Jako první si připravíme těsto na palačinky: V mléce rozmícháme vejce, poté postupně přisypáváme mouku a zašleháváme, dokud nezískáme hladké, ale hustší těsto. To ochutíme kořením. Na rozpálené pánvi na trošce oleje z něj osmažíme zlatavé palačinky.

Ty odložíme stranou a vrhneme se na náplň: Kuřecí prsa očistíme a nakrájíme na drobné kostičky, zalijeme olejem a ochutíme solí, pepřem a trochou sójové omáčky. Vhodíme na rozpálenou pánev a osmažíme. Jakmile se maso zatáhne, přidáme loupaná rajčata, kukuřici a rozdrcený česnek. Necháme chvíli provařit, můžeme také přidat libovolné bylinky.

Do každé palačinky dáme doprostřed asi dvě lžíce masové směsi, horní a spodní okraj přehneme doprostřed, ze strany na stranu poté zarolujeme, tak získáme pevnou rolku. Tu vložíme do zapékací misky, jednu vedle druhé. Vedle si rozmícháme smetanu se solí a trochou pepře, zalijeme celý povrch palačinek. Nakonec navrch zasypeme sýrem. Vložíme do rozpálené trouby na 180°C asi na 15 minut, dokud povrch nezačne zlátnout. Zapečené palačinky ihned podáváme.