Tipy a rady

Vyberte si z 833 článků

Únor 19., 2019

Znáte suflé?

Pokud ne, určitě ho vyzkoušejte! Jak už sám název soufflé napovídá, jde o francouzský pokrm. Konkrétně o nadýchaný dezert, který patří i na prvotřídní menu těch nejvybranějších restaurací.
Číst dále »
0 komentářů

Jak udělat kynuté těsto?

Udělat dobré kynuté těsto není zas tak velký problém, jak si většina kuchařů a kuchařek myslí. Je však zapotřebí dodržet některé zásady a pak se již těšit na různé koláče, vdolky, koblihy, záviny či šneky.
Číst dále »
0 komentářů

Jak udělat red velvet dort?

Nejste zrovna mistři cukráři, ale přesto byste se chtěli blýsknout na rodinné oslavě, na rozlučce s kolegy nebo jen tak před přáteli krásným dortem? Pokud nejste zrovna kreativní, co se pečení a zdobení dezertů týče, nevěste hlavu! Přesně pro vás přinášíme následující návod.
Číst dále »
0 komentářů

Jíme očima

Umíte si představit modré kuře, zelenou malinovou limonádu, růžové cereálie nebo červenou housku na hamburger? A jak by vám takové pochoutky asi chutnaly? Barvy ovlivňují naše vnímání jídla víc, než si umíme či chceme připustit.
Číst dále »
0 komentářů

Jednoduché triky na zdobení nehtů

Líbí se vám zdobené nehty, ale nikdy jste si sami netroufli to vyzkoušet? Myslíte si, že kytičky, roztomilé mašličky nebo pastelové puntíky na nehtech jsou výsledkem dlouholeté praxe profesionálek? Tak to vás následující řádky vyvedou z omylu! Po chvilce můžete mít nehty jako ze salonu a postačí vám k tomu jen vaše oblíbené laky, trocha trpělivosti a pár dalších věcí, které jistě najdete doma.
Číst dále »
0 komentářů

14. února = Svátek zamilovaných

Svátek sv. Valentýna je dnem, kdy si zamilované páry po celém světě dávají najevo lásku romantickým dárkem či zamilovaným přáníčkem. Doma si pak připravují lákavá jídla plná afrodiziakálních ingrediencí a zdobí byt či dům květinami a svíčkami. Víte ale, jak tato tradice vůbec vznikla?
Číst dále »
0 komentářů

Vaříme narůžovo

Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Vyzkoušejte naše růžové menu, které vás naladí na tu správnou romantickou náladu.
Číst dále »
0 komentářů

Láska prochází žaludkem

S plným žaludkem se lidé na svět dívají optimisticky a přichází s lepšími nápady. Navíc při správně zvolených ingrediencích může mít jídlo i vliv na naši lásku.
Číst dále »
0 komentářů
Únor 13., 2019
Děti, Tipy a rady,

Dětský pokoj jako oáza radosti

Harmonie v dětském pokoji přispívá k zdravému vývoji a rozvoji osobnosti dítěte a také k odbourání rušivých vlivů. Právě toho podle terapeutky Lenky Lavičkové docílíme, když se i při jeho zařizování budeme řídit zásadami feng-shui.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky