Tipy a rady

Vyberte si z 781 článků

Jak zužitkovat kuchyňské zbytky?

Skořápky, odřezky, kůra z ovoce či zeleniny, takové zbytky automaticky vyhazujete, ale napadlo vás, že se dají ještě skvěle využít? V následujícím článku se dočtete užitečné rady, jak pro tyto zdánlivě nepodstatné zbytky nalézt ve vaší kuchyni uplatnění.
Číst dále »
0 komentářů

Vyrábíme cukrové krystaly

Překvapte děti na oslavě, podávejte originální sladidlo na party nebo potěšte své blízké těmito originálními a roztomilými krystaly, které vám vyrostou přes noc a postačí vám k tomu pouze několik nezbytností.
Číst dále »
0 komentářů
Říjen 13., 2017
COOP informuje

Podpořte Český červený kříž

Nákupem vybraných značek výrobků přispějete Českému červenému kříži na pomoc dětem.
Číst dále »
0 komentářů
Říjen 13., 2017
COOP informuje

Informace o stažení výrobku

Informace o stažení výrobku z prodeje: COOP Premium Makrela ve slunečnicovém oleji
Číst dále »
0 komentářů
Říjen 12., 2017
Tipy a rady, Zahrada,

Slunečnice hojí rány a zlepšuje vidění

Odedávna byla slunečnice užívána k zevnímu léčení válečných zranění, kdy se například kousek obvazu implantoval do slunečnice, do středu jejího „talíře“, aby nasákl hojivými látkami. Ty potom ránu rychle hojily.
Číst dále »
0 komentářů

Umíte to s kořením?

Jaké koření do jakého jídla používat – to si buď již pamatujeme, nebo se to dozvíme prakticky v každé kuchařské knize či na internetu. Ale víte, jak byste měli koření nakupovat, mlít nebo drtit a hlavně pak správně doma skladovat, aby vám vydrželo voňavé co nejdéle?
Číst dále »
0 komentářů

Za úžasnými úlovky nemusíme cestovat světa kraj

Ke koloritu podzimu patří tradiční podzimní výlovy. Rybáři plní sítě kapry, štikami a dalšími druhy ryb, které postupně putují do kádí a následně do sádek. Výlovy velkých rybníků jsou atraktivní podívanou, při které je možné sledovat práci profesionálních rybářů. V českých vodách lze chytit velké a krásné ryby. Prohání se tu třeba stříbrný rytíř, rybí král či sladkovodní krokodýl!
Číst dále »
0 komentářů

Vyhoď, co se dá

Generální úklid domácnosti přinese úlevu interiéru, ale zároveň působí jako skvělý prostředek duševní hygieny. A komu by se nechtělo svobodněji dýchat! Pojďte spolu s námi zatočit s haraburdím, jež ubírá vaši energii!
Číst dále »
0 komentářů

Vyrábíme šperky pomocí tavné pistole

Sladit pokaždé své oblečení s jiným šperkem je někdy obtížné a finančně náročné. Tak proč si občas nevyrobit šperk podle svých představ za pár korun a během pár minut? A postačí k tomu pouze tavná pistole a pár drobností podle vlastního vkusu.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky