Naše zdraví - Doplňky stravy

Privátní značky COOP se rozdělují do několika řad - COOP Premium, COOP Quality Standard, Klasik a Naše zdraví.

COOP PREMIUM

Jde o skupinu vlastních značek, v které je zákazníkům nabízeno zboží nejvyšší evropské kvality. Na rozdíl od jiných značek špičkové kvality však výrobky COOP Premium mají pro zákazníka i přijatelnou cenu. Najdete mezi nimi řadu masných, rybích a zeleninových výrobků, výběrové džemy, kvalitní semolinové těstoviny, vybranou kávu i voňavé cappuccino.  

     

 COOP QUALITY STANDARD

Další řada privátních značek s garancí kvality od českých výrobců je určena pro zákazníky, kteří upřednostňují kvalitní a známé značky výrobků a přitom chtějí nakoupit cenově výhodně. Podle účelu, ke kterému tyto výrobky slouží, jsou rozděleny do dalších 21 značek - např. BABYLAND, CLEAN, FORTEL, NOVÝ DEN, KŘUPETO, SLADKÁ TEČKA apod.

KLASIK

Základní řada Klasik zahrnuje zhruba 70 výrobků běžné denní potřeby. Jsou mezi nimi základní potraviny (např. mouka, sůl, rýže, těstoviny) a také nejběžnější drogistické výrobky (toaletní papír, kosmetické kapesníky, prací prášek atd.). Jsou určeny spotřebitelům, kteří dávají přednost nákupu zboží za nejnižší cenu.   

COOP NAŠE ZDRAVÍ

Naše zdraví je nejnovějším přírůstkem mezi vlastními značkami COOPu. Odráží název celého projektu, kdy ve stojanech Naše zdraví naleznete pestrou škálu doplňků stravy, zdravotnických prostředků, kosmetických přípravků, ale také humánních i veterinárních vyhrazených léčivých přípravků. Pro děti pak vitamíny na posílení imunity, přebalovací podložky, bepanthen mast, sirupy na kašel a další zajímavé produkty.

Vyberte si z 24 výrobků

Mléčná kaše sušenková

Doplněk stravy Obj. č.: NZ414 Stručný popis: Mléčná kaše sušenková vhodná pro děti od ukončeného 5. měsíce zásobuje miminko spoustou energie a živin, které pro správný vývoj potřebuje. Mléčná kaše dobře zasytí, snadno se připraví (příprava pouze s vodou), navíc obsahuje hodnotné vitamíny a minerály.
Detail produktu »

Mléko JUNIOR 1+ Instantní pokračovací mléčná kojenecká výživa od ukončeného 11. měsíce

Doplněk stravy Obj. č.: NZ413 Stručný popis: Oblíbené kojenecké mléko pro děti od ukončeného 11. měsíce odpovídá potřebám batolete. S důležitým železem a vitamíny A, C, D. Navíc obsahuje omega-3 mastné kyseliny pro vývoj mozku a nervových buněk. Bez lepku, obsahuje přidanou mléčnou bílkovinu, sóju.
Detail produktu »

Mléko 3 Instantní pokračovací mléčná kojenecká výživa od ukončeného 9. měsíce

Doplněk stravy Obj. č.: NZ412 Stručný popis: Kojenecké mléko Bebivita 3 od ukončeného 9. měsíce věku dítěte zajistí přísun správných živin, vitaminů a minerálů. S vitamínem D pro silné kosti a omega-3 mastnými kyselinami pro vývoj mozku a nervových buněk. Bez lepku, obsahuje přidanou mléčnou bílkovinu, sóju.
Detail produktu »

Mléko 2 Instantní pokračovací mléčná kojenecká výživa od ukončeného 6. měsíce

Doplněk stravy Obj. č.: NZ411 Stručný popis: Pokračovací mléčná kojenecká výživa od ukončeného 6. měsíce, 500 g. Bez lepku, obsahuje přidanou mléčnou bílkovinu, sóju. Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému způsobu života vašeho dítěte.
Detail produktu »

Fructolax Ovoce & vláknina tablety

Doplněk stravy Obj. č.: NZ126 Stručný popis: Přípravek obsahuje výtažky z ovoce a vlákninu, které ovlivňují průchod střevy a přispívají k pravidelnému vyprazdňování. Je zcela přírodní a šetrný ke střevní mikroflóře. Reveň a fíky napomáhají pravidelné funkci střev. Nedráždí, působí jemně a účinně. Je vhodný i při cestování, kdy se mohou objevit potíže s vyprazdňováním způsobené změnou prostředí. Není návykový, nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky. Dávkování: 1 tableta večer spolu s velkou sklenicí vody. V závislosti od vaší citlivosti lze dávku upravit od 1 do 2 tablet. Skladování: Skladovat při pokojové teplotě na tmavém a suchém místě. Upozornění: Nepodávat dětem mladším 12 let, užívání během těhotenství a kojení konzultujte s lékařem. Bez doporučení odborníka neužívat po delší dobu. Neužívat více než 2 tablety denně. Doplňky stravy nejsou náhradou rozmanité, vyvážené stravy a zdravého způsobu života.
Detail produktu »

Horký nápoj zázvor

Doplněk stravy Obj. č.: NZ124 Stručný popis: Zázvor a rakytník jsou významnými antioxidanty, které pozitivně přispívají k přirozené obranyschopnosti organismu. V tradiční medicíně jsou velice často používány jako přírodní podpůrný prostředek ke zvýšení odolnosti organizmu, zejména v období chřipek a nachlazení. Horký nápoj je obohacen o zvýšenou dávku vitamínu C, který je rovněž velmi důležitý pro funkci imunitního systému. Přispívá navíc ke snížení míry únavy a vyčerpání a pomáhá chránit organismus před oxidativním stresem.
Detail produktu »

Horký nápoj echinacea

Doplněk stravy Obj. č.: NZ125 Stručný popis: Obsažené přírodní extrakty z echinacey a aceroly jsou významnými antioxidanty, které pozitivně přispívají k přirozené obranyschopnosti organismu. Mají příznivý vliv na horní cesty dýchací, a proto jsou v lidovém léčitelství často používány jako podpora při prochlazení. Horký nápoj je obohacen o zvýšenou dávku vitamínu C. Vitamín C je velmi důležitý pro funkci imunitního systému. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a pomáhá chránit organismus před oxidativním stresem.
Detail produktu »

Baby drink ovocný

Doplněk stravy Obj. č.: NZ410 Stručný popis: Dětský osvěžující aromatický nápoj ovocné chuti v prášku. Oblíbený u kojenců, malých dětí i dětí školního věku. Je doslazen a obohacen o vitamín C. Můžete podávat teplý nebo studený. Příprava: 2 lžičky granulátu (5 g) v šálku zalijte 100 ml čerstvě převařené pitné vody. Upozornění: Pro děti od ukončeného 6. měsíce.
Detail produktu »

Klouby 60 cps Chondroitin a Glukosamin

Doplněk stravy Obj. č.: NZ122 Stručný popis: Je originální výrobek určený pro péči o klouby. Obsahuje glukosamin sulfát, chondroitin sulfát a MSM, což jsou přirozeně se vyskytující látky v pojivových tkáních včetně kostí a chrupavek. Boswellia pomáhá udržovat klouby v dobrém stavu. Komplex boswelliových kyselin – boswellin, příznivě ovlivňuje stav kostí a klubů a napomáhá funkci kostí, kloubů a svalů. Vitamín C přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek. Upozornění: Upozornění: Výrobek není určen pro děti. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Detail produktu »

Vyhledávání výrobků

Rubriky