Tipy a rady

Krásný trávník kdekoliv a kdykoliv

Krásný trávník kdekoliv a kdykoliv

Chtěli byste mít krásný trávník? Při výběru travní směsi je klíčové zaměřit se na specifické potřeby dané plochy. V naší řadě Fortel nabízíme proto tři travní směsi – SPORT, UNIVERZÁL a DOSEV. Pojďme se podívat, v čem se liší…

Každá plocha potřebuje jiný trávník

1️⃣ Travní směs SPORT je ideální pro plochy, které jsou intenzivně využívány. Díky své odolnosti vůči sešlápání a schopnosti rychlé regenerace je vhodná pro zahrady rodinných domů, oblasti okolo bazénů, dětských koutků, zahradních altánů, jakož i pro sportovní areály. Tato směs rychle roste a vyniká vysokou odolností.

2️⃣ Travní směs UNIVERZÁL je univerzální řešení pro rychlé zatravnění a obnovu travních ploch. Její použití je vhodné zejména kolem budov, podél cest a na jiných plochách. Směs má nižší nároky na údržbu a zároveň nabízí vyšší odolnost proti plevelům.

3️⃣ Travní směs DOSEV je speciálně navržena pro dosev a rychlou regeneraci poškozených míst v trávnících. Obsahuje vybrané odrůdy jílku, které se vyznačují rychlým klíčením (do 5 dnů od výsevu) a bohatým odnožováním. Tato směs je schopna vytvořit ucelený trávník již za 3 týdny od dosetí.

Tak jakou travní směs si vyberete?Zanechte komentář

NEWSLETTER COOP CLUB