Tipy a rady

Přesnídávka COOP Babyland bodovala v Amsterdamu 

Přesnídávka COOP Babyland bodovala v Amsterdamu 

Stejně jako v předchozích letech, tak i letos se společnost COOP zúčastnila výstavy PLMA (Svět privátních značek) v Amsterdamu. Součástí této prestižní události byla produktová soutěž, ve níž se naše přesnídávka COOP Babyland s broskvemi a banánem v kapsičce umístila na skvělém čtvrtém místě! Od pomyslného bronzu ji dělil pouze jeden bod. 

Co je to PLMA?

PLMA je největší veletrh vlastních značek s celosvětovým věhlasem. Na ploše větší než 40 000 m2  je každoročně k vidění to nejzajímavější z maloobchodních řetězců a jejich vlastní značek.

Součástí veletrhu je řada seminářů, přehlídek, ochutnávek a dalšího doprovodného programu. Výrobci a obchodníci zde mají možnost seznámit se s inovacemi v oboru a nejnovějšími spotřebitelskými trendy. 

Soutěž privátních značek z celého světa

Na letošním ročníku soutěže PLMA se představilo 519 produktů od 88 prodejců z celkem třiadvaceti zemí. Při posuzování odborná porota zohledňovala vlastnosti produktu jako je např. chuť, vůně či složení nebo kvalita ingrediencí.

Velký důraz byl kladen na obaly, na jejich praktičnost, formu, originalitu, grafické zpracování a v neposlední řadě vliv výroby na životní prostředí. Roli hrál i poměr ceny k výkonu.

Těší nás, že právě naše přesnídávka COOP Babyland přísná kritéria splnila. 

A co příště?

Účast na PLMA World of Private Label byla pro nás zajímavou zkušeností a velkou inspirací do další práce. Čtvrté místo pak bereme jako pomyslnou třešničku na dortu.Zanechte komentář

NEWSLETTER COOP CLUB