Naše zdraví - Vyhrazené léčivé přípravky

Vyberte si z 9 výrobků

Paralen Extra proti bolesti por.tbl.flm. 12

Vyhrazený léčivý přípravek KÓD SÚKL: 42770 Stručný popis: Obsahuje kombinaci dvou účinných látek – paracetamol a kofein. Působí rychle proti silné bolesti. Snižuje horečku, nedráždí žaludek. Je vhodný i pro diabetiky. Upozornění: Paralen Extra proti bolesti je lék k vnitřnímu užití. Čtěte pozorně příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Léčivé přípravky užívejte  pouze pokud pociťujete příznaky, pro které jsou určeny. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták a účinky. Dávkování a použití léků konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Nenabádáme vás k nepřiměřenému nebo neopodstatněnému užívání léků. Uvedené léčivé přípravky patří mezi vyhrazené léčivé přípravky.
Detail produktu »

Ibalgin 200 tbl.flm. 12X200 mg

Vyhrazený léčivý přípravek KÓD SÚKL: 32076 Stručný popis: Účinné analgetikum. Pomáhá při bolesti hlavy, zubů, zad, svalů, kloubů a menstruační bolesti. Snižuje horečku, tlumí zánět. Upozornění: Pro dospělé, dospívají a děti od 6 let. Ibalgin je lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofenum. Pozorně čtěte příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Léčivé přípravky užívejte  pouze pokud pociťujete příznaky, pro které jsou určeny. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták a účinky. Dávkování a použití léků konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Nenabádáme vás k nepřiměřenému nebo neopodstatněnému užívání léků. Uvedené léčivé přípravky patří mezi vyhrazené léčivé přípravky.
Detail produktu »

Ibalgin Baby POR SUS 1×100 ml/2 gm

Vyhrazený léčivý přípravek KÓD SÚKL: 146118 Stručný popis: Účinné analgetikum ve formě suspenze. Pomáhá při bolestech hlavy, uší, zubů a zad. Snižuje horečku při chřipce nebo po očkování. Tlumí zánět. Neobsahuje cukr, umělá barviva a parabeny. Upozornění: Pro děti a kojence od 3 měsíců (s hmotností od 6 kg) Ibalgin Baby je lék k vnitřnímu užití. Obsahuje ibuprofenum. Pozorně čtěte příbalovou informaci a poraďte se s lékařem nebo lékárníkem. Léčivé přípravky užívejte  pouze pokud pociťujete příznaky, pro které jsou určeny. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták a účinky. Dávkování a použití léků konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Nenabádáme vás k nepřiměřenému nebo neopodstatněnému užívání léků. Uvedené léčivé přípravky patří mezi vyhrazené léčivé přípravky.
Detail produktu »

Nurofen pro děti jahoda POR SUS 1×100 ml TRUB

Vyhrazený léčivý přípravek KÓD SÚKL: 101113 Stručný popis: Obsahuje léčivou látku ibuprofen. Snižuje horečku (včetně horečky vzniklé po očkování). Potlačuje bolest hlavy, zubů nebo uší. Potlačuje bolesti v krku a bolesti spojené s podvrtnutím nebo zhmožděním. Upozornění: Vhodné pro děti od 3 měsíců Léčivé přípravky užívejte  pouze pokud pociťujete příznaky, pro které jsou určeny. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták a účinky. Dávkování a použití léků konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Nenabádáme vás k nepřiměřenému nebo neopodstatněnému užívání léků. Uvedené léčivé přípravky patří mezi vyhrazené léčivé přípravky.
Detail produktu »

