Tipy a rady

Vyberte si z 756 článků

Vejce na různé způsoby

Úprava vajec skýtá šikovné hospodyňce nepřeberné možnosti, jak využít dvojbarevného obsahu skořápky i kulatého tvaru. Přečtěte si naše oblíbené vaječné recepty.
Číst dále »
0 komentářů

Kam a k čemu zasadit bylinky?

Bylinky se stále více objevují nejen na našich zahrádkách, ale i balkonech. Věděli jste však, že například bazalka zahání škůdce rajčatům, paprikám, lilkům nebo bramborům? A že šalvěj svou vůní odhání slimáky, mravence, bělásky a mšice?
Číst dále »
0 komentářů
Duben 19., 2017

Velikonoční schovávačka! Výherci soutěže!

Zahrajte si s COOP Clubem velikonoční schovávačku a získejte skvělé ceny!
Číst dále »
0 komentářů

Jak skladovat a jíst vejce?

Dříve jsme slýchávali, že vejce jsou plná cholesterolu a tudíž bychom měli jejich konzumaci omezit. Pravda je ale taková, že vejce nejenže člověku neškodí, ale jsou naopak velmi zdravá. To však platí za předpokladu, že je budeme umět jednat dobře v obchodě vybrat a také doma správně skladovat.
Číst dále »
0 komentářů

Jak můžeme připravit vajíčka?

Levná rychlovka, která je nejenom chutná, ale hlavně nesmírně výživná. Vajíčko by se dalo označit za nutriční bombu. Víte, kolik podob může tahle křehká krása mít?
Číst dále »
0 komentářů

Co se jedlo na Velikonoce?

Velikonoce se slaví již od pohanských dob jako svátek rovnodennosti. Při těchto slavnostních příležitostech se vždy podávala jídla, která lidem dávala příroda. Přinášíme vám recepty na tradiční velikonoční pokrmy jako je například zelená polévka z jarních bylinek, a to dle více než sto let staré kuchařské knihy.
Číst dále »
0 komentářů

Pampeliška je výborná pro tělo, pleť i zahradu

Pampeliška je známá a uznávaná léčivka, což napovídá i její botanický název – smetánka lékařská. Pampeliška je úžasná nejen při použití do salátu, do medu, čaje či pampeliškového vína, ale své uplatnění najde i v péči o naši pleť nebo jako přírodní zahradní hnojivo.
Číst dále »
0 komentářů

Dodržujme velikonoční svátky a zvyky!

Určitě se také těšíte se na to, jak si užijete velikonoční svátky. Slavíme je vždy první neděli a pondělí po prvním jarním úplňku, takže nás čekají právě tento víkend. Pokud si po vzoru našich předků vychutnáme také všechny zvyky, které je doprovázejí, můžeme si svátky jara užít dokonale.
Číst dále »
0 komentářů

Sladké velikonoční recepty

O Velikonocích se většina z nás asi nejvíce těší na prodloužený víkend příjemně prožitý podle svého gusta – například u svátečně prostřeného stolu. Pokud máte rádi sladké, pusťte se do přípravy některého z našich sladkých velikonočních pokrmů.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky