Naše zdraví - Vyhrazené léčivé přípravky

Privátní značky COOP se rozdělují do několika řad - COOP Premium, COOP Quality Standard, Klasik a Naše zdraví.

COOP PREMIUM

Jde o skupinu vlastních značek, v které je zákazníkům nabízeno zboží nejvyšší evropské kvality. Na rozdíl od jiných značek špičkové kvality však výrobky COOP Premium mají pro zákazníka i přijatelnou cenu. Najdete mezi nimi řadu masných, rybích a zeleninových výrobků, výběrové džemy, kvalitní semolinové těstoviny, vybranou kávu i voňavé cappuccino.  

     

 COOP QUALITY STANDARD

Další řada privátních značek s garancí kvality od českých výrobců je určena pro zákazníky, kteří upřednostňují kvalitní a známé značky výrobků a přitom chtějí nakoupit cenově výhodně. Podle účelu, ke kterému tyto výrobky slouží, jsou rozděleny do dalších 21 značek - např. BABYLAND, CLEAN, FORTEL, NOVÝ DEN, KŘUPETO, SLADKÁ TEČKA apod.

KLASIK

Základní řada Klasik zahrnuje zhruba 70 výrobků běžné denní potřeby. Jsou mezi nimi základní potraviny (např. mouka, sůl, rýže, těstoviny) a také nejběžnější drogistické výrobky (toaletní papír, kosmetické kapesníky, prací prášek atd.). Jsou určeny spotřebitelům, kteří dávají přednost nákupu zboží za nejnižší cenu.   

COOP NAŠE ZDRAVÍ

Naše zdraví je nejnovějším přírůstkem mezi vlastními značkami COOPu. Odráží název celého projektu, kdy ve stojanech Naše zdraví naleznete pestrou škálu doplňků stravy, zdravotnických prostředků, kosmetických přípravků, ale také humánních i veterinárních vyhrazených léčivých přípravků. Pro děti pak vitamíny na posílení imunity, přebalovací podložky, bepanthen mast, sirupy na kašel a další zajímavé produkty.

Vyberte si z 9 výrobků

Paralen Extra proti bolesti por.tbl.flm. 12

Vyhrazený léčivý přípravek KÓD SÚKL: 42770 Stručný popis: Obsahuje kombinaci dvou účinných látek – paracetamol a kofein. Působí rychle proti silné bolesti. Snižuje horečku, nedráždí žaludek. Je vhodný i pro diabetiky. Upozornění: Paralen Extra proti bolesti je lék k vnitřnímu užití. Čtěte pozorně příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Léčivé přípravky užívejte  pouze pokud pociťujete příznaky, pro které jsou určeny. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták a účinky. Dávkování a použití léků konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Nenabádáme vás k nepřiměřenému nebo neopodstatněnému užívání léků. Uvedené léčivé přípravky patří mezi vyhrazené léčivé přípravky.
Detail produktu »

Ibalgin 200 tbl.flm. 12X200 mg

Vyhrazený léčivý přípravek KÓD SÚKL: 32076 Stručný popis: Účinné analgetikum. Pomáhá při bolesti hlavy, zubů, zad, svalů, kloubů a menstruační bolesti. Snižuje horečku, tlumí zánět. Upozornění: Pro dospělé, dospívají a děti od 6 let. Ibalgin je lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofenum. Pozorně čtěte příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Léčivé přípravky užívejte  pouze pokud pociťujete příznaky, pro které jsou určeny. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták a účinky. Dávkování a použití léků konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Nenabádáme vás k nepřiměřenému nebo neopodstatněnému užívání léků. Uvedené léčivé přípravky patří mezi vyhrazené léčivé přípravky.
Detail produktu »

Ibalgin Baby POR SUS 1×100 ml/2 gm

Vyhrazený léčivý přípravek KÓD SÚKL: 146118 Stručný popis: Účinné analgetikum ve formě suspenze. Pomáhá při bolestech hlavy, uší, zubů a zad. Snižuje horečku při chřipce nebo po očkování. Tlumí zánět. Neobsahuje cukr, umělá barviva a parabeny. Upozornění: Pro děti a kojence od 3 měsíců (s hmotností od 6 kg) Ibalgin Baby je lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofenum. Pozorně čtěte příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Léčivé přípravky užívejte  pouze pokud pociťujete příznaky, pro které jsou určeny. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták a účinky. Dávkování a použití léků konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Nenabádáme vás k nepřiměřenému nebo neopodstatněnému užívání léků. Uvedené léčivé přípravky patří mezi vyhrazené léčivé přípravky.
Detail produktu »

Nurofen pro děti jahoda POR SUS 1×100 ml TRUB

Vyhrazený léčivý přípravek KÓD SÚKL: 101113 Stručný popis: Obsahuje léčivou látku ibuprofen. Snižuje horečku (včetně horečky vzniklé po očkování). Potlačuje bolest hlavy, zubů nebo uší. Potlačuje bolesti v krku a bolesti spojené s podvrtnutím nebo zhmožděním. Upozornění: Vhodné pro děti od 3 měsíců Léčivé přípravky užívejte  pouze pokud pociťujete příznaky, pro které jsou určeny. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták a účinky. Dávkování a použití léků konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Nenabádáme vás k nepřiměřenému nebo neopodstatněnému užívání léků. Uvedené léčivé přípravky patří mezi vyhrazené léčivé přípravky.
Detail produktu »

Panadol Novum POR TBL FLM 12×500 mg

Vyhrazený léčivý přípravek Kód SÚKL: 130573 Stručný popis: Obsahuje účinnou látku paracetamol, která je šetrná k žaludku. K úlevě při bolestech hlavy, migréně, bolestech zad, zubů a bolestech při menstruaci. Přináší úlevu od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, jako jsou bolesti svalů a kloubů, bolesti v krku. Snižuje horečku. Upozornění: Pro dospělé, mladistvé a děti od 6 let věku Léčivé přípravky užívejte  pouze pokud pociťujete příznaky, pro které jsou určeny. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták a účinky. Dávkování a použití léků konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Nenabádáme vás k nepřiměřenému nebo neopodstatněnému užívání léků. Uvedené léčivé přípravky patří mezi vyhrazené léčivé přípravky.
Detail produktu »

Peroxid vodíku 3%

Vyhrazený léčivý přípravek KÓD SÚKL: 55911 Stručný popis: Používá se zevně k oplachování jako dezinfekce. K rychlejšímu zastavení krvácení u ran, jako jsou odřeniny, oděrky, menší řezné a tržné rány, bodnutí hmyzem apod. Lze použít i k výplachům úst. Není určen k perorálnímu podání. Upozornění: Chraňte před slunečním zářením. Léčivé přípravky užívejte  pouze pokud pociťujete příznaky, pro které jsou určeny. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták a účinky. Dávkování a použití léků konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Nenabádáme vás k nepřiměřenému nebo neopodstatněnému užívání léků. Uvedené léčivé přípravky patří mezi vyhrazené léčivé přípravky.
Detail produktu »

Nurofen 200 mg

Vyhrazený léčivý přípravek KÓD SÚKL: 62542 Stručný popis: Obsahuje účinnou látku ibuprofen. K úlevě od mírných až středně silných bolestí, jako jsou bolesti hlavy (včetně migrény), bolesti zad, zubů, neuralgie, bolesti při menstruaci, bolesti svalů, kloubů a pooperační bolesti. Potlačuje zánět a horečku, ztišuje bolesti provázející chřipku a zánětlivá onemocnění horních cest dýchacích. Upozornění: Pro dospělé, dospívající a děti od 6 let s hmotností vyšší než 20 kg. Léčivé přípravky užívejte  pouze pokud pociťujete příznaky, pro které jsou určeny. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták a účinky. Dávkování a použití léků konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Nenabádáme vás k nepřiměřenému nebo neopodstatněnému užívání léků. Uvedené léčivé přípravky patří mezi vyhrazené léčivé přípravky.
Detail produktu »

Kinedryl

Vyhrazený léčivý přípravek KÓD SÚKL: 17996 Stručný popis: K předcházení a k léčbě nevolnosti a zvracení při cestování dopravními prostředky (auto, vlak, letadlo, loď). Na doporučení lékaře lze přípravek použít také při nevolnostech a závratích nejrůznějšího původu. Upozornění: Pro dospělé, mladistvé a děti od 2 let věku. Léčivé přípravky užívejte  pouze pokud pociťujete příznaky, pro které jsou určeny. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták a účinky. Dávkování a použití léků konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Nenabádáme vás k nepřiměřenému nebo neopodstatněnému užívání léků. Uvedené léčivé přípravky patří mezi vyhrazené léčivé přípravky.
Detail produktu »

Paralen 500

Vyhrazený léčivý přípravek KÓD SÚKL: 0155148 Stručný popis: Obsahuje účinnou látku paracetamol, která je šetrná k žaludku. Ke snížení horečky a bolesti při chřipce, nachlazení a jiných infekčních onemocněních, Při bolestech různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů, bolestivé menstruaci, bolesti v krku a bolesti pohybového ústrojí provázející chřipku a nachlazení. Upozornění: Pro dospělé, mladistvé a děti od 6 let věku Léčivé přípravky užívejte  pouze pokud pociťujete příznaky, pro které jsou určeny. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták a účinky. Dávkování a použití léků konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Nenabádáme vás k nepřiměřenému nebo neopodstatněnému užívání léků. Uvedené léčivé přípravky patří mezi vyhrazené léčivé přípravky.
Detail produktu »

Vyhledávání výrobků

Rubriky