Panadol Novum POR TBL FLM 12×500 mg

Vyhrazený léčivý přípravek Kód SÚKL: 130573 Stručný popis: Obsahuje účinnou látku paracetamol, která je šetrná k žaludku. K úlevě při bolestech hlavy, migréně, bolestech zad, zubů a bolestech při menstruaci. Přináší úlevu od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, jako jsou bolesti svalů a kloubů, bolesti v krku. Snižuje horečku. Upozornění: Pro dospělé, mladistvé a děti od 6 let věku Léčivé přípravky užívejte  pouze pokud pociťujete příznaky, pro které jsou určeny. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták a účinky. Dávkování a použití léků konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Nenabádáme vás k nepřiměřenému nebo neopodstatněnému užívání léků. Uvedené léčivé přípravky patří mezi vyhrazené léčivé přípravky.
Detail produktu »

Peroxid vodíku 3%

Vyhrazený léčivý přípravek KÓD SÚKL: 55911 Stručný popis: Používá se zevně k oplachování jako dezinfekce. K rychlejšímu zastavení krvácení u ran, jako jsou odřeniny, oděrky, menší řezné a tržné rány, bodnutí hmyzem apod. Lze použít i k výplachům úst. Není určen k perorálnímu podání. Upozornění: Chraňte před slunečním zářením. Léčivé přípravky užívejte  pouze pokud pociťujete příznaky, pro které jsou určeny. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták a účinky. Dávkování a použití léků konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Nenabádáme vás k nepřiměřenému nebo neopodstatněnému užívání léků. Uvedené léčivé přípravky patří mezi vyhrazené léčivé přípravky.
Detail produktu »

Nurofen 200 mg

Vyhrazený léčivý přípravek KÓD SÚKL: 62542 Stručný popis: Obsahuje účinnou látku ibuprofen. K úlevě od mírných až středně silných bolestí, jako jsou bolesti hlavy (včetně migrény), bolesti zad, zubů, neuralgie, bolesti při menstruaci, bolesti svalů, kloubů a pooperační bolesti. Potlačuje zánět a horečku, ztišuje bolesti provázející chřipku a zánětlivá onemocnění horních cest dýchacích. Upozornění: Pro dospělé, dospívající a děti od 6 let s hmotností vyšší než 20 kg. Léčivé přípravky užívejte  pouze pokud pociťujete příznaky, pro které jsou určeny. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták a účinky. Dávkování a použití léků konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Nenabádáme vás k nepřiměřenému nebo neopodstatněnému užívání léků. Uvedené léčivé přípravky patří mezi vyhrazené léčivé přípravky.
Detail produktu »

Kinedryl

Vyhrazený léčivý přípravek KÓD SÚKL: 17996 Stručný popis: K předcházení a k léčbě nevolnosti a zvracení při cestování dopravními prostředky (auto, vlak, letadlo, loď). Na doporučení lékaře lze přípravek použít také při nevolnostech a závratích nejrůznějšího původu. Upozornění: Pro dospělé, mladistvé a děti od 2 let věku. Léčivé přípravky užívejte  pouze pokud pociťujete příznaky, pro které jsou určeny. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták a účinky. Dávkování a použití léků konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Nenabádáme vás k nepřiměřenému nebo neopodstatněnému užívání léků. Uvedené léčivé přípravky patří mezi vyhrazené léčivé přípravky.
Detail produktu »

Paralen 500

Vyhrazený léčivý přípravek KÓD SÚKL: 0155148 Stručný popis: Obsahuje účinnou látku paracetamol, která je šetrná k žaludku. Ke snížení horečky a bolesti při chřipce, nachlazení a jiných infekčních onemocněních, Při bolestech různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů, bolestivé menstruaci, bolesti v krku a bolesti pohybového ústrojí provázející chřipku a nachlazení. Upozornění: Pro dospělé, mladistvé a děti od 6 let věku Léčivé přípravky užívejte  pouze pokud pociťujete příznaky, pro které jsou určeny. Vždy si pečlivě prostudujte příbalový leták a účinky. Dávkování a použití léků konzultujte s lékařem nebo lékárníkem. Nenabádáme vás k nepřiměřenému nebo neopodstatněnému užívání léků. Uvedené léčivé přípravky patří mezi vyhrazené léčivé přípravky.
Detail produktu »

Vyhledávání výrobků

Rubriky