Tipy a rady

Vyberte si z 764 článků

Květen 23., 2017
Tipy a rady, Zahrada,

Pořiďte si na zahradu pergolu

Máte na zahradě pergolu, nebo se ji teprve chystáte pořídit? Lidé tato stavení mají v oblibě. Přináší jim prostor, který využívají různě. „Vyroste“ letos pergola i na vaší zahradě?
Číst dále »
0 komentářů

Jedeme na kole

Cyklisty všech věkových kategorií potkáváme ve městě i v lese, po jednom i ve skupinách. Na kolech se jezdí do práce, za nákupy – výlety na kole se zkrátka stávají nedílnou součástí našeho krásně prožitého volného času. Umíte ale vybrat kolo a cyklistické doplňky?
Číst dále »
0 komentářů
Květen 19., 2017
Tipy a rady, Zahrada,

Trávník jako v anglické zahradě

Zelený travnatý koberec je samozřejmě nejen pastvou pro oči, ale také velice příjemným místem pro hry či relaxaci. Není však vůbec jednoduché ho vytvořit a udržovat, proto si přečtěte naše rady, jak trávník založit, hnojit a sekat.
Číst dále »
0 komentářů

Cola teče po celé planetě

Cola už v sobě dnes sice neobsahuje kokain jako v 19. století, ale stále zůstává nejoblíbenějším povzbuzujícím nápojem u lidí na celém světě. Stánek s colou byl spatřen třeba v amazonském pralese či na úpatí himalájských velikánů…
Číst dále »
0 komentářů

Složenky v COOPU jen za 20 Kč!

Nezapomínejte na stále probíhající akci COOP složenka! V označených prodejnách COOP můžete hradit složenky a faktury, podat příkaz k úhradě, nebo vkládat peníze na účet. Od 1. května do 30. června navíc můžete za každou transakci získat poukázku na příští nákup v prodejnách COOP v hodnotě 50 Kč!
Číst dále »
0 komentářů

Jak mít krásné ruce i nehty

Ukažte mi své ruce a já vám řeknu, kdo jste. Ruce prozradí váš věk i to, že si od stresu ulevujete kousáním nehtů, nažloutlé prsty zase mají kuřáci. Abyste na sebe neprozradili příliš, věnujte rukám a nehtům péči, kterou potřebují.
Číst dále »
0 komentářů

Vyrábíme domácí aviváž

Nechce se vám kupovat aviváže, které jsou až na výjimky plné vody a prádlo ovoní jen málo? Máme pro vás mnohem lepší řešení – vyrobte si vlastní aviváž, a to navíc s vůní, jakou máte rádi.
Číst dále »
0 komentářů
Květen 17., 2017

Soutěž s Coca-Colou a Honzou Kollerem!

Již za týden odstartuje grilovací soutěž s Honzou Kollerem. Těšte se!
Číst dále »
0 komentářů

Kamenný most v Písku

Důležitost prvních kamenných mostů pro kulturní i obchodní výměnu mezi jednotlivými národy nelze dnes v podstatě asi ani docenit. Žádné staré evropské město, kterému záleželo na jeho významu, se prostě nemohlo obejít bez pevného kamenného mostu přes řeku.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky