Kde a kdy mohu soutěžit?

Velká narozeninová soutěž probíhá ve všech prodejnách COOP centra a trvá od 1. září 2013 do 30. září 2013.

Jak se soutěže zúčastním?

Nejprve je nutné nakoupit v některé z prodejen COOP za více než 299 Kč. Na pokladně následně získáte hrací kartu s unikátním kódem. Tento kód zašlete třemi možnými způsoby:

  1. formou SMS ve tvaru COOPmezeraKOD (např. COOP 1A2B4C5) na tel. č.: 9007706 (cena SMS je 6 Kč vč. DPH)
  2. pomocí soutěžního formuláře na stránkách www.coopclub.cz – vstupte ZDE
  3. zasláním hrací karty na adresu: Delex s.r.o., Denisovo nábřeží 4, 301 00 Plzeň v obálce označené heslem “Narozeniny 2013”. Zde je nutné na rub hrací karty doplnit Vaše telefonní číslo.

Z došlých kódů bude v příslušném týdnu ve dnech 10. září, 17. září, 24. září a 2. října vybráno vždy 105 výherců věcných cen.

Co mohu vyhrát?

Hrajeme o osobní automobily (2x Škoda Fabia a 1x Kia Picanto), zahraniční zájezdy, wellness pobyty, televize, kávovary, dárkové balíčky a mnoho dalších cen. Podrobný rozpis a řazení výher do jednotlivých hracích týdnů naleznete ZDE

Zahrajte si navíc pexeso!

Pokud váš nákup obsahoval alespoň 8 piv Gambrinus a zadáte kód přes naše webové stránky ZDEmůžete si zahrát navíc naši speciální hru – pexesoPokud toto pexeso úspěšně dokončíte v limitu 5 minut, jste zařazeni do hry o dalších 450 pivních cen Gambrinus a 4 výčepní zařízení. Každý den soutěže bude vybráno 15 výherců, kteří obdrží karton piva Gambrinus nebo soudek Gambrinus. Každý týden soutěže bude vybrán jeden výherce výčepního zařízení. Hra pexeso nevyžaduje žádný výkonný počítač, ani speciální software. K úspěšnému spuštění pexesa potřebujete pouze aktuální verzi webového prohlížeče (stáhnete například na www.google.com/chrome) a aktuální flash player (http://get.adobe.com/cz/flashplayer/). Naše pexeso je otestováno na mnoha počítačích a funguje bez problémů.

Prodejny, ve kterých soutěž probíhá:

Soutěž probíhá ve všech prodejnách, které spadají pod COOP centrum (Čechy). Týká se to prodejen ONS (ostatní nezařazená síť), řetězcové prodejny TUTY, TIP, STAVEBNINY, DISKONT, TERNO, TREFA. Soutěž neprobíhá v prodejnách, které spadají pod COOP Morava, kromě Jednoty, spotřebního družstva v Mikulově a Konzumu, obchodního družstva v Ústí nad Orlicí.


Výherci z 1. týdne ZDE.

Výherci z 2. týdne ZDE.

Výherci ze 3. týdne ZDE.

Výherci ze 4. týdne ZDE.

Výherní kódy – HLAVNÍ CENY ZDE.

Dotazy ohledně  nedodaných výher směřujte na paní Mouralovou z COOP Centrum družtva (tel. 224 106 146, e-mail: andrea.mouralova@coop.cz).

Výherní kódy z PEXESA GAMBRINUS 1.9 – 9.9. ZDE.

Výherní kódy z PEXESA GAMBRINUS 10.9. – 16.9. ZDE.

Výherní kódy z PEXESA GAMBRINUS 17.9. – 23.9. ZDE.

Výherní kódy z PEXESA GAMBRINUS 24.9. – 30.9. ZDE.

Výhry z Pexesa Gambrinus (1.9. – 9.9.)  budeme odesílat ve 40. týdnu.

Výhry z Pexes Gambrinus (10.9. – 16.9.) budeme odesílat ve 40. a 41. týdnu.

Výhry z Pexes Gambrinus (17.9. – 23.9.) budeme odesílat ve 42. a 43. týdnu.

Zbytek výher ze hry Pexeso Gambrinus (1.9. – 30.9.) budeme odesílat ve 44. týdnu.

Výherní kódy – výčepní zařízení: 3U4NC, CS735XI, 5K6D6UC, VG3445C

Informace pro výherce, kteří obdrží výherní SMS ze hry PEXESO:

Účtenku od nákupu alespoň 8 ks piv Gambrinus označte Vaším tel. č. a zašlete ji na adresu Delex s.r.o.,Denisovo náb. 4,30100 Plzeň. Další možností je účtenku naskenovat nebo vyfotit a poslat na e-mailovou adresu soutez@coopclub.cz. Do e-mailu nezapomeňte uvést Vaše tel. číslo, pod kterým jste soutěžili ve hře pexeso (tj. tel. číslo, na které Vám přišlo oznámení o výhře).

Návod, jak zasílat SMS:

Nevíte si rady? Přečtěte si podrobný návod, jak zasílat SMS. Je velká pravděpodobnost, že zde naleznete svou odpověď. V případě, že ani po důkladném přečtení nevíte, v čem by mohl být problém, pište na info@sms-operator.cz (pozor, tento e-mail je pouze technická podpora ke správě SMS, proto sem směřujte pouze dotazy týkající se problémů se zasláním SMS – jiné dotazy týkající se pravidel, výher, výherců, termínů odeslání výher atd. se zde nedozvíte!!!). Tyto dotazy zasílejte na e-mail coopclub@coopclub.cz.

Úplná pravidla soutěže jsou k dispozici ZDE

SMS službu technicky zajišťuje Konzulta Brno a.s., info@sms-operator.cz. Dostupné pouze v sítích Telefonica O2, T-Mobile a Vodafone.