Tipy a rady

Vyberte si z 746 článků

Jarní průvan ve skříni

Před časem jsem narazila na velmi inspirativní návod, jak si na jaře udělat očistný proces v šatníku. Zaujalo mě to, protože se nedávno z mé skříně vyvalily vlny a byla jsem pohřbena asi tunou svetrů, jež jsem den předtím halabala nastrkala do horní police v lákavé vidině blížícího se jara. Ne nadarmo moje matka říkávala, že do mé skříně je občas vstup povolen jen na vlastní nebezpečí. A jak jste na tom vy?
Číst dále »
0 komentářů

Jak vybrat šunku?

Výrobek s názvem šunka musí splňovat požadavky potravinářské vyhlášky. Ze šunky se při nákroji nesmí uvolňovat tuk či voda, plátky se nesmí rozpadat ani praskat či se oddělovat na jednotlivé svaly. Chuť musí být lahodná a přiměřeně slaná.
Číst dále »
0 komentářů

Sněženky jsou chráněné

Sněženky bývají prvními kvítky, které nám říkají, že se blíží jaro. Jejich český název sněženka (podsněžník) je odvozen nejen z barvy jejich květů, ale také z toho, že rostlinky často vykvétají ještě ve sněhu.
Číst dále »
0 komentářů

Klíčky a domácí nakličování

Naklíčená semínka byla už ve starověku používána jako účinný lék proti různým nemocem. Nakličováním lze získat zdravé klíčky s vysokým obsahem vitamínů, které jsou pro naše tělo potřeba. Pojďte s námi tedy také nakličování vyzkoušet!
Číst dále »
0 komentářů

Čistíte si zuby správně?

Za stav našeho chrupu může do značné míry genetika – tedy to, co jsme zdědili po svých rodičích. Spoustu toho ale pro zuby můžeme udělat sami. Nejvíc si totiž chrup ničíme nedostatečnou péčí. Poradíme vám, jak si máte své zuby správně čistit, proč používat mezizubní kartáček a jak často chodit k zubaři.
Číst dále »
0 komentářů

Děláme lívance a lívanečky

Co je to? Oblíbená sladká pochoutka, která potěší během celého dne… No přece lívance na sto způsobů! Preferujete je jako horkou voňavou snídani, rychlý odpolední dezert nebo občasný pamlsek k večernímu hrnku mléka?
Číst dále »
0 komentářů

Kam se u nás vypravit na snowboard?

Na lyžařských svazích se pohybují příznivci různých zimních sportů, nejčastěji sjezdového lyžování a snowboardingu. Upřednostňujete „prkno“? Kam se v zimě vydat, abyste si užili svého koníčku naplno?
Číst dále »
0 komentářů

Jedeme lyžovat na Šumavu

Šumava (jedno z nejvýznamnějších českých pohoří) je krásná v každém ročním období. V zimě přitahuje především příznivce lyžování a dalších zimních sportů. Podívejme se společně na šumavské lyžařské areály.
Číst dále »
0 komentářů

VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ 2016

Podívejte se na video, v níž předáváme výherci hlavní cenu – KUCHYNĚ SNŮ V HODNOTĚ 150 000 KČ.
Číst dále »
0 komentářů

Vyhledávání článků

Rubriky