COOP informuje

Vyberte si z 76 článků

Newsletter zašleme rádi i Vám!

Oblíbili jste si naše stránky www.coopclub.cz a chcete být informováni o novinkách, které se zde stanou? Není nic jednoduššího než se stát odběratelem našeho newsletteru.
Číst dále »
9 komentářů
11 července., 2022
COOP informuje

COOP Ranko spojuje tradici, poctivost a českou kvalitu

Výrobky Ranko netřeba dlouze představovat. Sýry, jogurty, máslo a další skvělé mléčné výrobky z této řady totiž jistě dobře znáte z našich prodejen COOP.
Číst dále »
2 komentáře

Kočičí kapsička AXI bodovala na mezinárodní soutěži

I letos se společnost COOP zúčastnila výstavy PLMA (Svět privátních značek) v Amsterdamu. Součástí této prestižní události byla produktová soutěž, ve níž se naše kapsička pro kočky AXI umístila na úžasném druhém místě!
Číst dále »
0 komentářů

COOP boxy zvítězily v soutěži Obchodník roku!

O vítězi v kategorii „Mastercard Inovace roku – nová realita obchodu“ rozhodli svým hlasováním účastníci konference Retail Summit. COOP svými výdejními chladicími boxy ukazuje jedno z možných řešení, jak zachovat a zlepšovat obchodní obslužnost venkovských oblastí.
Číst dále »
0 komentářů

PF 2022 vám přeje COOP Club

Mnoho štěstí, lásky, fyzického i duševního zdraví do dalšího roku přejeme vám všem! Mimochodem – věděli jste, že zkratka PF je odvozena z francouzského “Pour féliciter” a znamená tedy “Pro štěstí”? A kdy myslíte, že byla u nás poslána první novoročenka?
Číst dále »
0 komentářů

Veselé Vánoce vám všem!

Přejeme vám krásné Vánoce s našimi recepty a články plnými tipů a rad. Ať vánoční svátky strávíte se svými nejbližšími, v klidu a v pohodě. Ať vám zdraví slouží a ve zdraví si užijete každý den ve svém životě.
Číst dále »
0 komentářů

Bambitka znovu vystřelí

Tajemství staré bambitky je jednou z nejúspěšnějších českých pohádek posledního desetiletí. Premiéra se uskutečnila na obrazovkách České televize 25. prosince 2011 a tehdy ji vidělo přes dva miliony diváků. Takřka přesně po deseti letech se její volné pokračování vrátí. Tentokráte ovšem do kin. Premiéra Tajemství staré bambitky 2 je plánována na 9. prosince 2021 a COOP je jejím hlavním partnerem.
Číst dále »
0 komentářů
19 května., 2021
COOP informuje

Informace o stažení výrobku z prodeje

Vážení zákazníci, potravina vyrobená spol. EQUUS a. s. je v podezření na možný výskyt alkaloidů semen plevelnatých rostlin. vzhledem k informaci od výrobce potraviny DLE GUSTA Špenátový protlak, hluboce zmrazený 450g, EAN položky 8586008306907, (DMT 9.5.2023 šarže L3857; DMT 9.5.2023, šarže L1257; DMT 9.5.2023, šarže L1257; DMT 10.5.2023 šarže: L2457, L2957, L3857; DMT 11.5.2023 šarže L1457) z preventivních důvodů jsme pozastavili distribuci tohoto výrobku od dodavatele a uvedené šarže potraviny již nejsou v distribuci v rámci sítě COOP . Pokud došlo k zakoupení těchto šarží potraviny DLE GUSTA Špenátový protlak, doporučujeme vzhledem k jeho riziku výrobek nekonzumovat a vrátit jej zpět v provozovnách COOP. Za vzniklé komplice se omlouváme.
Číst dále »
0 komentářů
7 dubna., 2021
COOP informuje

Další “coopácká” pohádka startuje

3, 2, 1 – start! Natáčení pohádky Tajemství staré bambitky 2 právě začíná. COOP, hlavní partner této pohádky, u toho nesmí chybět.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky