Tipy a rady

Novinky k dětské soutěži s Čiperkou

Novinky k dětské soutěži s Čiperkou

Bohužel v naší Dětské soutěži s Čiperkou byly již rozdány všechny výhry. Od začátku jsme však avizovali, že výhry jsou určené jen pro ty “nejčipernější” a není opravdu v našich silách, aby se dostalo na všechny. Přesto jsme rozhodli, že budeme zasílat výhry náhradní.

Proč již nejsou výhry?

Do naší Dětské soutěže s Čiperkou bylo zařazeno celkem 10 500 výher, což je opravdu velké množství. Protože soutěž tohoto typu byla pořádána poprvé, nebylo možné odhadnout, kolik vyplněných kartiček přijde v období jejího trvání. Na druhou stranu jsme všude avizovali, že výhry jsou připravené jen pro ty „nejčipernější“.

V období měsíce června jsme zpracovali téměř stejné množství kartiček jako samotných výher a v současné době je distribuujeme.

Soutěž není u konce!

Samozřejmě soutěž není u konce a kromě toho, že si každý může stále zdarma stáhnout hru Čiperskok na telefon či tablet, každá došlá a řádně vyplněná kartička postupuje ještě do dalšího kola o hlavní výhry.

Náhradní výhry

Kvůli reakcím některých zákazníků jsme se rozhodli, že lidem, na které se nedostalo a kteří pošlou řádně vyplněnou kartičku, budeme zasílat náhradní výhry. Jsou jimi: 6 000 ks plastelíny a 4 000 ks budíků. Tyto náhradní výhry můžete očekávat do konce letních prázdnin.

Budík a modelína

1 komentář pro článek Novinky k dětské soutěži s Čiperkou

Markéta
Jsem ráda že jsem sem mohla dostat


Zanechte komentář

NEWSLETTER COOP CLUB