Clean

Privátní značky COOP se rozdělují do několika řad - COOP Premium, COOP Quality Standard, Klasik a Naše zdraví.

COOP PREMIUM

Jde o skupinu vlastních značek, v které je zákazníkům nabízeno zboží nejvyšší evropské kvality. Na rozdíl od jiných značek špičkové kvality však výrobky COOP Premium mají pro zákazníka i přijatelnou cenu. Najdete mezi nimi řadu masných, rybích a zeleninových výrobků, výběrové džemy, kvalitní semolinové těstoviny, vybranou kávu i voňavé cappuccino.  

     

 COOP QUALITY STANDARD

Další řada privátních značek s garancí kvality od českých výrobců je určena pro zákazníky, kteří upřednostňují kvalitní a známé značky výrobků a přitom chtějí nakoupit cenově výhodně. Podle účelu, ke kterému tyto výrobky slouží, jsou rozděleny do dalších 21 značek - např. BABYLAND, CLEAN, FORTEL, NOVÝ DEN, KŘUPETO, SLADKÁ TEČKA apod.

KLASIK

Základní řada Klasik zahrnuje zhruba 70 výrobků běžné denní potřeby. Jsou mezi nimi základní potraviny (např. mouka, sůl, rýže, těstoviny) a také nejběžnější drogistické výrobky (toaletní papír, kosmetické kapesníky, prací prášek atd.). Jsou určeny spotřebitelům, kteří dávají přednost nákupu zboží za nejnižší cenu.   

COOP NAŠE ZDRAVÍ

Naše zdraví je nejnovějším přírůstkem mezi vlastními značkami COOPu. Odráží název celého projektu, kdy ve stojanech Naše zdraví naleznete pestrou škálu doplňků stravy, zdravotnických prostředků, kosmetických přípravků, ale také humánních i veterinárních vyhrazených léčivých přípravků. Pro děti pak vitamíny na posílení imunity, přebalovací podložky, bepanthen mast, sirupy na kašel a další zajímavé produkty.

Vyberte si z 25 výrobků

Čistič koupelen

Stručný popis výrobku: Ideální k odstraňování silného znečištění, vodního kamene, rzi a skvrn od vody a mýdla ze všech omyvatelných koupelnových a sanitárních povrchů. Vhodný na materiály odolné vůči kyselinám. VAROVÁNÍ. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc. Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Použití: Naneste na plochu, nechte krátce působit a setřete nebo opláchněte.
Detail produktu »

Čistič kuchyní

Stručný popis výrobku: Ideální na odstraňování znečištění, skvrn a odmašťování veškerých omyvatelných kuchyňských i jiných povrchů, např. dlaždic, obkladu, umyvadel apod. Je vhodný na ocel, plasty a hliník. VAROVÁNÍ. Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc. Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Použití: Naneste na plochu, nechte krátce působit a setřete nebo opláchněte.
Detail produktu »

Čistič odpadů

Stručný popis výrobku: Čistič odpadů – mikrogranule 500 g Osvědčený výrobek na čištění odpadních sifonů, které skoro neodtékají, a na preventivní čištění. Jeho účinnost nejvíce oceníte v  sifonech umyvadel, dřezů, van, sprchových koutů a v  různých potrubích. Čistič odpadu z  nich dokonale odstraní vlasy, chlupy, zvířecí srst, nehty, zbytky potravin, toaletní papír, vatu, ale také nepříjemné pachy. Čistič odpadu je z mikrogranulí, a díky nim se velmi rychle rozpustí a efektivně odstraní usazeniny. Doporučení: Používejte pouze vroucí vodu, aby bylo dosaženo co nejúčinnějšího efektu. Pro dokonalé vyčištění usazenin a bakterií a pro preventivní čištění je třeba používat čistič odpadu minimálně jednou měsíčně. Čistič odpadu Vám zaručí, že sifon bude vždy dokonale čistý. V  případě, že po první aplikaci nedosáhnete 100% výsledku, doporučujeme celý postup zopakovat. Návod k použití: 1. Dejte vařit 1 litr vody 2. Nalijte vroucí vodu do sifonu 3. Nasypte čistič odpadu přímo do sifonu, 30 g (2 vnitřní uzávěry) pro preventivní čištění a 60 g pro akutní čištění. 4. Nechte působit 3 – 5 minut. 5. Dejte vařit 1 litr vody – čistič odpadu mezitím začne částečně proces čištění. 6. V několika intervalech lijte vroucí vodu do sifonu, a tím započne intenzivní proces čištění. Po každém použití pečlivě uzavřete a […]
Detail produktu »

