Tipy a rady

Vyberte si z 748 článků

Thajská a vietnamská kuchyně

Thajská a Vietnamská kuchyně Vás zaujme okamžitě, jelikož je pestrá a exotická. Kombinuje v sobě až neuvěřitelné: sladké, pálivé a kyselé dohromady, přičemž výsledkem je vždy úžasný originál.
Číst dále »
0 komentářů

Nordic walking je sport téměř pro každého

Nordic walking je moderní pohybová aktivita, která pochází z Finska, ale už několik let má mnoho příznivců i u nás. Je vhodná téměř pro každého, kdo se chce „hýbat“. Stane se i vaší oblíbenou aktivitou?
Číst dále »
0 komentářů

Jak na perfektní oční linky a líčení?

V následujícím návodu se dočtete, jak vytvořit perfektní kočičí oči během chvilky a bez zbytečných nervů.
Číst dále »
0 komentářů

Vyrábíme masku na ucpané póry

Slyšeli jste někdy o černé masce? Tato maska slibuje hloubkové vyčištění černých teček. Funguje na principu vytažení všech nečistot z pórů při sloupnutí. Tuto masku si můžete snadno vyrobit i doma a to za pomoci pouze dvou přísad. Vyzkoušejte ji a užijte si tak čistou pleť za pár chvil.
Číst dále »
1 komentář
Březen 20., 2017

20. 3. = Mezinárodní den štěstí

Svět teprve popáté oslaví Mezinárodní den štěstí, který má však velký potenciál do budoucna. Vždyť se dotýká opravdu každého člověka! Proto parafrázováno slovy klasika – radujte se a smějte se!
Číst dále »
0 komentářů

Domácí vlasové zábaly

Ne každý má od přírody krásné a zdravé vlasy. Za vlasovou kosmetiku utrácíme velké množství peněz a mnohdy nejsou výsledky vůbec vidět. My pro Vás máme pár tipů, jak si jednoduše vykouzlit krásné a zdravé vlasy doma.
Číst dále »
0 komentářů
Březen 13., 2017
Tipy a rady, Tradice,

17. března = Den sv. Patrika

Každoročně 17. března se v Irsku, USA, Kanadě, Austrálii a mnoha dalších zemích slaví svátek svatého Patrika – mnicha a misionáře, jemuž je připisována klíčová úloha v pokřesťanštění Irska. Tento svátek je však dnes spojen spíše s velkolepými oslavami, zeleným jídlem a do zelena zbarveným pivem.
Číst dále »
0 komentářů
Březen 10., 2017
Tipy a rady, Tradice,

Šizení potravin za císaře pána

Při nákupu potravin bohužel někdy musíme čelit různým nástrahám nesvědomitých výrobců. Na růžích ustláno však neměli ani v 19. století naši prapradědečci. Již tehdy se šidilo nejen mléko, máslo, smetana, káva či med, ale i pivo, víno nebo alkohol.
Číst dále »
0 komentářů

Umíte sdílet fotografie?

Zlaté doby vyvolávání fotografií a pyšného prohlížení pečlivě vyskládaných fotoalb jsou minulostí. Fotografií sice přibývá, ale většinou se ukazují pouze v kyberprostoru. Abyste se podělili o obrázky z dovolené, svatby či porodnice, stačí „pověsit“ je na internet.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky