Naše zdraví - Zdravotnické prostředky

Vyberte si z 16 výrobků

Babypore Náplasti dětské

Zdravotnický prostředek Obj. č.: NZ215 Stručný popis: Dětské náplasti jsou určeny k ošetření drobných poranění, odřenin apod. Náplasti mají centrálně umístěnou savou vložku pokrytou nepřilnavou vrstvou, která zabraňuje přichycení vložky k ráně a tím k její traumatizaci při odstranění náplasti. Náplasti jsou vodě odolné, hypoalergenní a prodyšné.
Detail produktu »

Cosmos – pevná strips 6x2cm

Zdravotnický prostředek Obj. č.: NZ007 Stručný popis: Hypoalergenní náplast na rány z pevné a odolné tkaniny. Je odolná proti nečistotě, více prodyšná díky perforaci nosiče.
Detail produktu »

Hřejivá náplast WUNDmed

Zdravotnický prostředek Obj. č.: NZ007 Stručný popis: Hřejivá náplast WUNDmed přináší působením tepla účinnou úlevu od bolestí svalů, ztuhlých kloubů, bolestí zad, menstruačních bolestí, jakož i úlevu v případě natažených šlach a podvrtnutých kloubů.
Detail produktu »

Náplast WUNDmed na kuří oka

Zdravotnický prostředek Obj. č.: NZ006 Stručný popis: Extra měkké, hypoalergenní ochranné polštářky z čistého pěnového latexu jsou šetrné k pokožce, příjemné, zmírňují bolesti, mají zesílený povrch a poskytují vynikající ochranu kuřích ok proti otlakům a tření při nošení obuvi.
Detail produktu »

Teploměr lékařský bezrtuťový CELSIUS classic

Zdravotnický prostředek Obj. číslo: NZ502 Stručný popis: Teploměr lékařský bezrtuťový. Obsahuje gallium.
Detail produktu »

Přebalovací podložky

Zdravotnický prostředek Obj. č.: NZ212 Stručný popis: Absorpční položky na ochranu lůžka a ložního prádla pro děti od narození i pacienty s inkontinencí. Vrchní savá vrstva z jemné a na dotyk příjemné netkané textilie. Spodní nepropustnou vrstvu tvoří polyetylenová fólie s protiskluznou úpravou. Vysoké absorpční schopnosti podložek jsou zajištěny díky absorpčnímu jádru z drcené celulózy. Rozměry: 60 x 60 cm.
Detail produktu »

Obinadlo pletené

Zdravotnický prostředek Obj. č.: NZ211 Stručný popis: K fixaci krytí ran. Jemné, savé a prodyšné. Pleteno v šíři, což zaručuje pevný a netřepivý okraj
Detail produktu »

Krepové elastické obinadlo

Zdravotnický prostředek Obj. č.: NZ210 Stručný popis: Elastické obinadlo se středním tahem (cca 110 %) Jako podpůrný a odlehčovací obvaz, především k ošetření poranění pohybového aparátu a po operacích žilních komplexů. Z měkké tkaniny, s vysokým podílem přírodních bavlněných vláken. Výborná snášenlivost, nedráždí pokožku, jednotlivé vrstvy jsou dobře přilnavé na sebe, vytváří střední kompresi. Dobře se přizpůsobí všem tvarům těla a obvaz trvale sedí, nesklouzává.
Detail produktu »

Vysoce elastické fixační obinadlo

Zdravotnický prostředek Obj. č.: NZ209 Stručný popis: Vysoce elastické fixační obinadlo k fixačním obvazům všeho druhu, obzvlášt v oblasti kloubů a na kónických a oblých částech těla. S jemnou pórovitou strukturou a tažností cca 100 %. Možno aplikovat bez opakovaných otáček, rychle a jednoduše na všechny části těla. Lehké a prodyšné, nezařezává se, nesklouzává, nenarušuje krevní oběh a nebrání v pohybu kloubů. Vysoká elasticita i při delším používání.
Detail produktu »

Vyhledávání výrobků

Rubriky