Čistič oken

Stručný popis výrobku: Víceúčelový prostředek vyniká svou smáčivou silou a rychlým odpařováním. Vhodný pro každodenní použití. VAROVÁNÍ. Hořlavá kapalina a páry. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Uzemněte a upevněte obal a odběrové zařízení. V případě požáru: K uhašení použijte práškový hasící přístroj, písek nebo oxid uhličitý. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte v chladu. Obsah a obal zlikvidujte předáním osobě oprávněné nakládat s odpady nebo vraťte dodavateli. Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Použití: Nastavte koncovku rozprašovače do polohy „otevřeno“, naneste na plochu, krátce nechte působit a vyleštěte suchým hadříkem.
Detail produktu »

Čisticí prostředek na okna, skla a zrcadla

Stručný popis výrobku: Čisticí prostředek na okna, skla a zrcadla Odstraní špínu a mastnotu, dodá rovnoměrný lesk. Návod k použití: Naneste rovnoměrně na sklo a vyleštěte tkaninou. Složení výrobku: Ethanol (< 5 %), aniontové povrchově aktivní látky (< 5 %), pomocné látky, parfém, barvivo, 5-chlor-2-methylisothiazol-3(2H)-on a 2-methylisothiazol-3(2H)-on směs 3:1 Hustota produktu: 0,97-1,00 g/cm3 Obsah organických rozpouštědel vyjádřený hmotnostním zlomkem: 0,06 kg/kg Obsah těkavých organických látek: 5,08 g/l Obsah celkového organického uhlíku: 0,0147 kg/kg Obsah netěkavých látek (sušina) vyjádřený objemovým procentem: 0,2 %
Detail produktu »

Čisticí prostředek na podlahy

Stručný popis výrobku Čisticí prostředek na podlahy všeho typu. Pro mytí a ošetření parket, laminátových panelů, plastových a kamenných podlah. Je vhodný pro komplexní čištění a údržbu všech typů omyvatelných podlah, čistí a ošetřuje zároveň. Plastové, kamenné, laminátové či parketové podlahy získávají po umytí hedvábný lesk, který vydrží po dlouhou dobu.  Složení výrobku neiontové povrchově aktivní látky < 5 %; pomocné látky; parfém; konzervační činidla, Methylchloroisothiazolinone (a) Methylisothiazolinone; barva; voda
Detail produktu »

Čisticí prostředek pro ruční čištění koberců

Stručný popis výrobku Šampon pro ruční čištění koberců účinně odstraňuje skvrny a nečistoty z koberců, podlah, potahů a čalounění. Aktivní pěna proniká do vláken a spolehlivě odstraní všechny nečistoty. Speciální přísada zabraňuje opětovnému zašpinění. Používejte pouze menší množství připraveného roztoku, aby nedošlo k nadměrnému nasáknutí koberce. Nevhodné pro materiály, které mohou být čištěné jen za sucha. Nepoužívejte do přístrojů na čištění koberců.  Složení výrobku neiontové povrchově aktivní látky < 5 %, forforečnany 5 % nebo více, avšak méně než 15 %, parfém, pomocné látky: konzervační činidla, Methylchloroisothiazolinone (a) Methylisothiazolinone; voda
Detail produktu »

Vyhledávání výrobků

Rubriky