Tipy a rady

Vyberte si z 804 článků

Červen 21., 2018
Tipy a rady, Tradice,

21.6. = Evropský den hudby

Máte rádi hudbu? Dokáže nás rozveselit i rozněžnit, přináší nám hluboké prožitky, relax nebo „jen“ zvukovou kulisu. Jedno je však jisté – život bez hudby by byl ochuzený. Proto máme i Evropský den hudby.
Číst dále »
0 komentářů

Létu sluší lehký make-up i vůně

V horkých letních měsících si nemusíme dělat velké starosti s oblečením. Stačí pár blůz a triček, sukní či kalhot různé délky, sandálky a hurá ven. O to více bychom se však měli starat o svou tělesnou schránku, která je vystavená slunci, ale i pohledům ostatních.
Číst dále »
0 komentářů

Jak pečovat v létě o pleť

Těšíte se na léto? Už se kvapem blíží a letního počasí jsme si už letos užili poměrně hodně. Léto je pro většinu lidí příjemným obdobím, ale pro naši pleť je dosti náročné. Jak bychom tedy o ni měli v letních dnech pečovat?
Číst dále »
0 komentářů
Červen 20., 2018
Tipy a rady, Tradice,

20. června = Mezinárodní den lízátek

Na dnešní den připadá Mezinárodní den lízátek. Máte doma někoho, kdo má lízátka v oblibě (a nemusí to být jen dítě)? Vzpomeňte si na něj, až bude míjet v obchodu regál s cukrovinkami…
Číst dále »
0 komentářů
Červen 19., 2018
Jídlo a vaření

Jak zpracovat letní ovoce?

Léto nám přináší kromě dovolených a prázdnin také bohatou nadílku ovoce. Pečeme koláče, bublaniny, vaříme ovocné knedlíky, dětem vkládáme do rukou jablko nebo hrušku, jakmile se objeví v blízkosti, ale pořád to nestačí. Co tedy s ním?
Číst dále »
0 komentářů

Pozor na vaření v létě!

Zatímco v zimě nám obvykle nevadí trávit v kuchyni přípravou jídla poměrně dlouhý čas, v létě dáváme přednost rychlým pokrmům. Pozor však musíme dávat na infekce, kterým se v teple obzvláště daří.
Číst dále »
0 komentářů
Červen 19., 2018
Tipy a rady, Zahrada,

Jak pečovat o trávník v létě

Teprve v blízkosti pěstěného trávníku vyniknou rozkvetlé záhonky květin. Nemluvě o tom, že trávník je skutečným zeleným kobercem, který láká v teplých letních dnech k přeběhnutí bosou nohou. Bez pravidelné péče se ale neobejde.
Číst dále »
0 komentářů

Jak se v létě namalovat

V létě nepotřebujeme mít na obličeji kdovíjak silnou vrstvu make-upu, ale o to víc si můžeme pohrát s malováním očí, tváří a rtů. Poradíme vám, jaké barvy stínů se hodí k vaší barvě očí nebo jak správně používat řasenku či tužku na oči.
Číst dále »
0 komentářů

Když slaví tátové

Muži často brblají, že ženy mají svých svátků plno a oni téměř žádný. Pravda je, že Mezinárodní den žen a Den matek mají svou tradici a v kalendářích vyčleněné místo. Nicméně ani muži nejsou opomíjeni. Existuje Den otců, a dokonce i Den mužů.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky