Tipy a rady

Vyberte si z 744 článků

Jedeme lyžovat do Rakouska

Chystáte se tuto letošní sezónu na zahraniční lyžování a vybrali jste si Rakousko? Je oblíbeným cílem (mimo jiné) i českých lyžařů. A do jakého lyžařského střediska se vypravit?
Číst dále »
0 komentářů

Lyžujeme v Itálii

Itálie má turistům co nabídnout v létě i zimě. Chystáte se do této jihoevropské země za lyžováním či jinými zimními sporty? Možností máte mnoho. Dejme si alespoň několik tipů na italská lyžařská střediska.
Číst dále »
0 komentářů

Vybíráme nové lyže

Lyžařská sezóna je v plném proudu. Jak zvolit ty správné lyže?  Podle čeho vybírat lyže? Při výběru nových lyží zvažte několik kritérií. Těmi hlavními jsou:
Číst dále »
0 komentářů
Leden 20., 2017
Děti, Tipy a rady,

Učíme děti lyžovat

Máte malého potomka, kterého byste rádi naučili lyžovat? Kdy je ta správná doba? A jak k výuce přistupovat, abyste lyžování dětem neznechutili?
Číst dále »
1 komentář

Kde si zalyžovat v Krušných horách

Konečně sněhové podmínky vypadají příznivě, z čehož se radují především provozovatelé lyžařských areálů a milovníci zimních sportů. Chystáte se také na lyže? Pojďme si dát několik tipů na lyžování v Krušných horách.
Číst dále »
0 komentářů

Zabijačka a její dobroty

Symbolem zimních měsíců jsou v kuchyni jednoznačně voňavá jelítka, poctivá domácí tlačenka, horká „prdelačka“ či takový kouřící ovárek. Každý z nás alespoň jednou zažil pořádnou domácí zabijačku a s chutí na ni vzpomíná. Připomeňte si proto spolu s námi některé zabijačkové recepty.
Číst dále »
0 komentářů

Umíte si říci o vyšší plat?

Jste nespokojeni se svým příjmem? Možná si také říkáte, že byste mohli tento rok dosáhnout vyššího platu. Víte, jak si o něj říci, abyste měli co největší pravděpodobnost, že vám šéf vyjde vstříc?
Číst dále »
0 komentářů

Jak vybrat snowboard

Někdo si nadílky sněhu užívá na lyžích, jiní dávají přednost běžkám a mnoho lidí si oblíbilo snowboarding. Patříte do poslední skupiny a zrovna se chystáte pořídit si pro tento sport nové vybavení? Podle čeho vybírat snowboard?
Číst dále »
0 komentářů

Počítačový rádce- sdílení fotografií

Zlaté doby vyvolávání fotografií a pyšného prohlížení pečlivě vyskládaných fotoalb jsou minulostí. Fotografií sice přibývá, ale většinou se ukazují pouze v kyberprostoru. Abyste se podělili o obrázky z dovolené, svatby či porodnice, stačí „pověsit“ je na internet.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky