Krása a kosmetika

Vyberte si z 69 článků

Jarní průvan ve skříni

Máme pro vás velmi inspirativní návod, jak si na jaře udělat očistný proces v šatníku. Díky němu během jednoho odpoledne přehledně uspořádáte a vytřídite svoje oblečení, kabeky i doplňky.
Číst dále »
0 komentářů
Březen 21., 2019
Krása a kosmetika

Nevítejte jaro nadměrným sluněním

První výrazněji teplé a slunečné dny máme před sebou, a i když se třeba ještě ochladí, jaro už je tu. Užívejte si ho naplno, ale zároveň myslete na to, že nadměrné slunění může být na jaře obzvlášť nebezpečné.
Číst dále »
0 komentářů

Poradna jarního líčení

Tak jako se stromy na jaře pomalu obalují listím a květy, také ženy všech věkových kategorií podléhají zákonitému pocitu, že i ony musí svým vzhledem přispět do každoročního zázraku znovuzrození. Proto jsme požádali vizážistku Marii Renčovou o rady týkající se jarního líčení.
Číst dále »
0 komentářů

Vyrábíme domácí mýdlo

Udělat si doma vlastnoručně vyrobené mýdlo není tak těžké, jak by se vám mohlo zdát. Navíc je to krásný a originální dárek, který potěší opravdu každého. A samotné odlévání mýdel je nejen voňavá práce, ale také i zábava pro naše děti. Jdete do toho s námi?
Číst dále »
0 komentářů

Jednoduché triky na zdobení nehtů

Líbí se vám zdobené nehty, ale nikdy jste si sami netroufli to vyzkoušet? Myslíte si, že kytičky, roztomilé mašličky nebo pastelové puntíky na nehtech jsou výsledkem dlouholeté praxe profesionálek? Tak to vás následující řádky vyvedou z omylu! Po chvilce můžete mít nehty jako ze salonu a postačí vám k tomu jen vaše oblíbené laky, trocha trpělivosti a pár dalších věcí, které jistě najdete doma.
Číst dále »
0 komentářů
Leden 31., 2019
Krása a kosmetika

Vyrábíme pleťovou vodu pro mastnou pleť

Trápí vás mastná pleť? Máme pro vás jednoduchý recept na domácí pleťovou masku z jablečného octa a zeleného čaje, ze které budete nadšeni!
Číst dále »
0 komentářů

Trocha špíny dětem nevadí

Péče o tělo, kondici a zdraví vůbec má několik pravidel, která se vyplatí dodržovat. Zdraví začíná od zdravé pokožky, o kterou je potřeba pečovat už odmala. Nic se však nemá přehánět. Takže chytají-li vás záchvaty uklízení jen proto, aby vaše dítě žilo v téměř sterilně čistém prostředí, pak smeták a hadr klidně zahoďte. Pediatři tvrdí, že dětem trocha špíny nevadí. Naopak!
Číst dále »
0 komentářů

Kosmetika a líčení v zimě

Jakmile se teplota blíží nule a klesá níž, vítr profukuje ulice, balíme se do teplých bund, kabátů, čepic, šál a rukavic. Jenže náš obličej zůstává stále nahý. Proto bychom mu také měli v zimních měsících věnovat mimořádnou péči.
Číst dále »
0 komentářů

Co dělat s akné?

Akné není nakažlivé, nepřenáší se kapénkovou infekcí. Ale zatímco rýmy se většinou zbavíme za týden, černé tečky, vřídky a pupínky bývají velmi úporné a nechtějí jen tak zmizet.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky