Tipy a rady

Nový e-shop COOPu odstartoval

Nový e-shop COOPu odstartoval

V reakci na šíření pandemii koronaviru spouští COOP on-line prodej potravin. Moderní a bezpečné nakupování se tak rozšíří i do regionů.

Nová služba se jmenuje E-COOP a najdete ji na na stránkách www.e-coop.cz

Zákazníci si díky ní mohou z domova pohodlně vybrat z širokého sortimentu konkrétní prodejny COOP, zboží si objednat a určit si, kdy si jej na prodejně vyzvednou.

Projekt e-shopu zkušebně odstartoval v září a postupně se rozšíří až na 500 prodejen COOP. Řetězec COOP také jako úplně první prodejce nabídne také automatické výdejní boxy na vybraných prodejnách. Zákazníci tedy nemusí mít strach, že přijdou do styku s personálem a ostatními nakupujícími. 

E-COOP tak i z malé vesnické prodejny vytváří veliký virtuální supermarket.

„Dlouhodobě podporujeme obchodní obslužnost regionů, kde ubývá obyvatel a rostou provozní náklady. Online prodej je dobré řešení, které podpoří místní prodejny a výrazně zvýší komfort lidem i v menších obcích, což jistě všichni v době druhé vlny koronaviru ocení,“ uvedl Pavel Březina za Skupinu COOP.

Jak všechno funguje?

  1. Zákazníci si v e-shopu vyberou prodejnu, kde si chtějí zboží vyzvednout, a dle toho se ukáže sortiment dané prodejny.
  2. Pak už stačí jen vybírat a nakupovat. Postupně se v některých regionech nabídnou další služby, např. automatické výdejní boxy, na nichž bude možné zboží vyzvednou 24 hodin denně.
  3. Platit mohou zákazníci pomocí platební karty nebo hotově při vyzvednutí na prodejně. Služba se bude během celého roku postupně rozvíjet a rozšiřovat do dalších regionů.

Tento projekt je také příkladem úzké spolupráce mezi dodavateli i výrobci. 

„COOP do projektu propojil několik subjektů. Kromě Plzeňského Prazdroje to je společnost Mastercard, která se podílí na zavádění automatických výdejních boxů v regionech a na podzim letošního roku připravuje masivní reklamní kampaň se zákaznickou soutěží. Dalšími partnery pak jsou ČSOB, český výrobce boxů 3iD, výrobce pokladního systému PVA Systems a podporu vyjádřilo i Ministerstvo průmyslu a obchodu,“ upřesnil Lukáš Němčík za Společnost COOP.

Navštivte tedy stránky www.e-coop.cz a nakupujte z pohodlí domova. COOP tak naplňuje své heslo, že je blízko k vašim domovům. Zanechte komentář

NEWSLETTER COOP CLUB

Přihlašuji se k odběru týdenního newsletteru s novými recepty, soutěžemi a zajímavými články.