Naše zdraví

Vyberte si z 58 výrobků

Babypore Náplasti dětské

Zdravotnický prostředek Obj. č.: NZ215 Stručný popis: Dětské náplasti jsou určeny k ošetření drobných poranění, odřenin apod. Náplasti mají centrálně umístěnou savou vložku pokrytou nepřilnavou vrstvou, která zabraňuje přichycení vložky k ráně a tím k její traumatizaci při odstranění náplasti. Náplasti jsou vodě odolné, hypoalergenní a prodyšné.
Detail produktu »

Cosmos – pevná strips 6x2cm

Zdravotnický prostředek Obj. č.: NZ007 Stručný popis: Hypoalergenní náplast na rány z pevné a odolné tkaniny. Je odolná proti nečistotě, více prodyšná díky perforaci nosiče.
Detail produktu »

Hřejivá náplast WUNDmed

Zdravotnický prostředek Obj. č.: NZ007 Stručný popis: Hřejivá náplast WUNDmed přináší působením tepla účinnou úlevu od bolestí svalů, ztuhlých kloubů, bolestí zad, menstruačních bolestí, jakož i úlevu v případě natažených šlach a podvrtnutých kloubů.
Detail produktu »

Náplast WUNDmed na kuří oka

Zdravotnický prostředek Obj. č.: NZ006 Stručný popis: Extra měkké, hypoalergenní ochranné polštářky z čistého pěnového latexu jsou šetrné k pokožce, příjemné, zmírňují bolesti, mají zesílený povrch a poskytují vynikající ochranu kuřích ok proti otlakům a tření při nošení obuvi.
Detail produktu »

Paralen Extra proti bolesti por.tbl.flm. 12

Vyhrazený léčivý přípravek KÓD SÚKL: 42770 Stručný popis: Obsahuje kombinaci dvou účinných látek – paracetamol a kofein. Působí rychle proti silné bolesti. Snižuje horečku, nedráždí žaludek. Je vhodný i pro diabetiky. Upozornění: Paralen Extra proti bolesti je lék k vnitřnímu užití. Čtěte pozorně příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Léčivé přípravky užívejte  pouze pokud pociťujete příznaky, pro které jsou určeny. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták a účinky. Dávkování a použití léků konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Nenabádáme vás k nepřiměřenému nebo neopodstatněnému užívání léků. Uvedené léčivé přípravky patří mezi vyhrazené léčivé přípravky.
Detail produktu »

Ibalgin 200 tbl.flm. 12X200 mg

Vyhrazený léčivý přípravek KÓD SÚKL: 32076 Stručný popis: Účinné analgetikum. Pomáhá při bolesti hlavy, zubů, zad, svalů, kloubů a menstruační bolesti. Snižuje horečku, tlumí zánět. Upozornění: Pro dospělé, dospívají a děti od 6 let. Ibalgin je lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofenum. Pozorně čtěte příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Léčivé přípravky užívejte  pouze pokud pociťujete příznaky, pro které jsou určeny. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták a účinky. Dávkování a použití léků konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Nenabádáme vás k nepřiměřenému nebo neopodstatněnému užívání léků. Uvedené léčivé přípravky patří mezi vyhrazené léčivé přípravky.
Detail produktu »

Ibalgin Baby POR SUS 1×100 ml/2 gm

Vyhrazený léčivý přípravek KÓD SÚKL: 146118 Stručný popis: Účinné analgetikum ve formě suspenze. Pomáhá při bolestech hlavy, uší, zubů a zad. Snižuje horečku při chřipce nebo po očkování. Tlumí zánět. Neobsahuje cukr, umělá barviva a parabeny. Upozornění: Pro děti a kojence od 3 měsíců (s hmotností od 6 kg) Ibalgin Baby je lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofenum. Pozorně čtěte příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Léčivé přípravky užívejte  pouze pokud pociťujete příznaky, pro které jsou určeny. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták a účinky. Dávkování a použití léků konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Nenabádáme vás k nepřiměřenému nebo neopodstatněnému užívání léků. Uvedené léčivé přípravky patří mezi vyhrazené léčivé přípravky.
Detail produktu »

Dubová kůra + konopí

Kosmetický přípravek Obj. č.: NZ003 Použití: Na příslušné místo gel podle potřeby několikrát denně jemně vmasírujte. Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí
Detail produktu »

Těžké nohy + konopí

Kosmetický přípravek Obj. č.: NZ002 Použití: Na příslušné místo gel podle potřeby několikrát denně jemně vmasírujte. Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí.
Detail produktu »

Vyhledávání výrobků

Rubriky