Jollie

Vyberte si z 7 výrobků

Tampony Normal

Hygienické tampony pro intimní dámskou hygienu při středně silné menstruaci.
Detail produktu »

Tampony Super

Hygienické tampony pro intimní dámskou hygienu při velmi silné menstruaci.
Detail produktu »

Vložky Classic

Intimní dámská hygiena poskytující spolehlivou ochranu. Dámské vložky jsou velmi pohodlné a bezpečné a určené pro normální menstruaci. Měkký, pokožkou dobře snášený povrch z netkaného textilu je velmi příjemný na dotyk s tělem.
Detail produktu »

Vložky Night Wings

Intimní dámská hygiena poskytující spolehlivou ochranu díky křidélkům a abnormálně vysoké pohlcovací schopnosti. Dámské noční vložky s křidélky jsou velmi bezpečné a určené pro běžnou a silnou menstruaci především v noci. Měkký a pokožkou dobře snášený povrch z netkaného textilu je velmi příjemný na dotyk s tělem.
Detail produktu »

Vložky Single Wings

Intimní dámská hygiena poskytující spolehlivou ochranu díky křidélkům a abnormálně vysoké pohlcovací schopnosti. Dámské vložky s křidélky, jednotlivě balené jsou velmi bezpečné a určené pro běžnou menstruaci. Měkký, pokožkou dobře snášený povrch z netkaného textilu je velmi příjemný na dotyk s tělem.
Detail produktu »

Vložky Slip normal

Velmi tenké prodyšné slipové vložky s jemným povrchem poskytujícím komfort s pocitem sucha a jistoty. 
Detail produktu »

Vložky Ultra Wings

Jednotlivě balené ultra tenké hygienické vložky se zvýšenou absorpční schopností. Vysoký komfort při používání poskytuje extra jemná povrchová vrstva a spodní prodyšná vrstva. Mimořádně savé jádro bezpečně pohlcuje vlhkost díky zakomponovanému superabsorbentu. Maximální a spolehlivou stabilitu na prádle zabezpečují lipicí křidélka. 
Detail produktu »

Vyhledávání výrobků

Rubriky