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky