Kdy a kde soutěž s Čiperkou probíhá?

Naše nová dětská soutěž s Čiperkou probíhá od 1. června 2014 do 31. července 2014, a to v prodejnách COOP TUTY, COOP TIP a COOP DISKONT.

Jak můžete vyhrát? Sbírejte samolepky!

1. Za každý nákup v hodnotě 299 Kč (ve výše zmíněných prodejnách a v daném termínu) obdržíte u pokladny 1 samolepku (za 598 Kč to budou 2 samolepky, za 897 Kč již 3 samolepky atd.).

2. Tyto samolepky si nalepíte na vyhrazené místo v hrací kartičce – hrací kartičky vám také dají na pokladnách prodejen, popř. si je můžete vytisknout o kousek níže.

3. Za každou kartu, kterou zaplníte 10 samolepkami, vám zašleme jednu hračku dle vašeho výběru.  Stačí kartičku vyplnit a odeslat ji na adresu Delex s.r.o., Denisovo nábřeží 4, 301 00 Plzeň.

Ale pozor, musíte být rychlí a čiperní jako náš veveřák Čiperka! Počet našich originálních hraček je totiž omezen! Celkem pro vám máme připraveno 4 500 ks deštníků, 3 000 ks polštářků a 3 000 ks plyšáků Čiperek.

Pro váš přehled uvádíme počty zbývajících hraček na https://www.coopclub.cz/hraciperka

4. Každá zaslaná a řádně vyplněná kartička bude navíc zařazena do hry o dárkový poukaz na libovolný zájezd v hodnotě 35 tisíc Kč, dále o zážitkové pobyty pro celou rodinu v Legolandu Německo, v Tropical Islands nebo ve westernovém městečku Šiklův mlýn či v hotelu Safari ve Dvoře Králové a další!

5. A to není všechno! Každý účastník soutěže, kdo má tablet nebo chytrý telefon s operačním systémem iOS 6 (Apple) nebo Android 2.3 a vyšším, si může ZDARMA stáhnout naši novou aplikaci – zábavnou hru nazvanou “Čiperskok”. Stačí si ji pod tímto názvem najít na App Store či Google Play a můžete hrát!

Podrobná pravidla soutěže naleznete ZDE

Hrací kartičku si můžete vytisknout ZDE

NOVINKA! DO SOUTĚŽE JE ZAŘAZENO DALŠÍCH 10 000 VÝHER! NEVYŠEL NA TEBE DÁREK S MOTIVEM ČIPERKY? ZAŠLEME TI JAKO NÁHRADU BUDÍK NEBO PLASTELÍNU!

Novinky k dětské soutěži s Čiperkou ZDE

Dárky odesíláme postupně v jednotlivých dávkách. Prodleva mezi doručením karty a zasláním výhry může být až 5 týdnů!

V případě konkrétních informací ohledně zasílání výher piště na e-mail soutez@coopclub.cz. Nezapomeňte uvést kdy jste kartu odesílali, Vaše jméno a úplnou adresu. Níže v komentářích na tyto dotazy odpovídat nebudeme. Děkujeme za pochopení.