Tipy a rady

Pro vánoční dárky do prodejen COOP

Pro vánoční dárky do prodejen COOP

Pořizování vánočních dárků už letos nebude noční můrou. Sortiment v prodejnách COOP potěší i ty nejnáročnější zákazníky. Pohrajte si s fantazií a vytvořte dárkové balíčky na míru vašim nejbližším. Nezruinujete rodinnou pokladnu, a přitom rozzáříte oči každého z rodiny.

Ani gurmán neohrne nos

Tu nejlepší kvalitu za dostupnou cenu najdete ve výrobcích z řady COOP Premium. Vybírat můžete ze 70 výrobků, my doporučujeme například mléčnou čokoládu s lískovými ořechy, hořkou čokoládu s obsahem kakaa 70%, pravou smetanovou šlehačku ve spreji, holandské kakao, vepřové koleno či pražskou šunku v konzervě.

Bílá, červená a růžová vína nesou v COOPu značku ARIE, určitě si z nich vyberete podle vaší chuti.

Lihoviny a likéry se pak ukrývají pod značkou MARSHALL a kromě tuzemáku jsou tu takové lahůdky jako Chalupář či bylinný Bitter likér.

K televizi i na Silvestra

Milovníky slaných chutí potěší dárkový balíček vytvořený z širokého spektra výrobků Cvak Cvak. Lahodným vypečeným tyčinkám, výběrovým oříškům a sušenému ovoci se zkrátka nedá odolat. Mezi originálními chutěmi jednoznačně dominují brynzové slané dukáty.

Jestliže vaši nejbližší preferují spíše sladké chutě, pak sáhněte do sortimentu laskomin Dolcezza. Čokoládové bonbony plněné třešněmi v alkoholu nebo ovocné piškoty s čokoládovou polevou chytnou i nejodhodlanější dietáře.

A co by to bylo za dárkový balíček sladkostí, ve kterém by chyběly kávoviny a teplé nápoje. Výrobky z řady Nový den jsou ideální pro ranní probuzení, bábovkovou siestu o páté i večerní provoněnou pohodu. Dětské cappuccino potěší i ty nejmladší stolovníky. Babičky a dědečkové naopak ocení kvalitní černé, zelené i bylinkové čaje.

Perličkou na ukončení posledního dne roku je perlivý alkoholický vinný nápoj La Chambre, který vyniká jemným perlením, lahodnou chutí a příjemnou okouzlující vůní.

Dokonalá relaxace se sprchovými gely

Pro krásu a odpočinek před i po náročném pracovním dnu jsou ideálním dárkem sprchové gely a další kosmetické výrobky z řady Inspired.

Dokonalé ranní probuzení spolu s celodenní svěžestí přinese olejový gel s vůní citronové trávy. Pro sladké sny je k dispozici sprchový gel s medem, díky němuž budou vaše noci opravdu medové. Profesionální domácí lázeň dotvoří relaxační pěna do koupele. Pro suchou pleť pak sáhněte po olejové lázni s uvolňující péčí.

Pro miminka, domů i na zahradu

Nezapomínáme ale ani na naše nejmenší – pro ně je v COOPu připravena řada BABYLAND, v níž najdete plenky, vlhčené ubrousky či ovocné přesnídávky.

Pro zahradníky a kutily všech generací nemůže být lepším dárkem nic jiného než drobnost do dílny a na zahradu. Díky sortimentu Fortel vašeho Pata a Mata v další sezóně už nic nezastaví.

Ženskému osazenstvu kolem vánočního stromečku zase vykouzlíte úsměv na tváři díky sortimentu z řady DOMA. Prvotřídní punčochové zboží se bude hodit dívkám, ženám i babičkám.

A abyste uspokojili skutečně všechny členy domácnosti, nezapomeňte na své čtyřnohé mazlíčky. AXI pro kočky a AXI pro psy nabízí laskominy, díky kterým budou i kočky vyvádět psí kusy.

Hlavně však celý předvánoční čas prožijte obklopeni těmi nejmilejšími lidmi a pokud možno beze spěchu!

1 komentář pro článek Pro vánoční dárky do prodejen COOP

Dorníková Renata
Vaše články a recepty, ktoré mi poielate, rada čítam aj si ich ukladám.


Zanechte komentář

NEWSLETTER COOP CLUB