Tipy a rady

Jak zpříjemnit dětem koupání?

Jak zpříjemnit dětem koupání?

Jak udělat dětem z koupání zábavu a zpříjemnit jim čas ve vaně? Jednoduše! Stačí jim pořídit jemný šampon a nějaké hračky. 

Šampon z COOPu

Pro šampon nemusíme chodit daleko. Dětský šampon se sprchovým gelem v jednom značky Babyland totiž seženeme v prodejnách COOP. Je velmi jemný a jeho bohatá pěna a jemný mycí účinek zpříjemní dětem mytí vlásků i celého těla.

Zapomenout nesmíme ani na hračky, které buď pořídíme v hračkářství (třeba obrázkové knížky do vody) anebo si poradíme s tím, co máme doma.

Hračky, co dům dá

A jaké věci se dají doma najít a jsou vhodné na hraní i pro malé děti? Je to třeba plastová naběračka, plastové krabičky, malé misky, pěnové míčky, plastový trychtýř nebo malý cedník, nafukovací balonky, větší plastová stříkačka, vymytá pet lahev či rozprašovač, ale klidně i čisté hračky na písek.

Pak už jen děti naučíme, jak naplnit krabičku vodou (najednou i pomalu naběračkou), jak dát trychtýř do pet lahve (a naplnit ji třeba sprchou), jak potopit otočenou prázdnou misku pod vodu (a vypouštět bublinky), jak lovit míčky cedníkem, jak dostat vodu do balonků, jak využít misky jako lodičky, jak nasát stříkačku (a vystříkat ven), jak rozprašovat vodu z rozprašovače…

Z běžného koupání tak uděláme jednu velkou zábavu!Zanechte komentář

NEWSLETTER COOP CLUB