COOP informuje

Vyberte si z 91 článků

Češi si oblíbili automatizované 24/7 prodejny

Poslední statistiky Skupiny COOP, která je největším provozovatelem automatizovaných prodejen 24/7, ukázaly rostoucí nechuť zákazníků podřizovat se standardní otevírací době. Například v týdnu mezi Štědrým dnem a Silvestrem v těchto prodejnách celá třetina nákupů proběhla v režimu bez lidské obsluhy.
Číst dále »
0 komentářů
6 února., 2024
COOP informuje

Máme největší automatizovanou prodejnu v ČR

Skupina COOP pokračuje v otevírání automatizovaných prodejen. V Hlinsku se v automatizovaný obchod, kde si lze nakoupit kdykoliv, změnila prodejna COOP TIP v Družstevní ulici. Má více než 560 čtverečních metrů a je tak největší ze všech automatizovaných provozoven COOP. Hlídá ji až 35 kamer!
Číst dále »
0 komentářů
31 ledna., 2024
COOP informuje

COOP Ranko spojuje tradici, poctivost a českou kvalitu

Výrobky Ranko netřeba dlouze představovat. Sýry, jogurty, máslo a další skvělé mléčné výrobky z této řady totiž jistě dobře znáte z našich prodejen COOP.
Číst dále »
0 komentářů

Veselé Vánoce vám všem!

Přejeme vám krásné Vánoce s našimi recepty a články plnými tipů a rad. Ať vánoční svátky strávíte se svými nejbližšími, v klidu a v pohodě. Ať vám zdraví slouží a ve zdraví si užijete každý den ve svém životě.
Číst dále »
0 komentářů

Šťastná vánoční sedmička má už průběžné výherce!

K dnešnímu dni známe 8 výherců, kteří měli šťastnou ruku při stírání výhry 60 000 Kč a 75 výherců setřelo los s částkou 400 Kč. 
Číst dále »
2 komentáře

Pomáháme konkrétním lidem

ZKD Sušice není jen provozovatelem prodejen v jednom regionu. Je to také nedílná součást života. Jeho členské výbory přispívají ve svých obcích na nejrůznější aktivity, družstvo sponzoruje sportovní i kulturní akce, pomáhá potřebným a umožňuje, aby pomáhali i jeho zákazníci či dodavatelé. 
Číst dále »
0 komentářů
26 června., 2023
COOP informuje

Prodejna COOP ve Strakonicích slaví další úspěchy

V květnu 2022 zvítězila automatická prodejna COOP ve Strakonicích v soutěži Visa Czech Top Shop. Letos si pak odnesla druhé místo v hlasování veřejnosti byznysového webu newstream.cz a speciální cenu za digitální inovace v obchodě.
Číst dále »
0 komentářů

Automatické obchody COOP vstupují i na vesnice

Po otevírání obchodů v menších městech bude nyní COOP testovat, jak uspěje nový způsob nakupování i na venkově. Svůj v pořadí již šestý automatický obchod otevřel COOP na konci března v obci Bujanov, která má jen 600 obyvatel. Na chod obchodu přispěje i obec.
Číst dále »
0 komentářů

Proti gustu žádný dišputát

Alespoň tak praví letitá moudrost. Co se týče řady našich výrobků Dle Gusta, tak ta opravdu nepřipouští žádné disputace. Vždyť do ní pečlivě vybíráme výrobky, aby lahodily vašim chutím, byly inspirací pro kulinářské skvosty a nabízely širokou škálu možností, co s jejich pomocí vyčarovat na talíři.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky