Domácnost

Vyberte si z 85 článků

Jak zkrotit chytrý telefon

Chytré telefony nahrazují v dnešní době nejenom fotoaparát, budík či stopky. Tyto nenápadné krabičky se stávají čtyřiadvacetihodinovým pomocníkem ve všedním životě. Schválně, k jakým činnostem využíváte svůj mobilní telefon vy sami?
Číst dále »
0 komentářů

Vybíráme gril

Buřtíky voní celou zahrádkářskou kolonií, od domečků se vznáší voňavá oblaka kouře a ani balkóny panelákových bytů nezůstávají ušetřeny. Ano, uhodli jste – bude se grilovat! Tak oprašte potřebné náčiní nebo s námi rovnou pojďte na nákup nového grilu!
Číst dále »
0 komentářů

Kupujeme a používáme nože

Určitě budete souhlasit s tím, že nůž je nejspolehlivější, nejužitečnější a nejdůležitější nástroj lidské historie. Víte ale, čeho si všímat při výběru nože, jak jej mýt, ostřit, na jakém prkénku s ním krájet a kam jej ukládat?
Číst dále »
0 komentářů

Jak brousit kuchyňské nože

Dobře nabroušený nůž je polovičkou kuchařského výsledku. Přinášíme vám jeden zajímavý návod, jak si doma vyrobit jednoduchý brousek na kuchyňské nože.
Číst dále »
0 komentářů

Jarní průvan ve skříni

Máme pro vás velmi inspirativní návod, jak si na jaře udělat očistný proces v šatníku. Díky němu během jednoho odpoledne přehledně uspořádáte a vytřídite svoje oblečení, kabeky i doplňky.
Číst dále »
0 komentářů

Jarní úklid jako terapie

Děsíte se každoročního tlaku okolí a zažitých zvyklostí, že na jaře musíte po bytě tancovat se smetákem a čisticími prostředky? Nezoufejte. Psychologové tvrdí, že uklízení může být vynikající protistresovou terapií, která odstraní ztuhlé svaly a další napětí.
Číst dále »
0 komentářů

Máte doma rozdělené práce na mužské a ženské?

Dobám, kdy se ženy držely striktně sporáku a muži vládli uměním spravit cokoliv, už dávno odzvonilo. Dle veřejného mínění rozdělení mužských a ženských prací splývá. Nebo ne?
Číst dále »
0 komentářů

Vybíráme odšťavňovač na ovoce a zeleninu

Čerstvé šťávy z ovoce a zeleniny jsou vynikají nejen svou chutí, ale především vysokým obsahem vitaminů, minerálů, živých enzymů a dalších biologicky významných látek. Jak ale takovou šťávu připravit a jaký odšťavňovač si pořídit?
Číst dále »
0 komentářů

Papírové, nebo látkové plenky?

Není to tak dávno, kdy na zahradách a balkónech domů, kde se narodilo miminko, vesele vlály sněhobílé bavlněné pleny. Dnes se opět vracejí a některé maminky na ně nedají dopustit. Oba druhy však mají svá pro i proti. Jak se však mají nadcházející maminky vyznat ve všech slovech připomínajících španělskou vesnici? 
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky