Naše zdraví

Privátní značky COOP se rozdělují do několika řad - COOP Premium, COOP Quality Standard, Klasik a Naše zdraví.

COOP PREMIUM

Jde o skupinu vlastních značek, v které je zákazníkům nabízeno zboží nejvyšší evropské kvality. Na rozdíl od jiných značek špičkové kvality však výrobky COOP Premium mají pro zákazníka i přijatelnou cenu. Najdete mezi nimi řadu masných, rybích a zeleninových výrobků, výběrové džemy, kvalitní semolinové těstoviny, vybranou kávu i voňavé cappuccino.  

     

 COOP QUALITY STANDARD

Další řada privátních značek s garancí kvality od českých výrobců je určena pro zákazníky, kteří upřednostňují kvalitní a známé značky výrobků a přitom chtějí nakoupit cenově výhodně. Podle účelu, ke kterému tyto výrobky slouží, jsou rozděleny do dalších 21 značek - např. BABYLAND, CLEAN, FORTEL, NOVÝ DEN, KŘUPETO, SLADKÁ TEČKA apod.

KLASIK

Základní řada Klasik zahrnuje zhruba 70 výrobků běžné denní potřeby. Jsou mezi nimi základní potraviny (např. mouka, sůl, rýže, těstoviny) a také nejběžnější drogistické výrobky (toaletní papír, kosmetické kapesníky, prací prášek atd.). Jsou určeny spotřebitelům, kteří dávají přednost nákupu zboží za nejnižší cenu.   

COOP NAŠE ZDRAVÍ

Naše zdraví je nejnovějším přírůstkem mezi vlastními značkami COOPu. Odráží název celého projektu, kdy ve stojanech Naše zdraví naleznete pestrou škálu doplňků stravy, zdravotnických prostředků, kosmetických přípravků, ale také humánních i veterinárních vyhrazených léčivých přípravků. Pro děti pak vitamíny na posílení imunity, přebalovací podložky, bepanthen mast, sirupy na kašel a další zajímavé produkty.

Vyberte si z 44 výrobků

COOP Dětská náplast potisk-sovičky 10 ks

Stručný popis výrobku: COOP Dětská náplast. Jednotlivě balená, voděodolná, prodyšná, šetrná k pokožce, s dětským motivem soviček. Vhodná k ošetření drobných poranění, oděrek apod. Použití: Vyčistěte ránu a jemně osušte pokožku. Přelepte bez napínání náplasti. Zdravotnický prostředek. Čtěte pozorně příbalový leták.
Detail produktu »

COOP Náplast na cívce 2,5 cm x 5 m, průhledná

Stručný popis výrobku: COOP náplast klasik na cívce 2 cm x 5 m. Na bázi polymeru, průhledná, hypoalergenní. Zdravotnický prostředek. Čtěte pozorně příbalový leták.
Detail produktu »

COOP náplast na cívce 2 cm x 5 m, bílá

Stručný popis výrobku: COOP náplast klasik na cívce 2 cm x 5 m. Na textilní bázi, barva bílá, hypoalergenní. Zdravotnický prostředek. Čtěte pozorně příbalový leták.
Detail produktu »

Vitamin C 500 mg

Stručný popis výrobku: Doplněk stravy – tablety s obsahem vitaminu C. Se zvýšeným obsahem vitaminu C, který podporuje imunitní systém a chrání organizmus před oxidativním stresem. Napomáhá k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti. Se sladidly. Informace pro diabetiky: neobsahuje cukr. Doporučené denní dávkování: Dospělí a děti od 12 let 1 tableta denně. Tabletu rozpusťte ve 200 ml vody. Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou pestrou stravu a zdravý životní styl. Složení: sladidlo – sorbitol, kyselina – kyselina citronová, regulátor kyselosti – hydrogenuhličitan sodný, kyselina L-askorbová, protispékavá látka – polyethylenglykol, přírodní aroma, barvivo – riboflavin, citronový prášek 0,5 %, sladidla – sukralóza, citróza (neohesperidin DC). Upozornění: Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Tubu těsně uzavírejte! Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu od 5 ºC do 25 ºC v dobře uzavřeném obalu. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na dně tuby.
Detail produktu »

Vápník + hořčík + vitamin C

Stručný popis výrobku: Doplněk stravy – tablety s obsahem minerálních látek a vitaminu C s příchutí citronu a limetky. Obsahuje aktivní látky vápník, hořčík a vitamin C, které přispívají k udržení normálního stavu kostí a zubů. Se sladidly. Informace pro diabetiky: neobsahuje cukr. Doporučené denní dávkování: Dospělí a děti od 12 let 1 tableta denně. Tabletu rozpusťte ve 200 ml vody. Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou pestrou stravu a zdravý životní styl. Složení výrobku: uhličitan vápenatý, kyselina – kyselina citronová, sladidlo – sorbitol, regulátor kyselosti – hydrogenuhličitan sodný, protispékavá látka – polyethylenglykol, oxid hořečnatý, kyselina L-askorbová, přírodní aroma, sladidlo – sukralóza, citronový prášek 0,25 %, limetkový prášek 0,25 %, protispékavá látka – talek, sladidlo – citróza (neohesperidin DC), přírodní aroma. Upozornění: Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Tubu těsně uzavírejte! Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu od 5 ºC do 25 ºC v dobře uzavřeném obalu. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na dně tuby.
Detail produktu »

Multivitamin

Stručný popis výrobku: Doplněk stravy – tablety s obsahem vitaminů s příchutí pomeranče. Obsahuje kombinaci deseti důležitých vitaminů. Vitamin C podporuje imunitní systém a chrání organizmus před oxidativním stresem. Vitaminy B2,B6, B12 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Se sladidly. Informace pro diabetiky: neobsahuje cukr. Doporučené denní dávkování: Dospělí a děti od 12 let 1 tableta denně. Tabletu rozpusťte ve 200 ml vody. Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou pestrou stravu a zdravý životní styl. Složení výrobku: sladidlo – sorbitol, kyselina – kyselina citronová, regulátor kyselosti – hydrogenuhličitan sodný, vitaminový premix (viz aktivní složky), protispékavá látka – polyethylenglykol, přírodní aroma, barvivo – betakaroten, pomerančový prášek 0,5 %, sladidla – sukralóza, citróza (neohesperidin DC). Upozornění: Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Tubu těsně uzavírejte! Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu od 5 ºC do 25 ºC v dobře uzavřeném obalu. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na dně tuby.
Detail produktu »

Hořčík + B6 300 mg

Stručný popis výrobku: Doplněk stravy – tablety s obsahem hořčíku a vitaminu B6 s příchutí grepu a maliny. Obsahuje aktivní látky hořčík a vitamin B6, které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání, normální činnosti svalů a nervové soustavy. Se sladidly. Informace pro diabetiky: neobsahuje cukr. Doporučené denní dávkování: Dospělí a děti od 12 let 1 tableta denně. Tabletu rozpusťte ve 200 ml vody. Není určeno pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou pestrou stravu a zdravý životní styl. Složení výrobku: kyselina – kyselina citronová, regulátor kyselosti – hydrogenuhličitan sodný, sladidlo – sorbitol, oxid hořečnatý, protispékavá látka – polyethylenglykol, přírodní grepové aroma, protispékavá látka – talek, sladidlo – sukralóza, přírodní aroma, malinový prášek 0,25 %, sladidlo – citróza (neohesperidin DC), pyridoxin hydrochlorid, barvivo – riboflavin Upozornění: Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Tubu těsně uzavírejte! Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu od 5 ºC do 25 ºC v dobře uzavřeném obalu. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na dně tuby.
Detail produktu »

Hořčík 250 mg + vitamin D3

Stručný popis výrobku: Hořčík s vitamínem D přispívají k normální činnosti svalů a k udržení normálního stavu kostí a zubů. Podílí se na procesu dělení buněk. Hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k udržení normální psychické činnosti. Podporuje snížení míry únavy a vyčerpání. Složení: plnidlo – sorbitol, oxid hořečnatý (hořčík), protispékavé látky – polyethylenglykol (PEG 6000), stearan hořečnatý, talek, cholekalciferol (vitamin D3). Obsah 1 tbl. Hmot./1 tbl. RHP* Hořčík 250,0 mg 66,6% Vitamín D3 10,0 µg 200% * RHP = referenční hodnota příjmu Doporučené dávkování: Dospělí a děti od 12 let 1 tableta denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C.
Detail produktu »

Probiotika forte

Stručný popis výrobku: Produkt obsahuje 6 kmenů přátelských bakterií ve vysokém počtu a vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Komplex 6 kmenů vitálních probiotických bakterií obsahuje Lactobacillus paracasei, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Bidobacterium lactis, Bidobacterium breve, Lactobacillus plantarum.* Složení: Plnidlo (maltodextrin), komplex 6 kmenů vitálních bakterií*, HPMC kapsle Doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně při jídle. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Pro optimální stabilitu ukládejte přípravek na chladném a suchém místě, nejlépe v chladničce
Detail produktu »

Vyhledávání výrobků

Rubriky