Tipy a rady

Vyberte si z 768 článků

Pořizujeme si akvárium

Toužíte po kamarádech z živočišné říše, kteří nedělají hluk a nepořádek, nemusíte s nimi na procházku a nevyžadují vaši každodenní přítomnost? Možná by vám radost přinesl chov rybiček.
Číst dále »
0 komentářů
Srpen 18., 2017
Děti, Tipy a rady,

Co pořídit prvňáčkům do školy?

Škola začíná už za pár dní, proto by rodiče budoucích prvňáčků měli pamatovat na včasné pořízení všeho potřebného pro malého školáka. Čas tedy ještě nějaký máme, odhodlání také, tak směle na nákupy! Náš seznam vám pomůže.
Číst dále »
0 komentářů

Chcete mít perfektní rty?

Jak na krásné rty? Jednoduše – nejprve si s námi vyrobte peeling na rty a poté se naučte, jak se mají rty správně líčit.
Číst dále »
0 komentářů

Sklizeň chmele se blíží

Víte, z čeho se vyrábí pivo? Možná byste nedali dohromady všechny složky, ale jistě víte, že jednou z nich je chmel. A právě tato rostlina se sklízí koncem srpna. Jak taková sklizeň vypadá?
Číst dále »
0 komentářů

15. 8. = Mezinárodní den energetických nápojů

Tento mezinárodní den vznikl sice teprve před pár lety, od té doby se ale vždy 15. srpna můžeme setkat s různými akcemi, které propagují pozitivní účinky těchto povzbuzujících nápojů. Jak to však bývá, i energetický drink může být dobrý sluha, ale i zlý pán.
Číst dále »
0 komentářů

12. srpna = Mezinárodní den mládeže

Téměř každý ví, že 1. června patří dětem. Na tento datum totiž připadá Mezinárodní den dětí. A co když jde o „větší děti“? Ty mají svůj den 12. srpna.
Číst dále »
0 komentářů
Srpen 9., 2017

Originální školní potřeby – „Udělej si sám“

Nástup do školy se blíží mílovými kroky, ale proč si nezpříjemnit tento čas tím, že si sami vyzdobíte školní potřeby a získáte tak originální kousky, které nemá nikdo jiný?
Číst dále »
0 komentářů

Vybíráme školní batoh

Vybrat školní batoh neznamená nechat jen školáčka, aby rozhodl o tom, jaká oblíbená postavička má jeho nový batoh zdobit. Je přece důležité, aby naše dítě mělo správné a zdravé držení těla a aby mu batoh či aktovka nazatěžovaly páteř.
Číst dále »
3 komentáře

Grilujeme v kuchyni

Příprava jídla na čerstvém vzduchu má jedinečné kouzlo a s teplými dny a večery pak obliba venkovního grilování roste. Co si ovšem počít, pokud nepatříte mezi šťastlivce s vlastní zahradou? Žádný problém – grilovat totiž lze i doma v kuchyni!
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky