COOP informuje

Vyberte si z 55 článků

Dětská řada Babyland v nových obalech

COOP myslí i na naše nejmenší, a proto má pro ně speciální dětskou řadu s názvem Babyland. Všechny výrobky Babyland navíc v letošním roce „oblékly nový kabátek“ – jsou tedy nejen té nejlepší kvality a skvělé ceny, ale i krásného designu.
Číst dále »
0 komentářů
Říjen 4., 2019
COOP informuje

Pomozte s námi nemocným dětem!

Již poněkolikáté se společnosti COOP a Procter & Gamble domluvily, aby skrze Český červený kříž pomohli potřebným. Za každý nákup výrobků Procter & Gamble v COOPu v období od 1. září do 30. listopadu 2019 tak bude i letos 1 % z prodeje věnováno Českému červenému kříži, který z výtěžku tentokrát pořídí lékařské vybavení pro Dětskou odbornou léčebnu Charlotty G. Masarykové v Bukovanech. 
Číst dále »
0 komentářů
Září 13., 2019
COOP informuje

Udělejte si radost čokoládou!

Den čokolády je sice jen dnes, ale vy si ho můžete udělat klidně každý den. Skoče si do COOPu třeba pro výbornou a stále oblíbenou Studentskou pečeť – až do 24. září ji totiž máme v akci za 29,90 Kč/ 1 ks (180 g)!
Číst dále »
0 komentářů
Červenec 18., 2019
COOP informuje

Stažení výrobku z prodeje

Šproty uzené celé, 160 g – preventivní stažení z prodeje
Číst dále »
0 komentářů

POZOR! DŮLEŽITÁ INFORMACE!

Stahujeme z prodeje výrobek Dle Gusta rozinky 100 g sáček šarže E05180193D 06 s datem minimální trvanlivosti do 22. 11. 2019, a to z důvodu nadlimitního množství látky ochratoxin A.
Číst dále »
0 komentářů

Nový Čiperka a Rádce COOP!

Další číslo časopisu Čiperka už zase vyšlo. A taky COOP Rádce! Tak šup šup do COOPu, ať na vás zbyde!
Číst dále »
0 komentářů

PF 2019 vám přeje COOP Club

Mnoho štěstí, lásky, fyzického i duševního zdraví do dalšího roku přejeme vám všem! Mimochodem – věděli jste, že zkratka PF je odvozena z francouzského „Pour féliciter“ a znamená tedy „Pro štěstí“? A kdy myslíte, že byla u nás poslána první novoročenka?
Číst dále »
0 komentářů

Veselé Vánoce vám všem!

Přejeme vám krásné Vánoce s našimi recepty a články plnými tipů a rad. Ať vánoční svátky strávíte se svými nejbližšími, v klidu a v pohodě. Ať vám zdraví slouží a ve zdraví si užijete každý den ve svém životě.
Číst dále »
0 komentářů

Nový Čiperka i Rádce COOP

Další číslo časopisu Čiperka už zase vyšlo! A taky další COOP Rádce! Tak šup šup do COOPu, ať na vás zbyde…
Číst dále »
2 komentáře

Vyhledávání článků

Rubriky