Jak se můžete zúčastnit soutěže?

  1. Účast v soutěži je podmíněna jednorázovým nákupem alespoň 3 libovolných soutěžních výrobků (grilovacích koření Vitana) v době a místě konání soutěže.
  2. Účastník se zapojí / zaregistruje do soutěže tím, že po uskutečnění nákupu vyplní požadované údaje ve formuláři na webové stránce soutěže www.vitana-soutez.cz, a to své jméno, příjmení, kontaktní e-mail a mobilní tel. číslo, korespondenční adresu (ulice, PSČ, město), datum a čas nákupu ve formátu den.měsíc.rok hodina:minuta (bez čárky, s mezerou), tak jak je uvedeno na soutěžní účtence (např. 08.06.2022 09:35).

Poznámka: Nevyplněné nebo neúplné formuláře nebudou zařazené do soutěže. Soutěžní účtenka nesmí být poškozena. V soutěži nebudou uznávány zjednodušené účtenky.

Termín soutěže:

Soutěž probíhá od 08. 06. 2022 00:00:01 hodin do 05. 07. 2022 23:59:59 hodin

Jaké jsou výhry?

Hlavní výhra: 10x zahradní set FISKARS

Tento set je složený z FISKARS motyčka White, FISKARS sekera univerzální X7 – XS, FISKARS koš zahradní skládací 56 l Solid, FISKARS nůžky PowerGear na silné větve převodové, háková hlava (M), FISKARS lopatka Solid ruční přesazovací, FISKARS hrábě na listí Solid XL a FISKARS rýč Solid špičatý.

Vedlejší výhry:

  • 10x FISKARS nůžky SingleStep zahradní dvoučepelové
  • 10x FISKARS kuchařský nůž 21 cm

Jak budou výherci zveřejněni?

Výherci budou určeni losováním, které proběhne do 3 pracovních dnů po ukončení soutěže, za přítomnosti zástupce pořadatele. Z losování bude vyhotoven písemný protokol.

Výherci budou informováni na e-mailové adrese, kterou vyplnili do registračního formuláře, a to do 3 pracovních dnů od provedení losování. Výherci, resp. jméno, počáteční písmeno příjmení, datum a čas ze soutěžní účtenky budou taktéž zveřejněni na www.vitana-soutez.cz  do 3 pracovních dnů od uskutečnění losování.

Další informace k soutěži:

Pořadatel soutěže: VELIAM s. r. o. • Nám. 14. října 1307/2 • Praha 5 – Smíchov • PSČ 150 00

Úplná pravidla soutěže: internetové stránky k soutěži www.vitana-soutez.cz

e-mail pro dotazy info@veliam.cz

tel. číslo (kontakt pro urgentní případy): 773 073 007