Zdravý životní styl

Zelený ječmen a chlorela vyléčí ekzémy

Zelený ječmen a chlorela vyléčí ekzémy

Sladkovodní řasa chlorela a šťáva z mladého ječmene jsou produkty, o jejichž síle se přesvědčila terapeutka Lenka Lavičková sama na sobě. Přečtěte si spolu s námi, oč se tu vlastně jedná a proč jsou zelený ječmen s chlorelou tak zdravé.

Čím vyniká chlorela?

Jedná se o velmi kvalitní sladkovodní řasu. Dodává našemu tělu vlákninu, má schopnost na sebe vázat škodliviny, těžké kovy (získané jak ze stravy, tak i například ze záření počítače a jiných elektrospotřebičů) a odpadní látky, které tělo vyloučí. Vstřebává je do sebe jako houba a střevem odvádí ven.

Obsahuje přírodní antibiotikum chlorelin, který pomáhá tělu budovat imunitu a odolávat všem virům a bakteriím. Nemoci můžeme tedy zvládnout bez chemických antibiotik.

Obsahuje též růstový faktor CGF, ze kterého se mimo jiné vyrábějí léky pro osoby nemocné únavovým syndromem. Díky CGF se cítíme velice dobře, svěží a zdoláváme veškeré překážky snáze a s lehkostí. Blahodárně působí na osídlení tlustého střeva prospěšnou střevní flórou a tím přispívá k dobré imunitě a našemu dobrému zdraví.

V jaké formě se podává mladý ječmen?

Na rozdíl od chlorelly je ječmen vylisovaná a usušená šťáva, která dodává tělu rychlou energii. Můžeme ho využít místo kávy, jako energetický nápoj v době, kdy jsme unaveni.

Uplatnění nalezne i jako iontový nápoj do posilovny a na různá cvičení. Díky jeho zásaditosti a zásadotvornosti napomáhá rychlé regeneraci svalů a naše tělo je schopno podávat mnohem lepší výkony. Cítíme se spokojenější a plni energie.

Šťáva z mladého ječmene je bohatá na enzymy – zatím 22 známých a čistě přírodních, které pomáhají při všech reakcích v těle. Pokud dodáme tělu enzymatickou stravu, nemusí na její rozštěpení a následou dopravu nutričních látek po těle používat enzymy, které jsme dostali do vínku – těch totiž dostaneme jen určité množství a musíme s nimi hospodařit.

Mají oba produkty něco společného?

Jsou bohaté na chlorofyl, který je přírodním deodorantem a léčivou látkou, která působí v celém těle. Je blahodárná pro léčbu krve, hlídá například hladinu železa v krvi. Protože jsou chlorela a ječmen plné antioxidantů, můžeme se těšit zdravé pokožce, která pomaleji stárne, což ocení zejména ženy, neboť při dlouhodobějším užívání se těší mladistvějšímu vzhledu.

Velmi užitečné jsou oba produkty i pro léčbu kožních alergií a ekzémů. Pro jejich zmiňovanou zásadotvornost prospívají jak dobrému zažívání, kvalitním vlasům, nehtům, tak správnému fungování všech pochodů v těle.

Vždyť překyseleni stravou, stresem, smogem nebo kouřením jsme častokrát. Překyselené tělo hůře odolává útokům kvasinek – ať už jsou to různé gynekologické mykózy či kvasinky nebo plísně na nohou. Též je to vhodné prostředí pro nejrůznější druhy cyst a myomů. Díky tomu mnoho z nás také trpí nadváhou a různými dalšími tělesnými bolestmi.

Jak doporučujete chlorelu a mladý ječmen používat?

Tento “zázrak přírody” lze zařadit do jídelníčku jako preventivní potravu a zabezpečit si dostatečný přísun minerálních látek, stopových prvků a vitamínů. Použít je můžeme doslova na každou bolístku. Zvláště, když přičteme účinky, které mají na psychiku. Oba dva produkty se velice dobře doplňují a my se můžeme těšit z mnohem rychlejších výsledků.

Nezanedbatelná je též jejich vhodnost pro těhotné ženy a kojící maminky. Jejich používáním můžeme dětem dát kvalitnější potravu a přispívat k jejich zdraví už od raného dětství nebo prenatálního vývoje.

Konzumací těchto produktů odbouráme postupně užívání různých potravinových doplňků a následně i některých léků.

Velmi rychlé a dobré zkušenosti mám s lidmi, kteří mají nemoci pramenící z horší životosprávy – diabetici, pacienti s nemocnými játry. Chválí si je lidé s vysokým cholesterolem, trpící pálením žáhy, překyselením žaludku apod. Dále velmi dobře působí na pacienty s dýchacími potížemi, nemocemi pohybového aparátu, ale i na lidi s nádorovými onemocněními.

Všichni jsou mile překvapeni ze zlepšení svého zdraví, potvrzují, že žijí mnohem spokojeněji.

Informace poskytla terapeutka Lenka LavičkováZanechte komentář

NEWSLETTER COOP CLUB