Sport a cvičení

Vyberte si z 36 článků

Cvičíme jógu

Jóga v sobě kombinuje dokonalou relaxaci s trénováním fyzické zdatnosti. Tělo při něm získá na pružnosti, stabilitě i kráse. Jedince navíc nesvazuje podmínkami na tělesnou zdatnost, věk ani pohlaví a naopak mu otevírá nové a netušené možnosti.
Číst dále »
0 komentářů

Kde si zalyžovat v Krušných horách

Konečně sněhové podmínky vypadají příznivě, z čehož se radují především provozovatelé lyžařských areálů a milovníci zimních sportů. Chystáte se také na lyže? Pojďme si dát několik tipů na lyžování v Krušných horách.
Číst dále »
0 komentářů

Jedeme lyžovat do Krkonoš

Krkonoše jsou oblíbeným místem lyžařů a dalších příznivců zimních sportů. Také jezdíte v zimě do Krkonoš? Máte své oblíbené lyžařské středisko, nebo ho teprve hledáte? Pojďme si dát alespoň několik tipů.
Číst dále »
0 komentářů

Jedeme lyžovat na Šumavu

Šumava (jedno z nejvýznamnějších českých pohoří) je krásná v každém ročním období. V zimě přitahuje především příznivce lyžování a dalších zimních sportů. Podívejme se společně na šumavské lyžařské areály.
Číst dále »
0 komentářů

Vybíráme nové lyže

Lyžařská sezóna je v plném proudu. Jak zvolit ty správné lyže?  Podle čeho vybírat lyže?
Číst dále »
0 komentářů

Jak a proč jezdit na koloběžce?

Chcete se pustit do nějaké fyzické aktivity a nevíte, jaká by to měla být? Zkusili jste už různé sporty, ale rádi byste něco neotřelého? V posledních letech se opět vrací do módy jízda na koloběžkách a rozhodně nejde jen o aktivitu pro děti.
Číst dále »
0 komentářů

Vybíráme koloběžku

Polojízda, poloběh – to je koloběžka. Jak ale takovou koloběžku vybrat a jaká je pro vás vhodná?
Číst dále »
0 komentářů

Termoprádlo nejen pro sportovce

Obléknout se vhodně při některých rozmarech počasí může být občas náročné. Někdy je nám horko, jindy zase zima. Takže postupně odkládáme těžké zimní svršky a namísto nich oblékáme zajímavě vrstvené kousky oblečení z lehčích materiálů. Abychom nemuseli vršit svetr na svetr a měli jsme šanci pohybovat se trochu volněji, je dobré vybrat si správné termoprádlo.
Číst dále »
0 komentářů

Kam se u nás vypravit na snowboard?

Na lyžařských svazích se pohybují příznivci různých zimních sportů, nejčastěji sjezdového lyžování a snowboardingu. Upřednostňujete „prkno“? Kam se v zimě vydat, abyste si užili svého koníčku naplno?
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky