Děti

Vyberte si z 69 článků

Červen 26., 2019
Děti, Tipy a rady,

Hledáme doučování

Nebude mít váš potomek dobré vysvědčení? Chyběl ve škole dlouhou dobu, nebo se potřebuje připravit na nějaké zkoušky? V tom případě mu domluvte někoho na doučování.
Číst dále »
0 komentářů
Červen 25., 2019
Děti, Tipy a rady,

Vysvědčení se blíží…

Víte, jaké vysvědčení letos přinese váš potomek, nebo se obáváte možného překvapení? A jak na vysvědčení reagovat? I když vás dítko nepotěší, na křik a výčitky raději zapomeňte.
Číst dále »
0 komentářů
Červen 20., 2019
Děti, Tipy a rady,

Hlídací babičky jsou poklad

Za chvíli jsou tu prázdniny a čas dovolených. S nadcházejícími dny volna řeší rodiče stále stejný problém – kam s dětmi, aby nebloudily po sídlišti, aby si užily prázdniny a odpočinuly si od mobilů, tabletů a všech sociálních sítí.
Číst dále »
0 komentářů

Pozor na nebezpečí při vaření s dětmi

Strach o zdraví a bezpečí je nejčastějším argumentem, proč mnoho rodičů vaří bez asistence svých ratolestí. Přestože jsme zastánci vaření s dětmi, v tomto dílu seriálu se podíváme pod pokličku nebezpečí, které na ně v kuchyni číhá. Odstraňte strašáky a užijte si společně strávený čas na maximum.
Číst dále »
0 komentářů

Jak si vyrobit domácí bublifuk

Děti milují bublifuky. Když jim ale bublifuk dojde, není nutné utírat dětské slzičky či utíkat do obchodu pro novou lahvičku. Naučíme vás, jak si jej doma můžete udělat sami do zásoby. Stačí si pořídit obyčejný jar a destilovanou vodu s glycerinem a bublifuk budete mít vždy po ruce!
Číst dále »
0 komentářů
Květen 30., 2019
Děti, Tipy a rady,

Dovolená u moře s malým dítětem

Chtěli byste letos na dovolenou k moři, ale máte malé dítě a nevíte, jestli je to vhodné? S jak velkými dětmi je možné bez obav cestovat k moři a co je dobré vědět?
Číst dále »
0 komentářů
Květen 29., 2019
Děti, Tipy a rady,

Dítě a domácí povinnosti

Dovolte svým dětem pomáhat. Nevychovávejte pecivály a zapojte děti do péče o domácnost co nejdřív. Věděli jste, že úklidem domácnosti stráví žena nebo možná i pořádkumilovný muž průměrně až čtyři hodiny denně? Pokud už na to nechcete být sami, zapojte do domácích prací děti.
Číst dále »
0 komentářů

Nůž dětem do ruky (ne)patří

Dovolujete dětem zapojovat se do vaření? A svěříte jim použití reálných nástrojů v čele s ostrým nožem? Nebo je raději vykážete do bezpečí jejich dětské kuchyňky? Objevte s námi odvahu pozvat je ke společnému vaření a připravte bezpečné prostředí pro jejich kulinářské objevy.
Číst dále »
0 komentářů

Děti do kuchyně patří!

V letošním seriálu o vaření si posvítíme na ty nejmenší kulináře, jimž kuchařská čepice padá do očí a kteří sotva dohlédnou na desku pracovního stolu. Ano, hádáte správně. Budeme kuchtit s dětmi. Ony totiž vaření milují!
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky