Fortel

Privátní značky COOP se rozdělují do několika řad - COOP Premium, COOP Quality Standard, Klasik a Naše zdraví.

COOP PREMIUM

Jde o skupinu vlastních značek, v které je zákazníkům nabízeno zboží nejvyšší evropské kvality. Na rozdíl od jiných značek špičkové kvality však výrobky COOP Premium mají pro zákazníka i přijatelnou cenu. Najdete mezi nimi řadu masných, rybích a zeleninových výrobků, výběrové džemy, kvalitní semolinové těstoviny, vybranou kávu i voňavé cappuccino.  

     

 COOP QUALITY STANDARD

Další řada privátních značek s garancí kvality od českých výrobců je určena pro zákazníky, kteří upřednostňují kvalitní a známé značky výrobků a přitom chtějí nakoupit cenově výhodně. Podle účelu, ke kterému tyto výrobky slouží, jsou rozděleny do dalších 21 značek - např. BABYLAND, CLEAN, FORTEL, NOVÝ DEN, KŘUPETO, SLADKÁ TEČKA apod.

KLASIK

Základní řada Klasik zahrnuje zhruba 70 výrobků běžné denní potřeby. Jsou mezi nimi základní potraviny (např. mouka, sůl, rýže, těstoviny) a také nejběžnější drogistické výrobky (toaletní papír, kosmetické kapesníky, prací prášek atd.). Jsou určeny spotřebitelům, kteří dávají přednost nákupu zboží za nejnižší cenu.   

COOP NAŠE ZDRAVÍ

Naše zdraví je nejnovějším přírůstkem mezi vlastními značkami COOPu. Odráží název celého projektu, kdy ve stojanech Naše zdraví naleznete pestrou škálu doplňků stravy, zdravotnických prostředků, kosmetických přípravků, ale také humánních i veterinárních vyhrazených léčivých přípravků. Pro děti pak vitamíny na posílení imunity, přebalovací podložky, bepanthen mast, sirupy na kašel a další zajímavé produkty.

Vyberte si z 24 výrobků

Cererit granulované hnojivo

Stručný popis výrobku: Bezchloridové granulované hnojivo se stopovými prvky určené k výživě ovoce, zeleniny, chmele a okrasných rostlin. Aplikuje se zapracováním do půdy při její přípravě k setí nebo sázení a při přihnojování během vegetace. Dávku hnojiva je doporučeno rozdělit v poměru 2/3 před výsadbou (setím) jako základní hnojení a 1/3 užít k přihnojení během vegetace. Dle délky vegetace je možno rozdělit ještě i dávku přihnojovací. 
Detail produktu »

Dicotex

Stručný popis výrobku: Selektivní postřikový herbicidní přípravek ve form rozpustného koncentrátu (SL) proti dvouděložným plevelům v trávnících. 
Detail produktu »

Glyfo klasik strong

Stručný popis výrobku: Totální herbicid. Postřikový systémový herbicid ve formě rozpustného koncentrátu k hubení nežádoucí vegetace na nezemědělské půdě, v jabloních, hrušních, na strništích orné půdy a k obnově trvalých travních porostů u luk a pastvin. 
Detail produktu »

Hořká sůl

Stručný popis výrobku: Omezuje žloutnutí listů a hnědnutí jehličí. Horečnaté hnojivo určené k hnojení zeleniny, ovocných stromů a keřů, vinné révy a okrasných jehličnanů. Dodává rostlinám hořčík, který je základní stavební látkou listové zeleně (chlorofylu). Jeho nedostatek se projevuje žloutnutím listů, hnědnutím a opadáváním jehličí, sníženou plodností rostlin a kvalitou plodů.
Detail produktu »

Kravský hnůj

Stručný popis výrobku: Peletované organické hnojivo vyráběné z kravského hnoje a separované pevné fáze kravské kejdy pomocí procesu sušení a peletování. Obsahuje organické látky, základní živiny (dusík, fosfor, draslík, vápník, hořčík) a stopové prvky (např. Fe, Mn, Mo, Zn, Cu) jako přirozenou součást základní použité suroviny. 
Detail produktu »

Krmivo pro venkovní ptactvo – slunečnice černá

Stručný popis výrobku: Krmivo pro venkovní ptactvo  Složení výrobku: slunečnice černá
Detail produktu »

Krmivo pro venkovní ptactvo – směs do krmítek

Stručný popis výrobku: Směs do krmítek, doplňkové krmivo pro volně žijící ptactvo Složení výrobku: slunečnice, oves, proso, pšenice, vločky, kukuřice, lněné semínko, může obsahovat malé množství arašídů a rozinek
Detail produktu »

Lojová koule

Stručný popis výrobku: Krmivo pro venkovní ptactvo, doplňkové krmivo pro volně žijící ptactvo Složení výrobku: vločky, obilniny, slunečnicová semena, tuky
Detail produktu »

Mucholapka

Stručný popis výrobku: Mucholapka na mouchy a létající hmyz, obsahuje lákadlo. Mucholapku vyjímejte z dutinky mírným krouživým pohybem. Vyjmutí lze usnadnit zahřátím v ruce. Nezavěšujte na přímé slunce ani do průvanu. 
Detail produktu »

Vyhledávání výrobků

Rubriky