Jak se můžete soutěže zúčastnit?

Vyluštěte správně tajenku v tištěných letácích COOP, COOP TUTY a TIP MENU a svou odpověď zašlete na adresu Delex s.r.o., Denisovo nábřeží 4, 301 00 Plzeň (obálku označte heslem “Unilever”).

Jaké jsou výhry?

Vyhrát můžete jednu z 218 cen. Ale pospěšte si. Ceny totiž čekají jen na ty, kteří správné znění tajenky zašlou nejrychleji.

Soutěž trvá od 15. 11. 2012 do 30. 11. 2012. Pozor! První akceptované obálky zařazené do soutěže budou s podacím poštovním razítkem 15. 11. 2012, obálky s datem 14.11. a starší nebudou do soutěže zařazeny! Obálky není možné donést fyzicky!

Náhled stránky soutěže ZDE.

Pravidla soutěže naleznete ZDE.

Výherci budou k dispozici od 12. 12. 2012 ZDE.

Vyjádření ke komentářům níže: Jak můžete vidět v ostatních soutěžích v archivu, tak stejný způsob mechaniky soutěže viz např. u soutěže Podzim plný svělých cen viz odkaz ZDE,  výherci nejsou pouze z Plzně nebo okolí. První cenu vyhrál pán z Předína, druhou paní z Hranic na Moravě atd. což jsou místa velice vzdálená od Plzně. Pokud je obálka dána na místní poštu ráno, tak má stejnou možnost vyhrát zákazník od Slovenských hranic, jako z Plzně. Je zajímavé, že minulou soutěž se nám zde objevily stížnosti právě od zákazníků z Plzně, kteří obálku podávali v Plzni na hlavní poště, přesto nebyli mezi výherci. Z čehož je patrné, že v této soutěži vůbec nezáleží na tom, z jakého města je obálka zaslána.