Naše zdraví - Zdravotnické prostředky

Privátní značky COOP se rozdělují do několika řad - COOP Premium, COOP Quality Standard, Klasik a Naše zdraví.

COOP PREMIUM

Jde o skupinu vlastních značek, v které je zákazníkům nabízeno zboží nejvyšší evropské kvality. Na rozdíl od jiných značek špičkové kvality však výrobky COOP Premium mají pro zákazníka i přijatelnou cenu. Najdete mezi nimi řadu masných, rybích a zeleninových výrobků, výběrové džemy, kvalitní semolinové těstoviny, vybranou kávu i voňavé cappuccino.  

     

 COOP QUALITY STANDARD

Další řada privátních značek s garancí kvality od českých výrobců je určena pro zákazníky, kteří upřednostňují kvalitní a známé značky výrobků a přitom chtějí nakoupit cenově výhodně. Podle účelu, ke kterému tyto výrobky slouží, jsou rozděleny do dalších 21 značek - např. BABYLAND, CLEAN, FORTEL, NOVÝ DEN, KŘUPETO, SLADKÁ TEČKA apod.

KLASIK

Základní řada Klasik zahrnuje zhruba 70 výrobků běžné denní potřeby. Jsou mezi nimi základní potraviny (např. mouka, sůl, rýže, těstoviny) a také nejběžnější drogistické výrobky (toaletní papír, kosmetické kapesníky, prací prášek atd.). Jsou určeny spotřebitelům, kteří dávají přednost nákupu zboží za nejnižší cenu.   

COOP NAŠE ZDRAVÍ

Naše zdraví je nejnovějším přírůstkem mezi vlastními značkami COOPu. Odráží název celého projektu, kdy ve stojanech Naše zdraví naleznete pestrou škálu doplňků stravy, zdravotnických prostředků, kosmetických přípravků, ale také humánních i veterinárních vyhrazených léčivých přípravků. Pro děti pak vitamíny na posílení imunity, přebalovací podložky, bepanthen mast, sirupy na kašel a další zajímavé produkty.

Vyberte si z 16 výrobků

Babypore Náplasti dětské

Zdravotnický prostředek Obj. č.: NZ215 Stručný popis: Dětské náplasti jsou určeny k ošetření drobných poranění, odřenin apod. Náplasti mají centrálně umístěnou savou vložku pokrytou nepřilnavou vrstvou, která zabraňuje přichycení vložky k ráně a tím k její traumatizaci při odstranění náplasti. Náplasti jsou vodě odolné, hypoalergenní a prodyšné.
Detail produktu »

Cosmos – pevná strips 6x2cm

Zdravotnický prostředek Obj. č.: NZ007 Stručný popis: Hypoalergenní náplast na rány z pevné a odolné tkaniny. Je odolná proti nečistotě, více prodyšná díky perforaci nosiče.
Detail produktu »

Hřejivá náplast WUNDmed

Zdravotnický prostředek Obj. č.: NZ007 Stručný popis: Hřejivá náplast WUNDmed přináší působením tepla účinnou úlevu od bolestí svalů, ztuhlých kloubů, bolestí zad, menstruačních bolestí, jakož i úlevu v případě natažených šlach a podvrtnutých kloubů.
Detail produktu »

Náplast WUNDmed na kuří oka

Zdravotnický prostředek Obj. č.: NZ006 Stručný popis: Extra měkké, hypoalergenní ochranné polštářky z čistého pěnového latexu jsou šetrné k pokožce, příjemné, zmírňují bolesti, mají zesílený povrch a poskytují vynikající ochranu kuřích ok proti otlakům a tření při nošení obuvi.
Detail produktu »

Teploměr lékařský bezrtuťový CELSIUS classic

Zdravotnický prostředek Obj. číslo: NZ502 Stručný popis: Teploměr lékařský bezrtuťový. Obsahuje gallium.
Detail produktu »

Přebalovací podložky

Zdravotnický prostředek Obj. č.: NZ212 Stručný popis: Absorpční položky na ochranu lůžka a ložního prádla pro děti od narození i pacienty s inkontinencí. Vrchní savá vrstva z jemné a na dotyk příjemné netkané textilie. Spodní nepropustnou vrstvu tvoří polyetylenová fólie s protiskluznou úpravou. Vysoké absorpční schopnosti podložek jsou zajištěny díky absorpčnímu jádru z drcené celulózy. Rozměry: 60 x 60 cm.
Detail produktu »

Obinadlo pletené

Zdravotnický prostředek Obj. č.: NZ211 Stručný popis: K fixaci krytí ran. Jemné, savé a prodyšné. Pleteno v šíři, což zaručuje pevný a netřepivý okraj
Detail produktu »

Krepové elastické obinadlo

Zdravotnický prostředek Obj. č.: NZ210 Stručný popis: Elastické obinadlo se středním tahem (cca 110 %) Jako podpůrný a odlehčovací obvaz, především k ošetření poranění pohybového aparátu a po operacích žilních komplexů. Z měkké tkaniny, s vysokým podílem přírodních bavlněných vláken. Výborná snášenlivost, nedráždí pokožku, jednotlivé vrstvy jsou dobře přilnavé na sebe, vytváří střední kompresi. Dobře se přizpůsobí všem tvarům těla a obvaz trvale sedí, nesklouzává.
Detail produktu »

Vysoce elastické fixační obinadlo

Zdravotnický prostředek Obj. č.: NZ209 Stručný popis: Vysoce elastické fixační obinadlo k fixačním obvazům všeho druhu, obzvlášt v oblasti kloubů a na kónických a oblých částech těla. S jemnou pórovitou strukturou a tažností cca 100 %. Možno aplikovat bez opakovaných otáček, rychle a jednoduše na všechny části těla. Lehké a prodyšné, nezařezává se, nesklouzává, nenarušuje krevní oběh a nebrání v pohybu kloubů. Vysoká elasticita i při delším používání.
Detail produktu »

Vyhledávání výrobků

Rubriky