Tipy a rady

Kočičí kapsička AXI bodovala na mezinárodní soutěži

Kočičí kapsička AXI bodovala na mezinárodní soutěži

I letos se společnost COOP zúčastnila výstavy PLMA (Svět privátních značek) v Amsterdamu. Součástí této prestižní události byla produktová soutěž, ve níž se naše kapsička pro kočky AXI umístila na úžasném druhém místě!

Co je to PLMA?

PLMA je největší veletrh vlastních značek s celosvětovým věhlasem. Na ploše větší než 40 000 m2  je každoročně k vidění to nejzajímavější z maloobchodních řetězců a jejich vlastní značek.

Součástí veletrhu je řada seminářů, přehlídek, ochutnávek a dalšího doprovodného programu. Výrobci a obchodníci zde mají možnost seznámit se s inovacemi v oboru a nejnovějšími spotřebitelskými trendy.

Soutěž privátních značek z celého světa

Na letošním ročníku soutěže PLMA se představilo 450 produktů (301 potravinářských a 153 nepotravinářských) od 51 prodejců z celkem dvaceti různých zemí. Rozděleny byly do 68 kategorií.

Testování a degustace se konaly 13. a 14. dubna v Rotterdamu. Při posuzování odborná porota zohledňovala vlastnosti produktu jako je např. chuť výrobku, vzhled, balení, prezentace, ale i poměr ceny ke kvalitě.

V kategorii krmiv pro domácí mazlíčky se na 2. místě umístila právě naše Axi Kapsička pro kočky s hovězím a kuřecím v omáčce. A čím porotu zaujala? Především to bylo dobrou kvalitou za příznivou cenu.

Těší nás, že kočičí kapsička, kterou můžete koupit exkluzivně pouze v COOPu splnila přísná mezinárodní kritéria a získala stříbrnou medaili v tak věhlasné soutěži.Zanechte komentář

NEWSLETTER COOP CLUB

Přihlašuji se k odběru týdenního newsletteru s novými recepty, soutěžemi a zajímavými články.