Naše zdraví - Doplňky stravy

Vyberte si z 24 výrobků

Mléčná kaše sušenková

Doplněk stravy Obj. č.: NZ414 Stručný popis: Mléčná kaše sušenková vhodná pro děti od ukončeného 5. měsíce zásobuje miminko spoustou energie a živin, které pro správný vývoj potřebuje. Mléčná kaše dobře zasytí, snadno se připraví (příprava pouze s vodou), navíc obsahuje hodnotné vitamíny a minerály.
Detail produktu »

Mléko JUNIOR 1+ Instantní pokračovací mléčná kojenecká výživa od ukončeného 11. měsíce

Doplněk stravy Obj. č.: NZ413 Stručný popis: Oblíbené kojenecké mléko pro děti od ukončeného 11. měsíce odpovídá potřebám batolete. S důležitým železem a vitamíny A, C, D. Navíc obsahuje omega-3 mastné kyseliny pro vývoj mozku a nervových buněk. Bez lepku, obsahuje přidanou mléčnou bílkovinu, sóju.
Detail produktu »

Mléko 3 Instantní pokračovací mléčná kojenecká výživa od ukončeného 9. měsíce

Doplněk stravy Obj. č.: NZ412 Stručný popis: Kojenecké mléko Bebivita 3 od ukončeného 9. měsíce věku dítěte zajistí přísun správných živin, vitaminů a minerálů. S vitamínem D pro silné kosti a omega-3 mastnými kyselinami pro vývoj mozku a nervových buněk. Bez lepku, obsahuje přidanou mléčnou bílkovinu, sóju.
Detail produktu »

Mléko 2 Instantní pokračovací mléčná kojenecká výživa od ukončeného 6. měsíce

Doplněk stravy Obj. č.: NZ411 Stručný popis: Pokračovací mléčná kojenecká výživa od ukončeného 6. měsíce, 500 g. Bez lepku, obsahuje přidanou mléčnou bílkovinu, sóju. Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému způsobu života vašeho dítěte.
Detail produktu »

Fructolax Ovoce & vláknina tablety

Doplněk stravy Obj. č.: NZ126 Stručný popis: Přípravek obsahuje výtažky z ovoce a vlákninu, které ovlivňují průchod střevy a přispívají k pravidelnému vyprazdňování. Je zcela přírodní a šetrný ke střevní mikroflóře. Reveň a fíky napomáhají pravidelné funkci střev. Nedráždí, působí jemně a účinně. Je vhodný i při cestování, kdy se mohou objevit potíže s vyprazdňováním způsobené změnou prostředí. Není návykový, nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky. Dávkování: 1 tableta večer spolu s velkou sklenicí vody. V závislosti od vaší citlivosti lze dávku upravit od 1 do 2 tablet. Skladování: Skladovat při pokojové teplotě na tmavém a suchém místě. Upozornění: Nepodávat dětem mladším 12 let, užívání během těhotenství a kojení konzultujte s lékařem. Bez doporučení odborníka neužívat po delší dobu. Neužívat více než 2 tablety denně. Doplňky stravy nejsou náhradou rozmanité, vyvážené stravy a zdravého způsobu života.
Detail produktu »

Horký nápoj zázvor

Doplněk stravy Obj. č.: NZ124 Stručný popis: Zázvor a rakytník jsou významnými antioxidanty, které pozitivně přispívají k přirozené obranyschopnosti organismu. V tradiční medicíně jsou velice často používány jako přírodní podpůrný prostředek ke zvýšení odolnosti organizmu, zejména v období chřipek a nachlazení. Horký nápoj je obohacen o zvýšenou dávku vitamínu C, který je rovněž velmi důležitý pro funkci imunitního systému. Přispívá navíc ke snížení míry únavy a vyčerpání a pomáhá chránit organismus před oxidativním stresem.
Detail produktu »

Horký nápoj echinacea

Doplněk stravy Obj. č.: NZ125 Stručný popis: Obsažené přírodní extrakty z echinacey a aceroly jsou významnými antioxidanty, které pozitivně přispívají k přirozené obranyschopnosti organismu. Mají příznivý vliv na horní cesty dýchací, a proto jsou v lidovém léčitelství často používány jako podpora při prochlazení. Horký nápoj je obohacen o zvýšenou dávku vitamínu C. Vitamín C je velmi důležitý pro funkci imunitního systému. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a pomáhá chránit organismus před oxidativním stresem.
Detail produktu »

Baby drink ovocný

Doplněk stravy Obj. č.: NZ410 Stručný popis: Dětský osvěžující aromatický nápoj ovocné chuti v prášku. Oblíbený u kojenců, malých dětí i dětí školního věku. Je doslazen a obohacen o vitamín C. Můžete podávat teplý nebo studený. Příprava: 2 lžičky granulátu (5 g) v šálku zalijte 100 ml čerstvě převařené pitné vody. Upozornění: Pro děti od ukončeného 6. měsíce.
Detail produktu »

Klouby 60 cps Chondroitin a Glukosamin

Doplněk stravy Obj. č.: NZ122 Stručný popis: Je originální výrobek určený pro péči o klouby. Obsahuje glukosamin sulfát, chondroitin sulfát a MSM, což jsou přirozeně se vyskytující látky v pojivových tkáních včetně kostí a chrupavek. Boswellia pomáhá udržovat klouby v dobrém stavu. Komplex boswelliových kyselin – boswellin, příznivě ovlivňuje stav kostí a klubů a napomáhá funkci kostí, kloubů a svalů. Vitamín C přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí a chrupavek. Upozornění: Upozornění: Výrobek není určen pro děti. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Detail produktu »

Vyhledávání výrobků

Rubriky