Tipy a rady

Vyberte si z 779 článků

Vyrábíme terárium ze staré žárovky

Staré žárovky rovnou nosíte do sběru nebo vyhazujete? Chyba! Zkrášlete si domov těmito roztomilými malými terárii pro rostliny, která vytvoříte během chvilky a budou velice originálním doplňkem vašeho interiéru.
Číst dále »
0 komentářů

Domácí čokoládovo-kávový tělový peeling

Nejen v létě bývá pokožka vysušená a potřebuje kvalitní péči. Pojďme si vyrobit domácí peeling z kávy, kakaa a kokosového oleje.
Číst dále »
0 komentářů

Vyrábíme nahřívací polštářky

Trápí vás věčně zmrzlé končetiny, bolesti kloubů nebo svalů? Pak jsou nahřívací polštářky nepostradatelným pomocníkem. A během chvilky si je můžete vyrobit přesně podle vašich potřeb.
Číst dále »
0 komentářů

Vyrábíme čokoládové mističky

Už vám někdy chutnalo tolik, že jste chtěli sníst i talíř? S následujícím návodem to nebude žádný problém! Pomocí balónku si vytvoříme misku celou z čokolády a věřte, že tím potěšíte nejen děti, ale ohromíte všechny okolo. 
Číst dále »
0 komentářů

Kam se u nás vypravit na snowboard?

Na lyžařských svazích se pohybují příznivci různých zimních sportů, nejčastěji sjezdového lyžování a snowboardingu. Upřednostňujete „prkno“? Kam se v zimě vydat, abyste si užili svého koníčku naplno?
Číst dále »
0 komentářů

Zimní polévky

Poctivá hutná polévka se stává hitem moderního jídelníčku. Není složitá na přípravu, nezatíží peněženku, snědená je v cukuletu a hlavně v zimních měsících dokáže pořádně zahřát. Navíc nabízí bezpočet variant, takže se hned tak neojí. Schválně, jaká je vaše oblíbená?
Číst dále »
0 komentářů

Děti a zimní radovánky

Zatímco dospělí se z prvních sněhových vloček obvykle moc neradují, děti je naopak vyhlížejí s otevřenou náručí. Skrývají v sobě totiž spoustu legrace a příležitostí k objevování něčeho nového!
Číst dále »
0 komentářů

Myslete na sjezdovkách na bezpečnost

Ať už preferujete lyže, snowboard či jiný zimní sport provozovaný na sjezdovce, vždy myslete na bezpečnost – svou i ostatních účastníků sjezdovky.
Číst dále »
0 komentářů

Co dělat proti elektrizování vlasů?

Elektrizování vlasů je nepříjemnost, která nás trápí převážně v zimě. Přečtěte si, co vlastně způsobuje elektrizování vlasů a hlavně pak naše rady, jak se můžete nechtěně naježených vlasů zbavit nebo alespoň jejich elektrizování velmi omezit.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky