Naše zdraví - Kosmetické přípravky

Privátní značky COOP se rozdělují do několika řad - COOP Premium, COOP Quality Standard, Klasik a Naše zdraví.

COOP PREMIUM

Jde o skupinu vlastních značek, v které je zákazníkům nabízeno zboží nejvyšší evropské kvality. Na rozdíl od jiných značek špičkové kvality však výrobky COOP Premium mají pro zákazníka i přijatelnou cenu. Najdete mezi nimi řadu masných, rybích a zeleninových výrobků, výběrové džemy, kvalitní semolinové těstoviny, vybranou kávu i voňavé cappuccino.  

     

 COOP QUALITY STANDARD

Další řada privátních značek s garancí kvality od českých výrobců je určena pro zákazníky, kteří upřednostňují kvalitní a známé značky výrobků a přitom chtějí nakoupit cenově výhodně. Podle účelu, ke kterému tyto výrobky slouží, jsou rozděleny do dalších 21 značek - např. BABYLAND, CLEAN, FORTEL, NOVÝ DEN, KŘUPETO, SLADKÁ TEČKA apod.

KLASIK

Základní řada Klasik zahrnuje zhruba 70 výrobků běžné denní potřeby. Jsou mezi nimi základní potraviny (např. mouka, sůl, rýže, těstoviny) a také nejběžnější drogistické výrobky (toaletní papír, kosmetické kapesníky, prací prášek atd.). Jsou určeny spotřebitelům, kteří dávají přednost nákupu zboží za nejnižší cenu.   

COOP NAŠE ZDRAVÍ

Naše zdraví je nejnovějším přírůstkem mezi vlastními značkami COOPu. Odráží název celého projektu, kdy ve stojanech Naše zdraví naleznete pestrou škálu doplňků stravy, zdravotnických prostředků, kosmetických přípravků, ale také humánních i veterinárních vyhrazených léčivých přípravků. Pro děti pak vitamíny na posílení imunity, přebalovací podložky, bepanthen mast, sirupy na kašel a další zajímavé produkty.

Vyberte si z 7 výrobků

Hřejivá náplast

Stručný popis výrobku: Hřejivá náplast. Ošetření pro přechodné zmírnění namožených svalů a bolesti svalů, ztuhlých kloubů, bolesti zad, natržení svalu a vymknutí. Návod k použití: Sáček roztrhněte až před použitím. Při otevření dbejte na to, aby se hřejivá náplast nenamokřila. Odstraňte ochrannou fólii z přilnavé části náplasti. Přiložte náplast přilnavou stranou na kůži v místě svalové bolesti. Náplast řádně upevněte a dbejte na to, aby se hřejivé části nepřekrývaly. Může trvat až 30 minut, než náplast dosáhne zklidňující teplotu. Pro maximální účinek doporučujeme nechat působit náplast 8 hodin. Nenechávejte náplast působit déle než 8 hodin. Nepoužívejte náplast déle než 8 hodin v průběhu 24 hodin. Přiložte náplast rovně na kůži. Náplast nesmí mít záhyby nebo vybouleniny, které by mohly znamenat zvýšené riziko popálenin. Náplast je určena pro jednorázové použití. Po použití náplast zlikvidujte, můžete vyhodit do domovního odpadu. Složení: Železný prášek, voda, aktivní uhlí, dřevní moučka, sůl Upozornění: Tento výrobek může způsobit popáleniny. Osoby starší 55 let: Riziko popálenin roste s přibývajícím věkem. Starší a hendikepované osoby smí náplast používat jen pod dohledem. Osoby s citlivou pokožkou nebo s předchozími alergickými reakcemi na léky nebo kosmetiku by měly náplast aplikovat přes slabé oblečení. Náplast nepoužívejte během spánku, po koupání nebo […]
Detail produktu »

Samofixační náplast

Stručný popis výrobku: Samofixační elastická náplast Šířka 2,5 cm • Roztáhne se od 2,5 m do 4,5 m Kohezivní náplast je samodržící, bezlatexová a pružná. Drží na ráně i při kontaktu s vlhkostí, neklouže a je prodyšná. Je šetrná k pokožce, neobsahuje latex ani lepidlo. Návod k použití: Okraj samofixační náplasti několikrát přehněte, a to podle velikosti rány, aby se vytvořil „polštářek na ránu“. Pak jej na ni přiložte a oviňte pružnou náplastí. Náplast odtrhněte a její konec přitiskněte k zavázané ráně. Konec náplasti tak bude držet sám. Bezpečnostní upozornění: Náplast nepřikládejte příliš natěsno, jinak se může vytvořit krevní sraženina.
Detail produktu »

Zubní párátka s mezizubním kartáčkem

Stručný popis výrobku: Zubní párátko pro odstranění zubního plaku. Vyroběno z jednoho kusu plastu – bez úlomků, neporézní. Kartáček přiložte horizontálně do mezery mezi zuby. Pro odstranění zbytků jídla kartáčkem otáčejte nebo jej posunujte dopředu a dozadu. Díky svému trojúhelníkovému tvaru perfektně zapadá do mezizubních prostor. Po přiložení kartáčku je plochá hrana orientována proti dásni. Ohněte jej doprava nebo doleva, poté s ním pohybujte dopředu a dozadu. Rýhovaná hrana na obou stranách odstraňuje plak a jemně redukuje zubní kámen. Plochá spodní strana stimuluje dásně při odstraňování plaku. Nevkládejte párátko do příliš malých mezer nebo přímo na dásně. Před použitím se poraďte se svým zubním lékařem, zejména pokud máte onemocnění dásní nebo trpíte krvácením. Uchovávejte mimo dosah dětí. Určeno k jednorázovému použití.
Detail produktu »

Pomády na rty mix

Stručný popis výrobku: Pomáda na rty s měsíčkem zahradním Pomáda na rty s konopným olejem Pomáda na rty SPF 30 SUN Pomáda na rty tea tree oil
Detail produktu »

Dubová kůra + konopí

Kosmetický přípravek Obj. č.: NZ003 Použití: Na příslušné místo gel podle potřeby několikrát denně jemně vmasírujte. Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí
Detail produktu »

Těžké nohy + konopí

Kosmetický přípravek Obj. č.: NZ002 Použití: Na příslušné místo gel podle potřeby několikrát denně jemně vmasírujte. Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí.
Detail produktu »

Menthol + konopí

Kosmetický přípravek Obj. č.: NZ001 Použití: Na kůži nanášejte nejlépe 3x denně v odstupu nejméně 3 hodin. Po použití důkladně umýt ruce. Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí.
Detail produktu »

Vyhledávání výrobků

Rubriky