Tipy a rady

Vyberte si z 878 článků

Pro vánoční dárky do prodejen COOP

Pořizování vánočních dárků už letos nebude noční můrou. Sortiment v prodejnách COOP potěší i ty nejnáročnější zákazníky. Pohrajte si s fantazií a vytvořte dárkové balíčky na míru vašim nejbližším. Nezruinujete rodinnou pokladnu, a přitom rozzáříte oči každého z rodiny.
Číst dále »
0 komentářů

Když paprika, pak jedině Dle gusta

Další významné ocenění pro privátní značky COOP přišlo ze strany spotřebitelské organizace dTest. V testu jejich sladkých paprik si totiž vítězných 77% odnesl právě náš výrobek z řady Dle Gusta!
Číst dále »
0 komentářů

Přesnídávka COOP Babyland bodovala v Amsterdamu 

Stejně jako v předchozích letech, tak i letos se společnost COOP zúčastnila výstavy PLMA (Svět privátních značek) v Amsterdamu. Součástí této prestižní události byla produktová soutěž, ve níž se naše přesnídávka COOP Babyland s broskvemi a banánem v kapsičce umístila na skvělém čtvrtém místě! Od pomyslného bronzu ji dělil pouze jeden bod. 
Číst dále »
0 komentářů

Domácí čokoládovo-kávový tělový peeling

Pojďme si vyrobit domácí peeling z kávy, kakaa a kokosového oleje. Díky tomuto domácímu tělovému peelingu šetrně odstraníte odumřelé buňky, pokožku jemně promasírujete a navrátíte jí svěží vzhled.
Číst dále »
0 komentářů

Co jste možná nevěděli o cibuli

Cibuli zná každý. Setká se s ní již od mládí a její štiplavé účinky nás nutí až k pláči. Pro mnohostranné léčivé účinky, které byly potvrzeny i po vědecké stránce, je doporučována jako přírodní léčivo. Věděli jste ale například, že s ní můžeme vyčistit lakovanou obuv nebo kabelku?!
Číst dále »
0 komentářů
Listopad 11., 2019
Tipy a rady, Tradice,

11. 11. = Svátek sv. Martina

Dnes je svátek svatého Martina, který je spojen s mnoha tradicemi a pranostikami. Ta nejznámější říká, že svatý Martin přijede na bílém koni a přiveze nám první sníh. Pořádají se různé průvody, doma se peče husa k obědu a na své první ochutnání je rovněž připraveno mladé Svatomartinské víno.
Číst dále »
0 komentářů
Listopad 1., 2019
COOP informuje

Stažení výrobku z prodeje

Banán chips Dle Gusta, 100 g, EAN 8594001218196
Číst dále »
0 komentářů
Listopad 1., 2019
Tradice

2. 11. = Dušičky

Zatímco mládí zavádí do tradic Halloween, životem zkušenější generace inklinuje ke komornějším Dušičkám, které slavíme 2. listopadu. Tyto dva svátky však mají společný prvek a tím je prolínání světa zemřelých a živých. Vzpomínáme na své blízké, kteří už s námi nemohou být.
Číst dále »
0 komentářů
Listopad 1., 2019
Krása a kosmetika

Vyrábíme pleťovou vodu pro mastnou pleť

Trápí vás mastná pleť? Máme pro vás jednoduchý recept na domácí pleťovou masku z jablečného octa a zeleného čaje, ze které budete nadšeni!
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky