Co nám prospívá

Vyberte si z 72 článků

Jak stravou podpořit duševní pohodu

To, co jíme, nás ovlivňuje. Nejen naše fyzické zdraví či hmotnost, ale také duševní pohodu. Víte, jaké složky potravy jsou v tomto ohledu pro náš jídelníček podstatné?
Číst dále »
0 komentářů

Lehká a zdravá kuchyně po celý rok

Strava je jedním ze zásadních aspektů formujícím naše tělo, ale i naši psychiku. Také v práci po těžkém obědě sotva udržíte oči, proléváte se silnou kávou a vstáváte unaveni i po vydatném spánku? Vaše tělo potřebuje notný přísun energie, takže je na čase odlehčit jídelníček! 
Číst dále »
1 komentář

Poťme se při saunování!

Prohřeje tělo, zklidní mysl a posílí imunitu. Saunování se stává hitem napříč všem ročním obdobím. Poradíme vám, který potní rituál si máte vybrat i jak z tohoto odpočinku získat maximum.
Číst dále »
0 komentářů

Co bychom měli snídat?

Nedostatek času, chybějící pocit hladu, snaha zhubnout – to jsou jedny nejběžnějších důvodů, proč snídaně v českých domácnostech nevypadá tak, jak by měla. Často právě na prvním jídlu dne končí naše jakákoliv předsevzetí.
Číst dále »
0 komentářů

Jak odlehčit tělu v novém roce?

Bohatá vánoční a sváteční tabule je pro většinu z nás důvodem, proč se v lednu vyhýbat váze obloukem. Nejde však jen o kila navíc, ale i o to, že náš organizmus dostal během konce roku hodně zabrat a teď volá po nápravě.
Číst dále »
0 komentářů
30 prosince., 2022
Co nám prospívá

Dáváte si novoroční předsevzetí?

Na každém konci je nejhezčí to, že něco nového začíná. Prvního ledna se tedy pro velkou část smrtelníků naskytne příležitost, jak změnit svůj život k lepšímu. Ne snad že by po celý rok byla zásadní životní změna nemožná, avšak na začátku další roční etapy jde už o jakýsi celosvětový sport, jehož je třeba se zúčastnit.
Číst dále »
0 komentářů

Kapr v méně obvyklé podobě

Nejpopulárnější obyvatel českých rybníků je spjatý s vánočními svátky stejně jako ozdobený stromeček. Usmažený v trojobalu je nejoblíbenějším štědrovečerním pokrmem. Co letos obměnit zvyklosti a naservírovat kapra v méně obvyklé podobě?
Číst dále »
0 komentářů

Zdravější vánoční dobroty

Jak už to tak bývá, vánoční svátky obecně spojujeme nejen s dárky, rodinnou atmosférou a pohádkami. Neodmyslitelně k nim patří také klasické přecpávání se nejrůznějšími pochoutkami. Kdo by také dokázal odolat lákavým kouskům cukroví, vánočce, bramborovému salátu, smaženým řízkům a kaprovi?
Číst dále »
0 komentářů

Zdravé cukroví začíná u zdravých surovin

Také řešíte, jaké cukroví nabízet svým dětem či sami sobě? Tak se pojďte spolu s námi zaměřit na zdravé recepty spolu s výběrem zdravých surovin.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky