Naše zdraví - Kosmetické přípravky

Privátní značky COOP se rozdělují do několika řad - COOP Premium, COOP Quality Standard, Klasik a Naše zdraví.

COOP PREMIUM

Jde o skupinu vlastních značek, v které je zákazníkům nabízeno zboží nejvyšší evropské kvality. Na rozdíl od jiných značek špičkové kvality však výrobky COOP Premium mají pro zákazníka i přijatelnou cenu. Najdete mezi nimi řadu masných, rybích a zeleninových výrobků, výběrové džemy, kvalitní semolinové těstoviny, vybranou kávu i voňavé cappuccino.  

     

 COOP QUALITY STANDARD

Další řada privátních značek s garancí kvality od českých výrobců je určena pro zákazníky, kteří upřednostňují kvalitní a známé značky výrobků a přitom chtějí nakoupit cenově výhodně. Podle účelu, ke kterému tyto výrobky slouží, jsou rozděleny do dalších 21 značek - např. BABYLAND, CLEAN, FORTEL, NOVÝ DEN, KŘUPETO, SLADKÁ TEČKA apod.

KLASIK

Základní řada Klasik zahrnuje zhruba 70 výrobků běžné denní potřeby. Jsou mezi nimi základní potraviny (např. mouka, sůl, rýže, těstoviny) a také nejběžnější drogistické výrobky (toaletní papír, kosmetické kapesníky, prací prášek atd.). Jsou určeny spotřebitelům, kteří dávají přednost nákupu zboží za nejnižší cenu.   

COOP NAŠE ZDRAVÍ

Naše zdraví je nejnovějším přírůstkem mezi vlastními značkami COOPu. Odráží název celého projektu, kdy ve stojanech Naše zdraví naleznete pestrou škálu doplňků stravy, zdravotnických prostředků, kosmetických přípravků, ale také humánních i veterinárních vyhrazených léčivých přípravků. Pro děti pak vitamíny na posílení imunity, přebalovací podložky, bepanthen mast, sirupy na kašel a další zajímavé produkty.

Vyberte si z 6 výrobků

Dubová kůra + konopí

Kosmetický přípravek Obj. č.: NZ003 Použití: Na příslušné místo gel podle potřeby několikrát denně jemně vmasírujte. Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí
Detail produktu »

Těžké nohy + konopí

Kosmetický přípravek Obj. č.: NZ002 Použití: Na příslušné místo gel podle potřeby několikrát denně jemně vmasírujte. Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí.
Detail produktu »

Menthol + konopí

Kosmetický přípravek Obj. č.: NZ001 Použití: Na kůži nanášejte nejlépe 3x denně v odstupu nejméně 3 hodin. Po použití důkladně umýt ruce. Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí.
Detail produktu »

Šampon DIBAQ PET antiparazitní

Veterinární kosmetický přípravek Obj. č.: NZ227 Stručný popis: K hubení zevních parazitů a jejich zárodků. Obsahuje glycerín se zvláčňujícími účinky na srst a kůži. Šetrně umývá. Používá se pro ošetření štěňat, koček, koťat i jiných kožešinových zvířat. Srst po ošetření získává jemnost, pevnost, pružnost, hluboký lesk a jasné zbarvení. Upozornění: Pro štěňata od 6 měsíců
Detail produktu »

Batisept gel

Biocidní přípravek Obj. č.: NZ226 Stručný popis: Přípravek ve formě gelu s baktericidním, tuberkulocidním, virucidním a fungicidním účinkem. Určen pro hygienu a chirurgickou dezinfekci rukou.
Detail produktu »

Bepanthen Care Mast

Kosmetický přípravek Obj. č.: NZ225 Stručný popis: Bepanthen Care Mast je šetrný přípravek pro každodenní přebalování. Pomáhá chránit namáhanou pokožku před vznikem opruzení. Zároveň pečuje o namáhané prsní bradavky kojících žen. Vyznačuje se regeneračním účinkem a díky svému složení je vhodný i pro velmi citlivou pokožku, a to dokonce i u předčasně narozených dětí. Neobsahuje konzervační přísady, parfémy, dezinfekční látky či barviva. Mast lze proto používat pravidelně, aniž by hrozilo riziko podráždění pokožky. Mast se lehce roztírá, je bez zápachu a pokožka ji velmi dobře snáší. Pomáhá zklidnit také suchou nebo podrážděnou pokožku, podporuje regeneraci suché a namáhané pokožky.
Detail produktu »

Vyhledávání výrobků

Rubriky