Naše zdraví - Kosmetické přípravky

Vyberte si z 6 výrobků

Dubová kůra + konopí

Kosmetický přípravek Obj. č.: NZ003 Použití: Na příslušné místo gel podle potřeby několikrát denně jemně vmasírujte. Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí
Detail produktu »

Těžké nohy + konopí

Kosmetický přípravek Obj. č.: NZ002 Použití: Na příslušné místo gel podle potřeby několikrát denně jemně vmasírujte. Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí.
Detail produktu »

Menthol + konopí

Kosmetický přípravek Obj. č.: NZ001 Použití: Na kůži nanášejte nejlépe 3x denně v odstupu nejméně 3 hodin. Po použití důkladně umýt ruce. Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí.
Detail produktu »

Šampon DIBAQ PET antiparazitní

Veterinární kosmetický přípravek Obj. č.: NZ227 Stručný popis: K hubení zevních parazitů a jejich zárodků. Obsahuje glycerín se zvláčňujícími účinky na srst a kůži. Šetrně umývá. Používá se pro ošetření štěňat, koček, koťat i jiných kožešinových zvířat. Srst po ošetření získává jemnost, pevnost, pružnost, hluboký lesk a jasné zbarvení. Upozornění: Pro štěňata od 6 měsíců
Detail produktu »

Batisept gel

Biocidní přípravek Obj. č.: NZ226 Stručný popis: Přípravek ve formě gelu s baktericidním, tuberkulocidním, virucidním a fungicidním účinkem. Určen pro hygienu a chirurgickou dezinfekci rukou.
Detail produktu »

Bepanthen Care Mast

Kosmetický přípravek Obj. č.: NZ225 Stručný popis: Bepanthen Care Mast je šetrný přípravek pro každodenní přebalování. Pomáhá chránit namáhanou pokožku před vznikem opruzení. Zároveň pečuje o namáhané prsní bradavky kojících žen. Vyznačuje se regeneračním účinkem a díky svému složení je vhodný i pro velmi citlivou pokožku, a to dokonce i u předčasně narozených dětí. Neobsahuje konzervační přísady, parfémy, dezinfekční látky či barviva. Mast lze proto používat pravidelně, aniž by hrozilo riziko podráždění pokožky. Mast se lehce roztírá, je bez zápachu a pokožka ji velmi dobře snáší. Pomáhá zklidnit také suchou nebo podrážděnou pokožku, podporuje regeneraci suché a namáhané pokožky.
Detail produktu »

Vyhledávání výrobků

Rubriky