Tipy a rady

Vyberte si z 875 článků

Dýňová sezona je tady

Dýně, zelenina původem z Jižní Ameriky, která má ovšem v české kuchyni stále častější zastoupení. Také jste ji již do svého jídelníčku zařadili a během sezóny vám v hrncích nepřetržitě bublá krémová dýňová polévka, anebo se této tykvovité pochoutky stále trochu obáváte?
Číst dále »
0 komentářů

Na čem mohou ušetřit rodiny s dětmi?

„Na dětech by se šetřit nemělo“, bude možná první reakce starostlivých rodičů, kteří chtějí svým potomkům dopřát vždy to nejlepší. Ano, jsou věci, na kterých by se skutečně šetřit nemělo, ale na různých položkách se dá ušetřit, aniž by to mělo na dítko negativní dopad.
Číst dále »
0 komentářů
Říjen 10., 2019
Děti, Tipy a rady,

Pobyt venku s miminkem

Přinesli jste si domů z porodnice miminko a chystáte se s ním poprvé ven? Na co musíme myslet, aby mu čerstvý vzduch prospíval? Jak dlouho by mělo být každý den venku? A můžeme s ním vůbec cestovat?
Číst dále »
0 komentářů

Dětská řada Babyland v nových obalech

COOP myslí i na naše nejmenší, a proto má pro ně speciální dětskou řadu s názvem Babyland. Všechny výrobky Babyland navíc v letošním roce „oblékly nový kabátek“ – jsou tedy nejen té nejlepší kvality a skvělé ceny, ale i krásného designu.
Číst dále »
0 komentářů
Říjen 10., 2019
Děti, Tipy a rady,

Hlavně aby bylo miminko zdravé

Všichni rodiče si samozřejmě přejí, aby jejich miminko bylo zdravé. Imunitní systém malého dítěte ještě dozrává, proto jsou nemoci v tomto raném věku poměrně časté. Může jít o „obyčejnou“ virózu, ale i závažnější onemocnění. Co tedy dělat, když je naše miminko nemocné?
Číst dále »
0 komentářů
Říjen 9., 2019
Děti, Tipy a rady,

Jak a čím nakrmit miminko?

Přiletěla vrána a nebo čáp a celá domácnost je naruby – zvlášt, když jde o první miminko. Jaká je správná výživa takového mrněte? Máme začít s ovocem či zeleninou? A stačí mu dávat mléko nebo potřebuje i vodu? Přečtěte si náš článek a všechno o tomto tématu se v něm dozvíte.
Číst dále »
0 komentářů

Trocha špíny dětem nevadí

Péče o tělo, kondici a zdraví vůbec má několik pravidel, která se vyplatí dodržovat. Zdraví začíná od zdravé pokožky, o kterou je potřeba pečovat už odmala. Nic se však nemá přehánět. Takže chytají-li vás záchvaty uklízení jen proto, aby vaše dítě žilo v téměř sterilně čistém prostředí, pak smeták a hadr klidně zahoďte. Pediatři tvrdí, že dětem trocha špíny nevadí. Naopak!
Číst dále »
0 komentářů
Říjen 8., 2019
Děti, Tipy a rady,

Papírové, nebo látkové plenky?

Bavlněné pleny se dnes opět vracejí na scénu, ačkoliv většina maminek stále zůstává u jednorázových papírových plenek. Oba druhy mají svá pro i proti a rozhodnutí, které si pořídit, je na každém z nás.
Číst dále »
0 komentářů
Říjen 4., 2019
COOP informuje

Pomozte s námi nemocným dětem!

Již poněkolikáté se společnosti COOP a Procter & Gamble domluvily, aby skrze Český červený kříž pomohli potřebným. Za každý nákup výrobků Procter & Gamble v COOPu v období od 1. září do 30. listopadu 2019 tak bude i letos 1 % z prodeje věnováno Českému červenému kříži, který z výtěžku tentokrát pořídí lékařské vybavení pro Dětskou odbornou léčebnu Charlotty G. Masarykové v Bukovanech. 
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky