Naše zdraví - Zdravotnické prostředky

Privátní značky COOP se rozdělují do několika řad - COOP Premium, COOP Quality Standard, Klasik a Naše zdraví.

COOP PREMIUM

Jde o skupinu vlastních značek, v které je zákazníkům nabízeno zboží nejvyšší evropské kvality. Na rozdíl od jiných značek špičkové kvality však výrobky COOP Premium mají pro zákazníka i přijatelnou cenu. Najdete mezi nimi řadu masných, rybích a zeleninových výrobků, výběrové džemy, kvalitní semolinové těstoviny, vybranou kávu i voňavé cappuccino.  

     

 COOP QUALITY STANDARD

Další řada privátních značek s garancí kvality od českých výrobců je určena pro zákazníky, kteří upřednostňují kvalitní a známé značky výrobků a přitom chtějí nakoupit cenově výhodně. Podle účelu, ke kterému tyto výrobky slouží, jsou rozděleny do dalších 21 značek - např. BABYLAND, CLEAN, FORTEL, NOVÝ DEN, KŘUPETO, SLADKÁ TEČKA apod.

KLASIK

Základní řada Klasik zahrnuje zhruba 70 výrobků běžné denní potřeby. Jsou mezi nimi základní potraviny (např. mouka, sůl, rýže, těstoviny) a také nejběžnější drogistické výrobky (toaletní papír, kosmetické kapesníky, prací prášek atd.). Jsou určeny spotřebitelům, kteří dávají přednost nákupu zboží za nejnižší cenu.   

COOP NAŠE ZDRAVÍ

Naše zdraví je nejnovějším přírůstkem mezi vlastními značkami COOPu. Odráží název celého projektu, kdy ve stojanech Naše zdraví naleznete pestrou škálu doplňků stravy, zdravotnických prostředků, kosmetických přípravků, ale také humánních i veterinárních vyhrazených léčivých přípravků. Pro děti pak vitamíny na posílení imunity, přebalovací podložky, bepanthen mast, sirupy na kašel a další zajímavé produkty.

Vyberte si z 8 výrobků

COOP Dětská náplast potisk-sovičky 10 ks

Stručný popis výrobku: COOP Dětská náplast. Jednotlivě balená, voděodolná, prodyšná, šetrná k pokožce, s dětským motivem soviček. Vhodná k ošetření drobných poranění, oděrek apod. Použití: Vyčistěte ránu a jemně osušte pokožku. Přelepte bez napínání náplasti. Zdravotnický prostředek. Čtěte pozorně příbalový leták.
Detail produktu »

COOP Náplast na cívce 2,5 cm x 5 m, průhledná

Stručný popis výrobku: COOP náplast klasik na cívce 2 cm x 5 m. Na bázi polymeru, průhledná, hypoalergenní. Zdravotnický prostředek. Čtěte pozorně příbalový leták.
Detail produktu »

COOP náplast na cívce 2 cm x 5 m, bílá

Stručný popis výrobku: COOP náplast klasik na cívce 2 cm x 5 m. Na textilní bázi, barva bílá, hypoalergenní. Zdravotnický prostředek. Čtěte pozorně příbalový leták.
Detail produktu »

Přebalovací podložky

Zdravotnický prostředek Obj. č.: NZ212 Stručný popis: Absorpční položky na ochranu lůžka a ložního prádla pro děti od narození i pacienty s inkontinencí. Vrchní savá vrstva z jemné a na dotyk příjemné netkané textilie. Spodní nepropustnou vrstvu tvoří polyetylenová fólie s protiskluznou úpravou. Vysoké absorpční schopnosti podložek jsou zajištěny díky absorpčnímu jádru z drcené celulózy. Rozměry: 60 x 60 cm.
Detail produktu »

Textilní náplast s polštářkem

Zdravotnický prostředek Obj. č.: NZ205 Stručný popis: K ošetření drobných poranění, odřenin, puchýřů, k překrytí vpichu po injekcích při očkování či odběrech krve. Textilní nedráždivá náplast na rány, tělové barvy s vysoce absorpční antiseptickou vložkou. V ucelené délce a díky svým rozměrům umožňuje přizpůsobit délku náplasti okamžité potřebě.
Detail produktu »

Textilní náplast na cívce

Zdravotnický prostředek Obj. č.: NZ207 Stručný popis: Klasická textilní náplast. Pro fixaci obvazů všeho druhu, k upevnění sond, kanyl a podobně u pacientů s normální citlivostí kůže. Při použití nutno dbát, aby pokožka byla čistá a suchá.
Detail produktu »

Textilní náplast na cívce

Zdravotnický prostředek Obj. č.: NZ206 Stručný popis: Klasická textilní náplast. Pro fixaci obvazů všeho druhu, k upevnění sond, kanyl a podobně u pacientů s normální citlivostí kůže. Při použití nutno dbát, aby pokožka byla čistá a suchá.
Detail produktu »

Digitální teploměr

Zdravotnický prostředek Obj. č.: NZ501 Stručný popis: Jednoduché zapnutí a vypnutí. Paměť hodnoty posledního měření. Pro orální, rektální i zevní měření. Bezpečný, rychlý, přesný.
Detail produktu »

Vyhledávání výrobků

Rubriky